Şimdi Ara

2si1 inceleme | Sennheiser Momentum True Wireless

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
3.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sennheiser'ın performansı merak edilen tam kablosuz kulaklığı Sennheiser Momentum True Wireless test masamızda. Bakalım marka, özellikle cep telefonu kullanıcılarının isteklerine cevap verebiliyor mu? 

• "true wireless" ram ne demek? Bose, Sony, beats kulaklıklardan farkı ne?

• millet kafayı yemiş hepsuburada yorumlarına baktım 2.000 sanki bedava veriyorlar kulaklığı

• Hoştur ama benena...

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    İki ünite birbirine bağlı değil işte arada kablo vs. olmayan kulaklıklar.

• iyi hoş da çok pahalı be abi

• Kerim5100 kullanıcısına yanıt
    master slave olan hali mi? yoksa qualcomm'un true wireless'ı mı

• bu kulaklıkta master slave gibi mi yoksa qualcomm true wireless gibi mi

• Rakibi Bang&Olufsen E8 2.0 bundan daha premium ve kaliteli bir ürün case’i bile deriden yapılmış bunun gibi kumaştan değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Philipp_Plein -- 19 Nisan 2019; 9:57:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • enja kullanıcısına yanıt
    2.000tl Sennheiser için çok para değil. Bu kulaklık sporcu kulaklığı olmadığı için almadım ama parasına kesinlikle değecektir. Rahat 5 sene götürür.
  • Bu kadar para verilmez

• quote:

Orijinalden alıntı: LGatakan

2.000tl Sennheiser için çok para değil. Bu kulaklık sporcu kulaklığı olmadığı için almadım ama parasına kesinlikle değecektir. Rahat 5 sene götürür.
    sanırım parayı sokakta buluyorsunuz

• enja kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam, yeni türkiye'nin şartları bunlar. Kimse size zorla aldırmıyor. Alan da 9 ay taksitle alıyor yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LGatakan

Hayır hocam, yeni türkiye'nin şartları bunlar. Kimse size zorla aldırmıyor. Alan da 9 ay taksitle alıyor yani.
    alacağimi nerden çıkardınız senheiser cx 300 ll kulanyom memnunum yola devam alan alır beni ilgilendirmez sadece pahalı olduğunu yazdım 1 tanesini kaybetseniz.evlat acısı gibi koyar adama

• illa ses gitsin diyorsan birini eline al biri kulağında kalsın rahat konuş :)

• Jabra elite 65t ve galaxy buds arasında kaldım ve galaxy buds aldım şimdilik çok memnunum. Senheiser ise çok pahalı kesinlikle değmez. Şuan hiçbir true wireless kulaklık için bu paralar değmez

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Biri bile kaybolsa ağlarım.. 2 bin lira nedir arkadaş..

• YouTube'da benden foto isteyen hıyar burda mı? Orda foto koyamadığımdan buraya koyuyorum. Herkesi kendi gibi sanan ergenlere ders olsun. 2si1 inceleme | Sennheiser Momentum True Wireless 2si1 inceleme | Sennheiser Momentum True Wireless

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Arkadaşlar merhaba.Kulaklığı kullanan varsa bir konu da yardım isteyecektim.Kulaklıkların şarj bitmeye yakın kutusuna koyup otomatik şarj yapmaya başlıyor.Dolduğunda,telefona bağlayıp şarjın dolu olduğu görüyorum ve kutusunu şarj yapmak için pc ye bağlıyorum o da tam şarj oluyor (yeşil yanıyor) bittiğinde.Kulaklıklarla işim bittiğinde (şarj) full'ken kutusuna koyuyorum.Kulaklık şarj dolu,kutusunun şarj dolu,2-3 gün sonra kulaklık kutu da iken arkasındaki tuşa bastığımda sarı ışık yanıyor kulaklıklar şarj full,kutusu şarjı azalmış.Kulaklığı kullanmıyorum kutusunda zati kutusunun şarjı neden düşüyor 2-3 gün de,anlamış değilim yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlyingShip

Arkadaşlar merhaba.Kulaklığı kullanan varsa bir konu da yardım isteyecektim.Kulaklıkların şarj bitmeye yakın kutusuna koyup otomatik şarj yapmaya başlıyor.Dolduğunda,telefona bağlayıp şarjın dolu olduğu görüyorum ve kutusunu şarj yapmak için pc ye bağlıyorum o da tam şarj oluyor (yeşil yanıyor) bittiğinde.Kulaklıklarla işim bittiğinde (şarj) full'ken kutusuna koyuyorum.Kulaklık şarj dolu,kutusunun şarj dolu,2-3 gün sonra kulaklık kutu da iken arkasındaki tuşa bastığımda sarı ışık yanıyor kulaklıklar şarj full,kutusu şarjı azalmış.Kulaklığı kullanmıyorum kutusunda zati kutusunun şarjı neden düşüyor 2-3 gün de,anlamış değilim yardımcı olursanız sevinirim.
    Bende şaşırmıştım ancak hepsinde aynı durum var yani normal sanırım kulaklığı sürekli hazır halde tutmak için enerji harcadığından

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.