Şimdi Ara

Haftaya A101 marketlerde uygun fiyata Honor 9 Lite var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Uygun fiyata akıllı telefon almak isteyenler için haftaya A101 marketlerde Honor 9 Lite modeli var. Daha önce de raflara çıkan Honor 9 Lite modeli bu kez biraz daha indirime girmiş.

16 Mayıs A101 aktüel ürünler

16 Mayıs A101 aktüel ürünler arasında Honor 9 Lite modeli var. Huawei Honor 9 Lite modelinde 5.65 inçlik 1080x2160 piksel çözünürlüğünde IPS bir ekran bizi karşılıyor. 8 adet Cortex-A53 çekirdekli Kirin 659 yonga setinin güç verdiği modelde 3GB RAM ve 32GB depolama kapasitesi sunuluyor.

Ayrıca Bkz.Fortnite sezon 9 yeni bir toplama etkinliği getiriyor

Telefonun hem ön hem de arka kısmında 13MP+2MP çözünürlüğünde çift kamera kombinasyonu yer alıyor. Kullanıcılar her iki kameradan da yüksek performans alabilecek. Özçekim tarafında güzelleştirme gibi uygulamalar ile destek sağlanmış. Modelin 3000mAh kapasiteli bataryası hızlı şarj ile destekleniyor. Model 1199TL seviyesine inmiş ve piyasaya göre oldukça uygun sayılır.

Diğer taraftan 3200 DPI hassasiyet değerine sahip Piranha marka oyuncu faresi 29.95TL, 40mm ses sürücülü Piranha oyuncu kulaklığı 59.95TL, RGB aydınlatmalı Piranha oyuncu klavyesi 49.95TL ve TP-Link Mercusys kablosuz ağ genişletici de 69.95TL fiyat etiketine sahip.

• 4gb olanlar 64-bit android içerir.

bakınız 32-bit ram adreslemesine !

• quote:

Orijinalden alıntı: ProjectMan

4gb olanlar 64-bit android içerir.

bakınız 32-bit ram adreslemesine !
    lg g4 var hala güzel çalışıyor bunu almaya değer mi değiştirmek istiyorum telefonu.
  • Atmin kullanıcısına yanıt
    32-bit adresleme doğası gereği 4gb ve üzerini göremez !

adamlar durup duruken neden 40 yıllık ram piyasasında

2gb ardından gelen 4gb yerine 3gb standartını çıkardı diye düşünmek lazım !

3gb veya 4 gb zaten arka planda uygulamalar çalıştıracaksan hiç bir zaman yetmez

veya tek bir uygulama asla 2gb üzerine çıkmaz ! (genelleme anlamıyla)

burada 4gb telefonun 64bit işletim sistemi olduğunun bir garantisi gibi

şunun şurasında orta seviye 3gb ram la satılıyor bir üst seviyesi ise 4gb ile başlıyor.

LG ye gelince ! TV konusunda fena değil ama cep telefonu konusunda LG almazdım !

ürün kalitesi açısından ; huawei üzerine biraz araştırma yap diyorum.

marka fan boyu değilseniz tabi ki ! huawei
  • Telefon ucuzmuş ama sadece telefon olarak kullanılırsa olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • O diilde ben mouse falan bir hafra onceden aldim fenaa

• Piyasaya yeni girdi ama fiyat olarak kullanış olarak iyi telefon marka takildisi olmayanlara en uygun cihaz

• Cihaz güzel,kamerası doğru ışığı bulduğunda mükemmel işler çıkarabiliyor ,oyun performansı tatmin edici pubg donma kasma yapmıyor vsvs fiyatı piyasaya göre oldukça iyi.

• Kirin 659 64 bit CPU'dur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: astegon

Kirin 659 64 bit CPU'dur.
    1gb'ın lafını etmişler ! bırak kalsın .!
  • Ram koymamışlar sadece. 3gb ram nougat olsun oreo olsun çok sorun çıkarmıyor. Eskidendi o kasmalar vs

• Psmart 2018 modeline eş değer telefon hatta herşeyi aynı kasa haricinde neredeyse hiç fark yok. kamerası gün ışığında iyi fakat gün ışığı zayıfladıkça resim kalitesi düşüyor. Kronik sorunsuz telefon bu fiyat bandında alınır sizi üzmez

• İş görür

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.