Şimdi Ara

EA Access, Temmuz ayında PS4’e geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Electronic Arts’ın devasa oyun kütüphanesine sınırsız erişim sağlayan abonelik servisi EA Access sonunda PlayStation 4 kullanıcılarına sunuluyor. Xbox One için beş yıl önce kullanıma sunulan hizmet, bu Temmuz’da PS4’e gelecek.  
    Tıpkı şimdiki Xbox teklifi gibi aylık 4,99 ya da yıllık 29,99 dolar ücrete sahip olan abonelik, birden fazla hizmeti de beraberinde getiriyor. Oyun erişiminin yanında EA oyunlarının tam fiyatları üzerinden %10 indirim de bu abonelere sunuluyor. Aboneler ek olarak EA oyunlarının erken deneme sürümlerine de erişebiliyor.
    Üzücü bir haber ise hem Xbox hem de PS4 kullananlar için geldi. Ayrı kullanıcılara sahip olacak iki sistem birbirinden bağımsız çalışacak ve her ikisine de ücret ödemek gerekecek.

• Bu fiyatta oldumu anlami yok xbox da yıllık 65 lira iken playstation da 180 lira biz kerizmiyiz bu fiyatlar yüzünden xbox a kayacak millet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Renovatio90

Bu fiyatta oldumu anlami yok xbox da yıllık 65 lira iken playstation da 180 lira biz kerizmiyiz bu fiyatlar yüzünden xbox a kayacak millet
    Daha Türkiye için bir fiyat açıklanmadı. Ayrıca psn kurundan hesaplanırsa 240 lira falan olur o

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 8 Mayıs 2019; 3:1:38 >
  • Renovatio90 kullanıcısına yanıt
    fiyatlar xbox ile aynı olacak yazıyor bazı sitelerde verilen haberde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Seko

fiyatlar xbox ile aynı olacak yazıyor bazı sitelerde verilen haberde.
    Ayni olmalı zaten yoksa almam ben şahsen..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EA mi? aman sağol kalsın. input lag sorunu yüzünden ps4 pro'da payback oynanamıyor bile. Frostbite kullanılan EA oyunları da bana gerçekçi gibi değil de çizgi film gibi geliyor zaten. benim işim olmaz, alana hayırlı işler :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.