Şimdi Ara

Samsung Galaxy J7 Prime 2, Android Pie güncellemesi aldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung’un bütçe dostu serisinin yeni üyelerinden Galaxy J7 Prime 2 modeli, Android’in en yenisi 9.0 Pie sürümüne güncellendi. Bu sürüm şuan en günceli olsa da aslında Google tarafından tanıtılmasının üzerinden 9 ay geçmiş bulunuyor.
    G611FFDDU1CSD8 versiyon numarasıyla gelen güncelleme 1GB boyutunda indirme gerektiriyor. Güncelleme Android sürümünü yükseltmenin yanında güvenlik paketini de 1 Mayıs 2019’a getiriyor.
    Samsung’un şimdiye kadar kullanıcılardan olumlu dönüşler aldığı arayüzü One UI, bu güncellemeyle Galaxy J7 Prime 2 için de varsayılan hâline geliyor.
    Güncelleme içeriğinde yer alanların başında herkesin çok sevdiği gece modu, hareketli klavye ve şarj optimizasyonu sağlayan adaptif pil geliyor. Cihaza sahipseniz yakın zamanda güncelleme size de ulaşacaktır. Elle güncelleme kontrolü yapmak için ise Ayarlar > Yazılım Güncellemesi menüsüne gidebilirsiniz.

• Daha da güncelleme almaz fakat android 7 ile çıkmış giriş segment bir cihazın android 9 alması çok iyi bir şey. Keşke amiral gemilere 3 yıl güncelleme versede o kadar fazla verilen paranın hakkını alabilsek.

• 3 yıl güncelleme
    Samsung 2018 de android 7.1 ile çıkardı j7 prime 2'yi normalde Android 8 ile çıkması gerekirdi ama Samsung Android 10'u vermemek için j7 prime 2'yi 7.1 ile çıkardı siz de hemen sazan gibi atlamışsınız j7 prime ci tayfa neden ise çok egolular alt tarafı 2 güncelleme aldınız 2016 da çıkan j7 prime için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • J7 primecı tayfa nelen ben iphone 6s plus kullanıyorum

170 euroluk cihaz için iyi işte. 900 euro versende 2 güncelleme alıyon çokta değişen bir şey yok android tarafında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • J7 prime bile alır S7 almaz Samsung kendine nükleer atıyorsun.

• Güzel Telefon

• sırf şu güncelleme politikası yüzünden bir daha samsung telefon alamayacağım, adamlara note4 neden güncelleme vermediniz diyorum performansı yetmez diyorlar :D bari müşterinizle dalga geçmeyin yahu

• Türkiyede ne zaman yayimlanir

• Güncelledim berbat uygulama simgeleri değişip küçülmüş eski simgeler için ücret ödemem gerekiyor telefon hafiften kasmaya başladı cihaz değişmiş hiç beğenmedim android sürümü 9.0.0 olmuş bir tek o iyi onun haricinde berbat??

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.