Şimdi Ara

Fikrin var ama bilgin mi yok? ATOM yanında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    TOGED işbirliği ile hazırladığımız Türkiye'nin üreten genç beyinleri Türk Oyun Stüdyoları serisi devam ediyor. 

ODTÜ'nün Türkiye'ye hediyesi olarak da tanımlayabileceğimiz ATOM Kuluçka Merkezi, dijital fikirlerin hayat bulması için girişimcileri yönlendiriyor, doğru kişilerle tanışmasında yardımcı oluyor. 

• Üzerine yatmazlar inşallah; sadece ülkemizde değil, Dünya üzerinde de, eğer fikrin varsa bilgin de olacak. Yoksa, kesinlikle elinden gider.

• 2017 Yaz stajında Atom’da bulundum. Emek beyle tanışma fırsatım oldu. Stajı tamamlayamadım bazı nedenlerden ötürü. Ama yine de güzel günlerim geçti. Çalışkan arkadaşlar edindim. Bu arada staj belgesini alsam olur mu Emek Bey :)))

• Böyle şeylerin istanbulda olmaması çok kötü bir de neden hedef kitlesi gençler oluyor 30 yaşındaki bir mühendis kendi işlerinden bıkıp oyun yazılımına başlıyamaz mı?

• Oyun yapmak, sadece yazılımcı olmakmış gibi bir algı var... Sanat tasarımcısı, görsel\ses aktörü, tester(gameplayer )vs... gibi kişilerin yazılım bilmesi gerekmiyor... Takımın bu kısmında yer almak isteyenlerin, nasıl bir yol izlemesi gerektigini söyleseler keşke...

• abi iyi güzel diyorsun da fason çalışmanın teknoljik hali.... başka bişey değil bu !

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.