Şimdi Ara

PUBG Lite resmen Türkiye'ye geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
1.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Popüler battle royale oyunu PUBG'nin ücretsiz versiyonu PUBG Lite, uzun bir bekleyişin ardından nihayet resmen Türkiye'ye geliyor. Yapımcı ekip tarafından bugün yapılan açıklamaya göre PUBG Lite beta test süreci, önümüzdeki günlerde Türkiye ve Brezilya'yı da kapsayacak şekilde genişleyecek.

Türkiye için şu anda ön kayıtlar başlamış durumda. Buradan kayıt olup e-posta adresinize gönderilecek olan beta linklerini beklemeye başlayabilirsiniz. PUBG Corporation'ın açılışa özel olarak düzenlediği etkinlikte ayrıca bazı ödüller veriliyor olacak. Etkinliğin sona erdiği tarih 23 Mayıs'ta betanın Türkiye için resmen açılması bekleniyor.

Türkiye'de birçok oyunsever ücretsiz ve sistem gereksinimleri düşük olması nedeniyle şu anda bilgisayarlarında emülatörler yardımıyla PUBG Mobile oynuyor. Mobil sürüme göre çok daha kaliteli bir oynanış sunan PUBG Lite, bu anlamda Türkiye'de sabırsızlıkla bekleniyordu.

PUBG Lite'ın minimum sistem gereksinimleri:

İşletim sistemi: Window 7,8,10, 64bit
    CPU: Core i3 2.4GHz
    RAM: 4GB
    GPU: Intel HD Graphics 4000
    HDD: 4GB 

• biliyordum zaten free olacağını para vermek anlamsızdı. :)

• Mobile ve PC versiyonunun özelliklerini karıştırıp bir araya getirmişler gibi gözüküyor, deneyip görürüz artık.
  • Emulatörsüz, delaysız, tuş kombinasyonu sıkıntısı olmadan pubg mobile deneyimi. Normal pubg ile alakası yok diyebilirim. Pubg mobile'ın resmi pc portu.

• 600 liraya yakın para kaldırdım pubg den, sadece kutu satarak.
    aynen para vermek anlamsızdı.

• Sonunda be mobil sürüm bilgisayardan oynanmıyor bıktım emülatörden.

• Benim notebook'da i7 4720hq cpu,gtx950m gpu ve 12 gb ram var ama lowda bile oynatmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Phantom II

Benim notebook'da i7 4720hq cpu,gtx950m gpu ve 12 gb ram var ama lowda bile oynatmıyor.
    Oynatır Hocam sen yanlış bakmışsın bu PUBG lite

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bullx kullanıcısına yanıt
    enayi dolu desene iyi silkelemişsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Phantom II

Benim notebook'da i7 4720hq cpu,gtx950m gpu ve 12 gb ram var ama lowda bile oynatmıyor.
    Pubg'nin normal versiyonunu lowda hiç kasmadan oynayabilmeniz lazım. Bence güzelce driverlari yeniden kurun olmazsa formatla bir daha deneyin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Solak oyuncular için kabus olan pubg mobile, bu lite versiyonu ile
    Çok iş yapacak gibi duruyor. Umarım hile belası canımızı sıkmaz.

• Cümle İçinde Türkiye ile Brezilya geçince benim aklıma hep bu geliyor..

PUBG Lite resmen Türkiye'ye geliyor
  • hala bölgenizle uyumlu değil mesajı çıkıyor ama!
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaciRomantik

Emulatörsüz, delaysız, tuş kombinasyonu sıkıntısı olmadan pubg mobile deneyimi. Normal pubg ile alakası yok diyebilirim. Pubg mobile'ın resmi pc portu.
    Normal pubg nin aynısı nasıl alakası yok? Geri tepmesinden tut silahların sesine, karekterin koşmasına kadar her şeyin birebir steam pubg nin aynısı. Tek farkı var oda grafikleri. Eğer stem pubg kaldıran bilgisayarınız varsa bu hileli beleş oyunu oynamak yerine steam pubg oynayın.
  • mavizaman kullanıcısına yanıt
    riske girip kutulari açarsan daha da karlı çıkma ihtimalin vardı. bu işlerin ticareti yapılıyor, 10 bin liraya yakın para kaldırıp kendine bilgisayar toplayan arkadaşım var cs go skinleriyle.

küçük adamlar küçük meblalarin lafını yapıyor burdada...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • waldeinsamkeit kullanıcısına yanıt
    bak yukarıda tarih vermişler, iyi oku
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ryo41

Oynatır Hocam sen yanlış bakmışsın bu PUBG lite

Alıntıları Göster
    Normal pubg icin demistim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fakir ülkesiyiz ya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Grafik olarak orijinal pubg yi anımsatan ücretsiz olması avantaj olan bi oyun vpn siz oynayabilecek olmak da ayrı heyecan verici bekliyoruz güzel hilesiz oyun olması dileğiyle :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.