Şimdi Ara

Samsung Galaxy A70 mercek altında: Merak edilen her şey

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
2.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Samsung'un yeni nesil akıllı telefon modeli Galaxy A70 mercek altında. Orta sınıfa hitap eden Galaxy A serisinin en güçlü temsilcilerinden olan telefon, Qualcomm'un Snapdragon 675 işlemcisinden güç alıyor ve 4500mAh kapasiteli pil ile birlikte ekrandan parmakizi okuyucu özelliğini de beraberinde getiriyor. 

• Aynen doğru Erdi, S9 serisi ile kafa kafaya geldimi A80 bile alınmaz.S9 Plus hala çok iyi bir cihaz

• Şu an büyük ekranlı telefon favorilerim; Samsung Galaxy A 80, Oppo Reno 10 X Zoom

• S8 plus bile a70 ten batarya haricinde daha iyi. 3400 civarına çok fazla amiral gemi var. Pocophone f1, mi8, mate 10 pro, p20, s9 diye uzar gider. Gerçi A70 1 ay sonra 3000 altına düşer o zaman alınabilir.

Öte yandan 300 dolarlık Galaxy A60 gelecek. 2500 e gelse tam fiyat performans cihazı olur ve Samsung orta segmentte çinlileri yok eder :) Umarım en yakın zamanda A60 gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 27 Nisan 2019; 18:21:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı işlemciye sahip Meizu Note 9, 2.000 TL civarında satışa sunulacak.

• bu cihazlar malesef pahalı. dolar kuru zaten ortada yapacak fazla bişey yok ama bir önceki amiral gemisini almak pahalı orta segment almaktan daha mantıklı bence.

• Tek bir şey söyleyeceğim; LG G7 ThinQ...

• çok aceleci anlatıyorsun gardaş sanki düz kağıda yazdığını okuyorsun.

• Bloodin kullanıcısına yanıt
    "kronik anakart arızaları" demek mi istediniz hocam?

• bullx kullanıcısına yanıt
    Lg nin son çıkardığı telefonlarda anakart sorunu yok, fakat g7 gibi amiral gemi bir cihaz 2800 liraya satılıyor.
    LG'nin son cihazlarında anakart problemi görülmemektedir. G7'de de hayalet ekran sorunu giderilmiştir yani G7 sorunsuz bir cihazdır. Bulunduğunuz forumda 2 dakika zahmet edip G7 Ana Konusuna bakarsanız şikayet olmadığını görebilirsiniz

pardon kardeş, daha önce kullandığım lg g4 cihazımı 4 kere anakart yüzünden servise yollayınca artık iğrenesim geliyorda.

bu saatten sonra ömür boyu sana bedava amiral gemisi vericez deseler yine almam, yine almam.
    Sonuna kadar haklısın, G3 ve G4 anakart problemleri ile boğuştu, G5'de ise asıl özelliği olan arka tuş sisteminden vazgeçti, G6 hayalet ekran sorunları gösterdi... V30'da anca geri düzeltebildi LG ama iyi düzeltti, benzer bir sorun Galaxy Note 4'de ben yaşadım, yeni çıkmıştı en prestijli telefondu, daha alır almaz bozuk olduğu anlaşılan cihazın (sürekli yeniden başlatıyordu telefon kendini) değişimi için 3 ay beklettiler, 3 ay sonra gönderdikleri cihazda da ekran problemi vardı. O gün yemin ettim bir daha Samsung almayacağıma, şimdi ağızlarıyla kuş tutsalar Samsung almam ki eskiden dizüstü bölümünde çalıştım Samsung Türkiye'nin...
    sanada ayıp etmişler be, hayır bari kendi adamına yapma onu.

ek olarak bende şans da yok.

sokakta yürürüm allahın delisi gelir beni bulur, cihaz alırım 100 binde 2-3 arıza payı bende çıkar. o yüzden artık problemli olduğu bilinen cihazlara hiç bulaşmıyorum.

zamanında htc one x aldık, adamlar wifi antenini 2 modül yapmış ama temas etmiyor birbirine. kaç kere servise yolladım yapmadılarda, hatta son sefer kvk anadolu bölge müdürü vasıtasıyla yolladım yine yapmadılar. garantisi bitince açıp lehim yapmıştım. ama 2 sene odamdan mobil veri açarak kullandım cihazı...
    Sorunlu falan ama kral cihazdı One x , S3 yerine tercih etmiştim 3 sene kullandım gerçi bende wifi arıza yoktu.
  • __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    performans olarak s3 den geri kalıyordu çok net hatırlıyorum, güncellemelerde s3 alırdı 3 4 ay sonra ben alırdım bide wifi harici pek problemi yoktu.

kuzenimin s3 ü 3. senesinde kasada soyulma renk atma problemleri yaşarken benim cihaz hala ilk günkü gibiydi kozmetik olarak.

ses kartıda iyiydi genel olarak.

ha bide htc sense touchwizi tokatlıyordu o aralar
  • DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Öyle zaten. Önceden yazıp video üzerine konuşuyorlar. Montajda sonra

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.