Şimdi Ara

Bu aletin ederi nedir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba iyi günler bu ilandaki laptopun ederi nedir?https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-msi-cx62-7ql-garantisi-devam-ediyor-faturali-kutu-icerigi-tam-678668715/detay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• alacakmıyız satacakmıyız
  • cuhuku C kullanıcısına yanıt
    satıyorum hocam

• vayanamvaybabam kullanıcısına yanıt
    özellikleri bakımından oyun oynanmaz aslında bu fıyat normal ama temiz ve garantisi var 3.250 den koy ve güzel resim cek. ekranda açık olsun notebookun
  • cuhuku C kullanıcısına yanıt
    el insaf hocam naptınız 3250e kim alır bu laptopu siz alıcı gözüyle bakın

satarken öyle
  • Letgoya koy hocam bedavadan sinir stres sahibi olursun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 3200 yaz 2800 sınır olsun. Bana göre ederi 2700 2500 arası (alacak olsam.) Ama satarken 3000 lerden satın.
  • expressimo kullanıcısına yanıt
    hocam herkes 2000 lira ve altı teklif ediyor 10 kişi filan 2000 lira teklif etti 2-3 tane de takas teklifi vardı

Sakın ölücülere satma! Mis gibi cihaz laptop alacak olsam pazarlıksız yapıştırmıştım parayı. Hadi 2300 derdim size,biraz ucuza kapatmak içi. 2500 den aşağı olmaz,kuru da hesaba katalım 2850 2900. Msi bu, hp casper acer lenovo veya asus dan daha iyi.150 tl lik bir ssd takıp 3000 e satsanız çoh eyi ya cılar gelip alır. Evet cihaz belki fiyat olarak gt60 kadar etmez doğru,ama belli temiz baya. Milet salak salak fiyat çekiyor adamın ge 60 ı var en sorunlu cihaz mesela ama sizinki parasından fazlaya satıyor. 2500 son fiyat olmalı. Hatta satmayın kullanın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.