Şimdi Ara

Age of Wonders 3 oyunu Humble Bundle ile ücretsiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Her hafta önemli bir oyunu ücretsiz olarak dağıtan Humble Bundle platformuna bu hafta Age of Wonders 3 oyunu konuk oluyor. 2014 çıkışlı oyun Steam üzerinde 49TL olarak satılmaktaydı.

Age of Wonders 3 neler sunuyor?

Age of Wonders 3; ödüllü strateji serisinin merakla beklenen üçüncü oyunuydu. Sıra tabanlı bir strateji oyunu olan Age of Wonders 3; rol yapma ve bina inşaası türlerini bir araya getiriyordu.

Ayrıca Bkz.Hediye sandıklarının çocuklara yasaklanması için ABD’de kanun teklifi hazırlandı

6 farklı ırktan birini seçtikten sonra kurmaya başladığınız imparatorluğunuz da bu ırkın teknik özelliklerine göre şekilleniyor. Yeni yerler keşfederek, fethederek ve kaynak toplayarak imparatorluğunuzu büyütüyorsunuz.

Senaryo modunda ilerlediğiniz oyunda her iki tarafı da seçebiliyorsunuz. Ayrıca 8 kişiye kadar çoklu oyuncu savaşları da yapılıyor. Rastgele harita üretim özelliği sayesinde sonsuz senaryolar geliştirebiliyorsunuz. Kampanya 11 Mayıs tarihine kadar devam edecek. Aldığınız şifreyi ise Steam üzerinde 16 Mayıs’a kadar aktive etmeniz gerekiyor.

• Bedava oyun?

Hemen saldırıyorum.

• Tişikkirlir sipirmin!

• Teşekkürler, kodu etkinleştirip indirmeye başladım bile :) Öncesinde de oynamıştım, kaç aylardır ücretsiz oyunları ekliyorum ama ilk defa indirmeye değecek bir oyun oldu. Strateji seven arkadaşlara öneririm kesinlikle indirin.

• gazı kaçmış gazoz diyorum, başka bir şey değil işte !'

• Fena degil gibi duruyor :) strateji severim zaten hala lord of the rings the battle for middle earth 2 oyanayan biriyim :) bu turu seviyorum ne yazik ki oyun gelistiricileri paso battle royal neymis bu battle royal ya arkadas moba oyunlari gibi bununda tarihi gecer :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ne kadarı Civ 5, ne kadarı Age of Wonders 3?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.