Şimdi Ara

Game of Thrones 8. Sezon 2. Bölüm Sızdırıldı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
14.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Game of Thrones 8. Sezon 2. Bölüm Sızdırıldı!

Game of Thrones’un bu gece saatlerinde yayınlanacak bölümü sızdırıldı. Bu sayede dizinin final sezonunda da 'sızıntı' skandalı yaşanmış oldu. Game of Thrones'un 8. sezon 2. bölümü torrent sitelerinde yerini aldı.

Game of Thrones dizisinin 5. sezondaki ilk 4 bölümü ve 7. sezonun 4. bölümü TV’den önce internete düşmüştü. Hackerlar, geçtiğimiz sezon HBO’nun veritabanına sızmış ve fidye istemişti. Fidyeyi alamayınca 7. sezon 4. Bölümü sızdırmıştı. Geçtiğimiz sezondaki sızıntılar, TV yayınından günler öncesinden yapılırken bu sızıntı yayından yalnızca 10 saat öncesinde gerçekleşti.

Sızıntıyı Amazon gerçekleştirdi

Bu defa sızıntıyı hackerlar değil Amazon gerçekleştirdi. 8. Sezon 2. Bölüm, Amazon Prime Video servisinin Almanya kütüphanesinde yanlışlıkla yayınlandı. Almanların sosyal medyada yaptığı paylaşımlar bu sızıntıyı doğruluyor. Amazon’da 8. Sezon 1. Bölümün sonuna gelen kullanıcılara “Sıradaki bölümü izle” seçeneği gösterildi ve bu seçeneğe tıklayanlar 8. Sezon 2. Bölümü izleyebildi.

Amazon bu hatayı epey geç fark etti. Bölümün tamamının internete düşmesini engelleyemedi. HBO’nun Amazon Almanya’ya nasıl bir yaptırım uygulayacağı merak konusu.

Game of Thrones, bu sezon ekranlara veda edecek. 8. sezon 6. bölüm ile birlikte dizi final yapacak. 

• Gece 4'te kalkıp işe uykusuz gitmekten kurtaran yüce Amazon.de ailesine teşekkürler.

• Lütfen bölüm linkini paylaşmayınız. Aksi takdirde ceza alacağınızı hatırlatırım.

• Ben izledim jon snow oluyor kalesi ejderhalara emri veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi P2edatoR -- 21 Nisan 2019; 23:6:12 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • editör öyle ceo çalışması yapmış ki hürriyet bile yanında çırak kalır..

• Link paylaşmayın

• Amazon çalışanı izlerken unutmuş silmeyi :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neyse dh'ye biraz da biz yardımcı olalım, peki 8. sezon 2. bölümü altyazılı izleme seçeneği var mıymış amazon'un sızıntısında
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazmayı_Severim

Neyse dh'ye biraz da biz yardımcı olalım, peki 8. sezon 2. bölümü altyazılı izleme seçeneği var mıymış amazon'un sızıntısında
  • Bölümü indirdikte Türkçe alt yazıyı nerden bulucaz

• aydnm A kullanıcısına yanıt
    Eşekherif çeviriyo şuan

• Bari tüm sezonu yayınlasaydınız da yolumuzu bulsaydık. Malum sitede gördüm ancak kalitesi pek hoşuma gitmedi, yarın veya öteki gün daha kaliteli bir sürüm düşer öyle indiririm. Zaten acelemiz yok. Tüm sezon bitsin öyle izlemeye başlayacağım. Böyle her hafta 1 bölüm bekle filan işkence oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 22 Nisan 2019; 0:19:17 >
  • Şu aşırı gereksiz ilgi görmüş diziyi görmek istemiyorum artık.

• aslında zaten sızdırmalara rağmen herkes izleyecek çok etkiler mi mali açıdan bilemedim

• Amazon Prime Video'nun Almanya kütüphanesini kullanıyordum. Prime'a kapalı diye GoT'u izleme listeme almamıştım. Görseydim €2.99 olan bölüm parasını öderdim ve seyrederdim. Neyse başka yollardan bulduk indirdik ama HD değil.

Game of Thrones 8. Sezon 2. Bölüm Sızdırıldı!

Zaten kapatmışlar bir daha da böyle bir hata yapmazlar bence...
  • 480p olarak sızdırılmış görüntü çamur gibi

• Bulanlar lutfen dm den link atmasin veya hangi siteden izlediklerini soylemesinler lutfen dm den link atmayin

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.