Şimdi Ara

Days Gone'a Haziran'da ‘Survival’ Zorluk ve Haftalık Meydan Okumalar Eklenecek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yayıncı Sony Interactive Entertainment ve geliştirici Sony Interactive Entertainment Bend Studio, Haziran ayında Days Gone'a ‘Survival’ zorluk seviyesinin ve haftalık meydan okumaların ücretsiz bir güncelleme ile ekleneceğini duyurdu.

PlayStation Blog üzerinden paylaşılan detaylar:

‘Survival’ zorluk seviyesi artan zorluk ayarları, hızlı seyahatin, hayatta kalma görüşünün, haritanın ve göstergelerin olmaması ile oyuncuları test edecek. Her bir değişiklik oyuncuları oyunun daha da içine çekmek ve gerginliği arttırarak oyunu kesin bir hayatta kalma deneyimi haline getirmek için tasarlandı.

Haziran ayından başlayarak her hafta motosiklet, zombi sürüsü ve savaş meydan okumaları yayınlanacak. Meydan okumalar Days Gone'ın temel oynanışı özelliklerini taşıyacak.

Bu zorluk seviyesinde oyunu bitirerek ve haftalık meydan okumaları tamamlayarak yeni kupalar ve motosiklet kaplamaları kazanabileceksiniz.

Days Gone 26 Nisan'da PlayStation 4 için çıkış yapacak.

• geliyor balon.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Yarın incelemeler geliyor.Fena patlatacak gibi.Ortalama 75 bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Senaryo iyi diyolar. En kötü ihtimal aaa kalite bir survival oyunu olur.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 80 / 85 Civarı olabilir büyük ihtimal.

• 78-83 arası ortalama bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Frantic22

geliyor balon.
    Days Gone'a Haziran'da ‘Survival’ Zorluk ve Haftalık Meydan Okumalar Eklenecek

Oyun balo.....

• Umarım yakın zamanda plus'lılara indirim falan gelir. Açıkçası bundan sonraki herhangi bir oyuna RDR2 den fazla para vermeye gönlüm el vermiyor..
  • Ne balonu ya oydınız mı da konuşuyorsunuz baba geliyor baba yol açın 85 puan ortalamasına sahip olacak.
  • Oyun sonuç olarak oynanabilir bir oyun olsa da bence PS Exclusive leri arasından en kötülerden biri olacak. Oyunda inovatif hiç bir şey yok. Last of Us benzeri içerisinde motora benzin koyma mekaniği olan -ki Mad Max de olan mekanik değil mi? - bir zombi oyunu. Arkadaşın dediği gibi 75-80 ortalama puan bekliyorum ben de. Hikaye de tırt olursa daha bile düşük bile puan alabilir bence.
  • Bir oyun exc oldumu hemen goty diyip duruyor bu arkadaşlar, açıkçası geçen bende ps aldım sonunda ve gerçeği söylemek gerekirse bende isterim mükemmel olsun ama oyundan çok fiyat konuşuyoruz malum fiyatlardan o yüzden benim için sorun yok modlu ps akar ???? bu oyuna o kadar parayı bayilacak arkadaşlar düşünsün övsün benim zerre umrumda değil iyiyse oynarım degilsede girer bir bakarım paramı veriyorum sanki enayimiyim milletin 60 birim verdiğine 400-500 vreyim keriz buldular herhalde bir tr altyazı var diye dolandirilmaya lüzum yok o paraya dil kursuna giderim kaziklanmam
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Bir oyun exc oldumu hemen goty diyip duruyor bu arkadaşlar, açıkçası geçen bende ps aldım sonunda ve gerçeği söylemek gerekirse bende isterim mükemmel olsun ama oyundan çok fiyat konuşuyoruz malum fiyatlardan o yüzden benim için sorun yok modlu ps akar ???? bu oyuna o kadar parayı bayilacak arkadaşlar düşünsün övsün benim zerre umrumda değil iyiyse oynarım degilsede girer bir bakarım paramı veriyorum sanki enayimiyim milletin 60 birim verdiğine 400-500 vreyim keriz buldular herhalde bir tr altyazı var diye dolandirilmaya lüzum yok o paraya dil kursuna giderim kaziklanmam

O firmanın ne suçu var??? TL değersiz adamda enayimi oradan 60 birim kazanıyor sana 60 birime satsa kazandığı para 10 birim Dönüp aslı soruna bakmaz eleştirmezsiniz neden bu fiyatlar böyle demezsiniz hemen satana suçu atarsınız...

• İnceleme yapanlar genel olarak iyi diyor. Farcry 5'in zombilisi yorumu yapan olmuş. Ana hikaye 30 yan görevlerle +20 saat daha oyun süresi veriyor deniliyor. Ordan oraya git görevleri ara ara hikayede yer kaplamak için yapılıp biraz sıkıyormuş. Kaplamalar bazen geç yükleniyor diyen de var alakası yok yağ gibi akıyor diyen de.. Şu yasak kalksa da bi öğrensek tam :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hikmet İsayev

Yarın incelemeler geliyor.Fena patlatacak gibi.Ortalama 75 bekliyorum

Ne bekliyordunda patlayacak diyorsun.
  • 85 meta bekliyorum hem türkçe olması hemde uzun hikaye olması bizim için ayrı bir keyif olacak

• Bu oyuna Online çok iyi giderdi bee..
  • Bni ilgilendirmeZ adamların kendi ps Türkiyesi var bilmiyorlar mı burada fiyat böyle yap bölge kilidi sat bize özel fiyattan kime göre neye göre diye siritarak dalga geçmeyi biliyorlar ama onlar siritsin bende sadece aylık internete para vererek bunu modlu şekilde oynarken gülerim kime göre neye göre derim beni düşünme Türkçe koyduk fiyatı kokluyoruz almassan alma ekonomi iyi aslında pahalı değil derken iyiydi babamın firması değil beni düşünmeyeni bende düşünmem modlu ps4 pro da yağ gibi akacak yağ bu kadar parada bayilmadiğım için o paraylada dışarıda kendime harcarim müthiş
  • Gençler egleniyormuyuz oyun bildiğin GOTY oyun kötü diyen ya oyun cahilidir yada microzort hissedaridir karşı firma oyun cikarmazken adamlar walking dead gibi oyun yapmış helal olsun birde bize imkan sunup mükemmel fiyat vermişler bayıldım şuan harika hemen gidip indirimsiz almalıyım teşekkürler ps tr harikasiniz kime göre neye göre pahalı ve kötü bunlar anlamiyor reis sen gül ve kime göre neye göre diyip bizi kekle adamsın sen adamsın geçen ps aldım artık bende senin faninim lutfen bizi daha çok kekle ve daha fazla kandır harikasiniz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.