Şimdi Ara

OnePlus 7 Pro’nun ekranı DisplayMate'den en yüksek puanı aldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20
Cevap
0
Favori
853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • OnePlus 7 Pro’nun ekranı DisplayMate'den en yüksek puanı aldı
    Yeni OnePlus 7 ve OnePlus 7 Pro modellerini 14 Mayıs’ta gerçekleşecek etkinlikle birlikte göreceğiz. Henüz etkinliğe iki haftadan bile fazla olmasına rağmen cihazlar hakkında neredeyse tüm detaylara sahibiz. Firma CEO’su Pete Lau da “Hızlı ve pürüzsüz” paylaşımlarıyla cihazın özellikle ekran teknolojisi olarak yepyeni bir devir açacağının altını çiziyordu. DisplayMate de bu iddiayı doğruladı.

A+ ekran puanı

DisplayMate attığı Tweet ile, OnePlus 7 Pro’nun en yüksek A+ puanı aldığını belirtiyor. Bu da cihazın ekranının rakiplerine gözdağı vereceği manasına geliyor. Tabii ki cihazlar henüz tanıtılmadığı puanlama hakkında detaylı bilgiye ulaşmak mümkün değil. DisplayMate detaylı raporunu cihazın tanıtımıyla aynı gün, yani 14 Mayıs’ta yayınlayacaklarını açıkladı.

Daha önceden ortaya çıkan sızıntılara göre OnePlus 7 Pro 6.7 inç boyutunda 3120 x 1440 çözünürlüklü kavisli ekran ile gelecek. CEO’nun “Hızlı ve pürüzsüz” sloganı da 90 Hz ekranı betimlemek için kullanılıyor. Kısacası OnePlus, yeni modelinde ekran için yaptığı özel çalışmaların karşılığını almış gibi.

Ayrıca Bkz.Dünyanın ilk katlanabilir telefonu Royole FlexPai satışa sunulduğu gibi tükendi

OnePlus 7 Pro’nun bilinen diğer özellikleri, Snapdragon 855 yonga seti, 48 MP+ 8 MP+16 MP üçlü arka kamera, 4000 mAh batarya, 12 GB’a kadar RAM, 256 GB’a kadar depolama vb. şeklinde. Yine Pro model için 749 dolar başlangıç fiyatı konuşuluyor. Tabii ki standart OnePlus 7 daha uygun fiyat ile gelecektir.

• Süper amoled'mi? baş mı eğdiler samsunga?

• çin malina böyle paralar harcamayin dandik cihaz iste

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 3120 x 1400 çözünürlükte bir cihaza dünyanın parasını bayılırsın ve fazla şarj harcamasın diye en fazla FullHD kullanırsın.

• interwap kullanıcısına yanıt
    +1,
    4K çözünürlükte bir ekranda vr gözlükleri deneyimlemeyi de çok isterdim. 2k da bile pikseller belli oluyordu.

• Ben şok... Display Mate nasıl Samsung harici bir telefona "en yüksek puan"ı verir, her ne kadar ekran Samsung olsa da :D

• Penah000000 P kullanıcısına yanıt
    Oneplus için dandik demek abesle iştigaldir...

• Bloodin kullanıcısına yanıt
    bunu diyen cahiller apple ın abd de üretildiğini falan zannediyor en çok ona yanıyorum :D
  • 1080p neden değil pili emecek kesin.

• Bloodin kullanıcısına yanıt
    Not olarak en yüksek puan yoksa en iyi ekran dememiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamlar amiral gemisi katilindiye çıktı, fiyat performans ürünler ortaya koydu. Şimdi direk fiyatı anidende arttıramıyor. Koy sonuna bir pro ve birkaç özellik yap 250 dolar zam. Hayat bunlara güzel.

• Bunların yönetim kurulu mu değişti ne oldu bu adamlara anlamıyorum tabi para tatlı keriz silkeleme kolay..amiral katili diye çıktılar soygunculuğa döndü olay

• Ekranı kimden tedarik ediyorlar ki?

• Bu gidişle f/p ürünü kalmayacak sanırım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Penah000000

çin malina böyle paralar harcamayin dandik cihaz iste
    Yavhehe

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Askaparta kullanıcısına yanıt
    Meizu çizgisini bozmadan ilerliyor

• oneplus 7 pro nun Turkiye ye gelme ihtimalini bilen varsa, paylasirsa super olur!
  • müthiş cihaz Tr fiyatlarına baktığınızda diğerlerine nazaran daha mantıklı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.