Şimdi Ara

4 kameralı Huawei P20 Lite 2019 geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Genelde Huawei’nin amiral gemisi akıllı telefonlarına tasarım anlamında benzeyen Lite versiyonları geliştirdiğini görüyoruz. Her yeni amiral gemisinde farklı Lite versiyonları oluyor ancak bu kez durum biraz farklı.

Huawei P20 Lite 2019 özellikleri ve fiyatı

Satış başarısı ile firmanın yüzünü güldüren Huawei P20 Lite modelinden sonra bu yıl da Huawei P30 Lite piyasaya çıkmıştı ancak firma çizginin dışına çıkarak bir devam modeli çıkarmaya karar verdi.

Ayrıca Bkz.DJI OSMO Action detaylanıyor

Sızdırılan bilgilere göre Huawei P20 Lite 2019 adındaki bu yeni model tasarımı ile hem Lite modellerinden hem de amiral gemilerinden farklılaşıyor. Honor 20 serisinden hatırlayacağımız üzere telefon delikli çentik tasarımını benimsiyor. Ön kamera bu çentik içerisinde yer alıyor.

Telefonun dikkat çekici diğer bir özelliği ise 4 arka kamerası. 3 kamera standart işlev görürken diğer kamera ise 3D ToF yani daha hassas derinlik verileri algılayabiliyor. Bu haliyle P30 serisine daha yakın bir görüntü arz ediyor.

5.84 inçlik LCD ekrana sahip olan Huawei P20 Lite 2019 modeline Kirin 710 yonga setinin güç vermesi bekleniyor. 4GB RAM yanında 64GB/128GB depolama seçenekleri yer alıyor. 3000mAh kapasiteli bir bataryanın yer verildiği modelin 279 Avro üzerinden satışa çıkacağı ifade ediliyor.

• offff

• Bu kaçıncı kirin 710lu telefon? Huawei samsung olma yolunda gidiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İsimlendirme çok yanlış. Neden P30 Lite'a gölge düşürüyorlar ki? 710 konusuna hiç girmiyorum zaten..

• bu neyin kafası ya :D

• P30 Mini de geç ne saçma bir isimlendirme... Boyut olarak çok iyi ama.

• Cirkin

• Kirin 710 boku cikti her cihazda yeni islemci yapin fornite kaldirsin

• Mate 20 lite çakması olmuş iyice tek farkı batarya'sının 3750 olması mate 20 lite'in

Bunun'da farkı kamera olmuş amaçları ne bunların neyin kafasını yaşıyorlar
  • Çok gereksiz bir model. Hadi mate ve p serisinin her birinin lite modeli çıkıyor 2019 gibi fazlalık bir isme ne gerek var. Özellikler de öncekilerin aynısı zaten. Kaldı ki p30 lite arefesinde böyle bir ürün ile saçma sapan bir işe imza atıldığını gösteriyor.

• Gereksiz bir telefon olmuş...

• Yaa şu telefonu koy kirin 970’i sat arkadaş bu kadar zor mu ? Ben Samsung’u da anlamıyorum abi eski kaliteli işlemcilerinden koy orta seviye telefonlarına onu sat yok 9610 yok 7870 felan filan s8’in işlemcisini koy... Snapdragon 710 yerine 810 koy anlamıyorum çok saçma geliyor bana...

• mate 30 lite bekleseydinyala :)

• Hahahah

yeni SD 625 Kirin 710'dur

net

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafabarakli23

Yaa şu telefonu koy kirin 970’i sat arkadaş bu kadar zor mu ? Ben Samsung’u da anlamıyorum abi eski kaliteli işlemcilerinden koy orta seviye telefonlarına onu sat yok 9610 yok 7870 felan filan s8’in işlemcisini koy... Snapdragon 710 yerine 810 koy anlamıyorum çok saçma geliyor bana...

1-Güç tüketimi en onemli etmen burada.
    2-elestirdigin 710, 810 dan cok daha guclu. 821 seviyesinde islem gucu veriyor.
    3-Eski chipsetlerin maliyeti yuksek.
    4- Eski nanometrik uretim teknolojisinde kalanlari uretmezler. Devir 7 nm devri, kimse kalkip 28nm chip uretip cihazina koymaz.
    5- yeni nesil chipsetler de ister giris ister tepe model olsun ortak yenilikler vardir. Daha iyi H265 cozuzu, yuksek kamera MP destegi, sebeke icin yapilan ilerlemeler gibi gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • napolyon94 kullanıcısına yanıt
    Beni aydınlattığınız için minnettarım, çok teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lite, 2019 gibi ifadeler içinde kayboluyoruz. Alabilsek de kısıtlanmamış amiralle açılsak deryaya.

• Piyasadaki en saçma isimlendirmelerden biri.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.