Şimdi Ara

Ucuz Nintendo Switch modeli Haziran ayında piyasaya sürülecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nintendo'nun bir süredir üzerinde çalıştığı ucuz Switch modeli beklenenden daha erken bir tarihte piyasaya sürülebilir. Bloomberg tarafından bugün yapılan bir habere göre yeni konsol Haziran ayının sonu gibi oyunseverlerin beğenisine sunulacak.

Nintendo'nun ucuz Switch modelinde ne tür değişiklikler yapacağı şu an için bilinmiyor. Geçtiğimiz hafta ortaya çıkan haberlerde konsolun daha küçük bir ekran sahip olabileceği konuşuluyordu. Nintendo'nun, konsolun kritik özelliklerini değiştirmeden fiyatı düşürmeye yönelik bazı küçük değişiklikler yapması bekleniyor. Yeni konsolun tam olarak hangi fiyat etiketiyle piyasaya sürüleceği ise henüz belli değil.

Mart 2017'de piyasaya sürülen Switch, kısa sürede yakaladığı müthiş satış rakamlarıyla Nintendo'nun en başarılı konsollarından birisi haline gelmişti. Konsolun 2018'in sonu itibarıyla dünya genelinde tam 32 milyon adet satıldığı açıklandı. Nintendo şimdi yeni ucuz modeliyle birlikte son zamanlarda biraz yavaşlayan satışları tekrar canlandırmayı amaçlıyor. 

• Oyunları çok pahalı switchin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • konsol zaten oldukça ucuz bir materyalden imal ediliş. herhalde bu kez leyen plastiğinden yapacaklar :D

• mr.biceps kullanıcısına yanıt
    pahallı olan oyunları değil,tl nin değerinin kalmaması.

• Ben halen yaptıkları hatadan dönüp ilk nesil Wii'nin aynısını gelişmiş grafiklerle sunmalarını bekliyorum...

• gurkanse kullanıcısına yanıt
    Hocam yurtdısında yaşıyorum burdada pahalı. Ps4 oyunlari switch oyunlarının yarı fiyatı nerdeyse

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nintendo ne yapmaktadır, neyi amaçlamaktadır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.