Şimdi Ara

Samsung Galaxy Fit-e ilk kez Samsung’un sitesinde görüldü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şubat ayında birçok ürün tanıtan Samsung, Unpacked etkinliğinde en önemli olarak S10 ailesini tanıtmıştı. Bu telefonlara eşlik eden Galaxy Watch Active, firmanın giyilebilir alanda etkinliğini koruduğunu göstermişti. Aynı etkinlikte tanıtılan Galaxy Fit-e ise ucuz aktivite takipçisi alanında Samsung’un da kendisine yer istediğini sergileyen üründü. 
    Android Pit raporuna göre 21 Mayıs’ta ABD’de satışa sunulacak olan Galaxy Fit-e, 35 dolarlık bir fiyata sahip olacak. Şimdiye kadar ilk kez bir sayfada görüntülenen cihaz, Samsung’un resmi Arnavutluk sitesinde listelendi. 
    Sitedeki bilgilere göre üç renk seçeneğine sahip olan Fit-e, siyah, beyaz ya da sarı renklerde gelecek. Sportif aktiviteleri, kalp ritmini, adım sayısını takip eden cihaz uyku takibi de yapabilecek. 70mAh pil tahmini olarak 6-7 günlük kullanım sunacak. 0,74 inçlik tek renkli PMOLED ekran ise bildirimleri ve aramaları gösterecek.
    Tam teşekküllü akıllı telefonlarıyla Gear S modelinden bu yana başarı yakalayan Samsung, daha alt seviye Gear Fit ailesiyle de güzel bir kitle yakalamayı başarmıştı. Galaxy Fit-e’nin ürün gamına dahil olmasıyla birlikte firma artık Çin malı daha ucuz bileklikler ile rekabet hâlinde. Huawei ve özellikle Xiaomi tarafından sunulan uygun fiyatlı akıllı bileklikler fiyatlarının çok üzerinde performans ve işlevsellik sergiledikleri için kullanıcılar Samsung’a bakar mı hep birlikte göreceğiz.

• A101 den aldığım Honor BAnd 4 ile, sürekli nabız ve sürekli uyku takibi açık olarak tam 5 gün batarya ömrü alıyorum.
    2 kere denedim. İkisinde de 5 günü birkaç saat geçti, ekran kapanmadı...

• OverClocK1ng kullanıcısına yanıt
    Bende mi band 2 den sonra honor band 4 kullanmaya başladım. Ama açıkçası pek memnun kalamadım. Size danışayım. Arayanın kimliğini göstermiyor, sadece arama yazıyor. Sanki bir iki gösterdiğini gördüm bugüne kadar. Ama hangi mantıkla niye gösterdi bilmiyorum. Şarjı dediğiniz gibi 14 günleri beklerken 5 gün zoraki gidiyor. Telefonla mesafeden ötürü bağlantısı koparsa kendi geri bağlanmıyor. Hatta ben bile sonra çok zor bağlıyorum. 40 kere cihazı bul diyorum bulmuyor. Saati restartlıyorum bulmuyor. Bu sebeple kaç arama kaçırdım. Ben bağlı sanıyorum meğerse bağlantı gitmiş ve bağlanmaya dahi çalışmıyor.

Açıkçası mi band 2 de bu tarz problemlerim yoktu. Kendi muhakkak bağlanırdı. Şarjı 13-14 gün rahat giderdi. Satın aldığım mi fit uygulaması ile arayanı vs gösterirdi. Ok tabi ki ekran falan kıyas tutamaz. Zaten ekranın cazibesine kapılıp, tek seferde adam gibi mesajları görmek istediğimden geçiş yaptım. Ama keşke mi band 3 e mi geçseymişim diye de düşünüyorum.

Ha bu arada telefonumda kıytırık bir telefon değil Galaxy S8.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider_hip -- 27 Nisan 2019; 14:0:13 >

• Spider_hip kullanıcısına yanıt
    aynı sorunları birebir işyerinden alan arkadasım yaşadı , satıp mi band 3 aldı cok şükür dedi.
  • __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    Valla keşke öyle yapsaymışım bende bilemedim. Mi band 2 de hiç problemim yoktu. Sadece ekran ufak geliyordu o kadar. Honor'ın bu kadar problemli olacağını hiç tahmin etmemiştim.
  • Jawbone Up 1
    Apple Watch
    Mi Band 1
    Mi Band 2
    Amazfit Bip

Bilekliklerini/Saatlerini kullandım bugüne kadar. En iyisi Amazfit Bip benim için. Normal bir saat gibi, 20-25 gün pili gidiyor, gpsi var, ekranı hep açık, adım takibi var vs. 400 liraya almıştım. Apple Watch gibi her gün şarja takma derdim de yok. Keşke Türkçe karakter desteklese.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spider_hip kullanıcısına yanıt
    Bende Mi Band 3 var bir kaç aydır kullanıyorum gayet memnunum. Telefona sürekli bağlamıyorum zaten telefon hep elimde o yüzden şarjı 1 aya yakın gidiyor. Tasarım ve ekranı iyi, fonksiyonları işimi görüyor. Kısacası macera aramaya gerek yok Honor falan hikaye.

• Galaxsy Fit serisi pişmanlıktır. Demedi demeyin, Gear Fit 2 ve Gear Fit 2 Pro kullandım. Bu kadar kötü cihazlar olamaz. Pil ömürleri leş gibi, aldığımdan beri yazılım güncellemesi almadı, GPS doğruluğu ayrı bir komedi...Aman diyeyim!

• quote:

Orijinalden alıntı: Spider_hip

Bende mi band 2 den sonra honor band 4 kullanmaya başladım. Ama açıkçası pek memnun kalamadım. Size danışayım. Arayanın kimliğini göstermiyor, sadece arama yazıyor. Sanki bir iki gösterdiğini gördüm bugüne kadar. Ama hangi mantıkla niye gösterdi bilmiyorum. Şarjı dediğiniz gibi 14 günleri beklerken 5 gün zoraki gidiyor. Telefonla mesafeden ötürü bağlantısı koparsa kendi geri bağlanmıyor. Hatta ben bile sonra çok zor bağlıyorum. 40 kere cihazı bul diyorum bulmuyor. Saati restartlıyorum bulmuyor. Bu sebeple kaç arama kaçırdım. Ben bağlı sanıyorum meğerse bağlantı gitmiş ve bağlanmaya dahi çalışmıyor.

Açıkçası mi band 2 de bu tarz problemlerim yoktu. Kendi muhakkak bağlanırdı. Şarjı 13-14 gün rahat giderdi. Satın aldığım mi fit uygulaması ile arayanı vs gösterirdi. Ok tabi ki ekran falan kıyas tutamaz. Zaten ekranın cazibesine kapılıp, tek seferde adam gibi mesajları görmek istediğimden geçiş yaptım. Ama keşke mi band 3 e mi geçseymişim diye de düşünüyorum.

Ha bu arada telefonumda kıytırık bir telefon değil Galaxy S8.
    Ben de cihaz ilk açıldığında bağlandıktan sonra GPS i kapatıyordum.
    Bluetooth dan bağlı kalıyordu. Ama koparsa, sonra bağlan desem de bağlanmıyordu.
    Meğerse sorun şuymuş: Telefonda Bluetooth ve GPS i açacaksın.
    Bunları açtıktan sonra Sağlık adlı uygulamayı açacaksın. Anında bağlanıyor...
    Açmasan bile bağlanıyor. Videoya çektim...

Pil ömrü derseniz sürekli kalp takibi ve uyku takibi sürekli açık, 5 gün gidiyor.
    17 Nisan Çarşamba saat 12:33 şarjdan çıkarttım.
    22 Nisan Pazartesi saat 13:20 de şarj bitmemişti şarja taktım.
    27 Nisan Cumartesi saat 13:30 da şarja taktım. Ekranda saat vardı ama kaydırsan bile
    pil işareti çıkıyordu. Yine de saati gösteriyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OverClocK1ng -- 28 Nisan 2019; 14:1:34 >

• Akıllı saatlerde GPS dedin mi batarya resmen yalan oluyor. Hakikaten bende hergün şarj etme olayına alışık değilim.

• Silent Guardian kullanıcısına yanıt
    Güneş altında ekranı rahat gözüküyor mu ?

Öncelikle zahmet edip video çektiğiniz için teşekkür ederim. Kontrol ettim bende de gps hep açık. Ancak telefonu restart ettiğimde bağlandı. Onun dışında bluetooth u açıp kapasamda, saati tekrar başlatsamda, saatten telefonu bul desemde, sağlık uygulamasından saati bul desemde bağlanamadım. Tek çözüm telefonun restartı oldu. Telefon android sürümü 9. Belki sürümle alakalı olabilir mi bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alemburda34

Güneş altında ekranı rahat gözüküyor mu ?
    En iyi Güneşin altında görünüyor

Birde bende arayan kimliğini de göstermiyor siz de gösteriyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spider_hip

Birde bende arayan kimliğini de göstermiyor siz de gösteriyor mu?
    Yok. Sadece arama deyip titriyor. Ama cihaz olarak S9 kullanıyorum. Benimki de 9 Pie...
  • Huawei ve Xiaomi fiyatlarının çok üzerinde performans ve işlevsellik sergilemiyor. Olması gerektiği fiyattalar. Sıkıntı diğer markalar gereğinden o kadar çok fazla fiyata satıyor. Garmin 150 dolara satar basit bir bilekliklerini.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.