Şimdi Ara

Epic Games, Rocket League Geliştiricisi Psyonix'i Satın Aldı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Epic Games, Rocket League geliştiricisi Psyonix'i satın aldığını resmi olarak duyurdu.

Psyonix tarafından belirtilene göre bu satın alma "geliştirici stüdyonun oyuncu topluluğuna daha büyük ve daha iyi şekillerde hizmet etmesini" sağlayacak. Ayrıca bu yılın sonlarına doğru Rocket League Steam'den kaldırılarak Epic Games Store'a taşınacak. Steam'deki mevcut kullanıcılar için oyun desteklenmeye devam edecek.

Soru & Cevap: 

Bu, Rocket League için ne anlama geliyor?

"Kısa vadede, hiçbir şey değişmeyecek. Bizimle olduğunuz sürece, Rocket League'e yeni özellikler, yeni içerikler ve oyunu oynamanın yeni yollarını sunan güncellemeler yayınlayacağımızın sözünü veriyoruz.

Uzun vadede, Rocket League'i Epic Games Store'a getirmeyi ve oyunu daha önce kendi başımıza yapamayacağımız şekilde büyütmek için yeni ilişkilerimizden yararlanmayı umuyoruz. Rocket League'i yeni kullanıcılara daha fazla destekle getirmenin herkes için kazanç sağlayacağına inanıyoruz."

Bu, oynanışın farklı olacağı anlamına mı geliyor?

"Hayır."

Bu, Rocket League eSpor ekosistemi için ne anlama geliyor?

"Bunun Rocket League eSpor ekosistemi için harika bir hamle olduğunu düşünüyoruz çünkü potansiyel erişimimizi ve kaynaklarımızı önemli ölçüde arttırabileceğiz, tıpkı oyunun kendisinde yapacağımız gibi. Gelecek eSpor planlarımızı gerçekten çok heyecan verici bulacağınıza inanıyoruz, özellikle yakın gelecekte. 21 - 23 Haziran tarihlerinde Newark, New Jersey'de Prudential Center'da düzenlenecek Rocket League Şampiyonluk Serisi (RLCS) finalleri ile 7. sezonumuz büyük bir heyecanla sona erecek."

Psyonix ekibine ne olacak?

"Biz her zaman olduğu gibi aynı ekibiz fakat artık arkamızda Epic Games'in gücü ve deneyimi de var."

Ve son bir şey daha...

"Rocket League'in başarısı siz ve topluluğumuz olmadan olmazdı. Psyonix'i desteklemedeki sadakatiniz, heyecanınız ve yaratıcılığınız bize şu anda olduğumuz kişi olmamıza yardım etti ve gelecek yıllar boyunca bize yardım etmenizi umuyoruz. En içten teşekkürlerimizi ve minnettarlığımızı sunuyoruz."

• Buralar karışacak
  • Steam'ın bu kadar uzun süre sessiz kalması bence hayra alamet değil. Steam'den büyük bir atılım görebiliriz gibi geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KortX -- 2 Mayıs 2019; 0:48:28 >
  • Uzun süre severek oynadığım bir oyundu.2 senedir oynamadığım için şu anki halini bilmiyorum.Yeni oyun yaptırırlar mı firmaya yoksa Rocket League güncellemeye devam mı?

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Oyunla alakam olsaydı direk alırdım steamdan şimdi ama oyun sevdiğim tarz değil adamlar nasıl oynuyor ben nasıl oynuyorum .bir kaç gol attım onlarda zor zahmet.
  • epic games ve tencent den nefret ediyorum
  • Budamı gol değil :D
  • "Epic'e gidip bir daha oyunu satın al" demeyeceklerse, "senin DLC'lerin, arabaların, sandıkların, levelin, itemlerin Steam'e bağlı idi, şimdi Epic'de sıfırdan başlayacaksın" demeyeceklerse, RL oyuncusu olarak herhangi bir sıkıntı duymuyorum. Steam açıp Rocket League'e gireceğime, Epic açıp Rocket League'e girmiş olacağım.

Ayrıca:
    Epic Games, Rocket League Geliştiricisi Psyonix'i Satın Aldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haplo -- 2 Mayıs 2019; 3:17:2 >
  • Gabe Newell "dik şu Epic'i"

Kaşınıyor belli bölgeleri, belli ediyorlar iyice.

• Steam kefen biçenin sonu korkunç olur
  • Yorumları okuyunca şimdiki yerli dizilerin havasını soludum bir an..Neyse bu günler de geçer

• Epic Games'e iyiden iyiye gıcık olmaya başladım
  • Steam tayfası sinirden kuduruyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence steamin cevabı Rdr 2 pcye çıkarsa oyunun rockstar games ve steame özel olması gibi bir şey olmalı şu saatten sonra. Sağlam adımlar atıyor çünkü epic.
  • Half Life 3 onaylandi arkadaşlar bu haberden sonra :)
  • Haplo kullanıcısına yanıt
    @Haplo

Epic'ten niye bir daha alma gereği duyuyorsun ki Steam'de varsa?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KortX -- 2 Mayıs 2019; 19:7:24 >
  • Yalnız bu konsol fanboylarının Steam fanboylarını eleştirmesi nasıl bir ikiyüzlülüktür ya Son yıllarda burda çok oyun konusu okumuş ve aktif çoğu kullanıcıyı bilen biri olarak söyleyebilirim ki Steam ve onu sevenlere gömenlerin çok büyük kısmı ağır konsol fanboyu,yani onlara laf söyleyen ama konsola laf edilince anasını babasını savunamayacak kadar konsol savunan tipler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KortX

@Haplo

Epic'ten niye bir daha alma gereği duyuyorsun ki Steam'de varsa?

Anlamadım. Böyle bir gerek ve niyet belli ettiğimi hatırlamıyorum. Millet "Steam'den kalkacak ve artık Steam'de oyun desteklenmeyecek" dediği için diyorum ki "bir daha satın al demeyeceklerse" nereden login olduğumun bir önemi yok.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.