Şimdi Ara

Bloomberg: Ucuz Switch Temmuz'dan Önce Çıkacak, Güncellenmiş Model de 2019 Bitmeden Çıkacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bloomberg'in konuyla ilişkili iki kaynaktan öğrendiği bilgilere göre, "yeni, ucuz Nintendo Switch versiyonu" Haziran ayının sonuna kadar çıkmış olacak.
    Bloomberg'in kaynakları ayrıca güncellenmiş modelin de yine 2019 yılı içinde çıkış yapacağını fakat bu modelin mevcut modelden daha güçlü olmayacağını, ufak iyileştirmeler içereceğini söylüyor.
    Bundan önce Wall Street Journal ve Nikkei tarafından ortaya çıkan raporlarda Nintendo'nun daha az pahalı ve daha güçlü bir Nintendo Switch üzerinde çalıştığı belirtilmişti. Daha az pahalı model kesin gibi görünüyor fakat güncellenmiş modelin nasıl olacağı özellikle Bloomberg'in haberiyle birlikte biraz belirsizligini koruyor.

Nintendo şu ana kadar konu hakkında henüz resmi bir açıklamada bulunmadı. Şirketin 2020 mali yıl sonuçlarını açıkladığı raporda yeni Nintendo Switch modelleri hakkında konuşması muhtemel. Nintendo'nun 2020 mali yılı 25 Nisan tarihinde sona erecek.

• oyunu konsolun kendisinden pahalı olur :)

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Ucuz model bile bizde ucuz olmaz.
  • 480p akar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zelda BOTW emülatörde akıyor.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • emrahcey E kullanıcısına yanıt
    Splatoon 2 ve Smash Ultimate'i online oynayabilir misin peki?

Bende wii u emulatorü kullanıyorum ama mantıksız bir yorum olmuş.
  • Bowser Zeki kullanıcısına yanıt
    https://youtu.be/fs6atzRWv9k
  • Bowser Zeki kullanıcısına yanıt
    Hocam sende Wii U vardı. Emulatör ne için?
  • venomstr kullanıcısına yanıt
    Var evet ama emulator de kullanıyorum :D Hatta kendi hesabımı emulatore ekledim bizzat konsoldan cfw ile aldığım sertifikalarla online oynayabilmek için.
    Switch ve ps4 den başka konsol kullanmıyorum zaten bu aralar. PC de olması wii u mun hız kazandırıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.