Şimdi Ara

PlayStation ‘State of Play‘ Video Sunumundaki Duyurular ve Fragmanlar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1) Capcom, Monster Hunter World'ün yeni genişleme paketi Iceborne'un 6 Eylül'de PlayStation 4 ve Xbox One için; daha sonraki bir tarihte PC için çıkış yapacağını duyurdu.

2) Geliştirici Cococucumber, co-op hack and slash oyunu Riverbond'un bu yaz PlayStation 4, Xbox One, ve PC (Steam) için çıkış yapacağını duyurdu.

3) Yayıncı, Sony Interactive Entertainment, isim hakkı sahibi 20th Century Fox ve geliştirici IllFonic, "çevrimiçi asimetrik çok oyunculu nişancı" oyunu Predator: Hunting Grounds'u PlayStation 4 için duyurdu. 2020'de çıkacak.

4) Yayıncı Sony Interactive Entertainment ve geliştirici Other Ocean, MediEvil remake'in 25 Ekim'de PlayStation 4 için çıkış yapacağını duyurdu.

5) Geliştirici Breaking Walls, doğa belgesellerinden esinlenen üçüncü şahıs macera oyunu AWAY: The Survival Series'i PlayStation 4 ve PC (Steam) için duyurdu. Çıkış tarihi açıklanmadı.

6) Sony Interactive Entertainment, Limited Edition Days of Play PlayStation 4 modelini duyurdu. Çelik grisi renkte DualShock 4 ve bir terabyte PlayStation 4 cihazı içerecek.

7) Square Enix, Final Fantasy VII Remake için yeni bir fragman yayınladı.

• Benim acimdan vasat bir etkinlik olmus

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Sony e3e ne olursa olsun katilmaliydi.Bu state of trash den oteye gidememis.
  • FF7 remake çok iyi duruyor.
  • Çok değişik oyunlar çıkıyor.Ps4 baya güzel bir platform oldu.Ps4 sahipleri yaşadılar.
  • bu ne ya boş boş oyunlar tanıtılmış? etkinlik dediğin böyle mi olur?

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Away ve FF7 çok güzel duruyor, adamlar bu tip oyunlarla diğer konsollardan ayrılıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MediEvil Remake gelecek dedikleri bu muydu şimdi. Hayal kırıklığına uğradım ben daha güzel bir oyun bekliyordum. Crash misali nostalji ayağına satacaklar ama ondan daha kötü duruyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Çok değişik oyunlar çıkıyor.Ps4 baya güzel bir platform oldu.Ps4 sahipleri yaşadılar.

Arjantin, Venezuela ve Türkiye'de yaşayan PS4 sahipleri 'hariç' yaşamışlardır o kesin :)
  • Steam'de iki oyun BELEŞ Fearless Fantasy ve Divide By Sheep haberiniz ola..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frantic22

bu ne ya boş boş oyunlar tanıtılmış? etkinlik dediğin böyle mi olur?
    Etkinlik falan değil aslında bir tane video sunumu YouTubeye koyuyorlar bitiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • State of trash etkinliği mükemmel olmuş çöplüğüne yaraşır şekilde
  • Oyunlar bence güzel ?? hele medievil şahane gözüküyor umarım çok pahalı çıkış yapmaz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.