Şimdi Ara

Ubisoft Notre-Dame yangını üzerine Assassin’s Creed: Unity’i ücretsiz dağıtıyor| 500 000€ yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ubisoft Notre-Dame yangını üzerine Assassin’s Creed: Unity’i ücretsiz dağıtıyor| 500 000€ yardım 
    Bildiğiniz üzere Fransa şu günlerde Notre-Dame Kilisesi’nde meydana gelen yangını konuşuyor. Üzücü olayın ardından Ubisoft’tan hem yardım hem de hediye oyun açıklaması geldi. Yapımcı 2014 yılında duyurduğu oyununu gelişme üzerine ücretsiz olarak dağıtıyor.

Assassin’s Creed: Unity’de Ubisoft Notre-Dame Kilisesi’nin 1:1 ölçekte homajını dijital olarak canlandırmıştı. 2014 yılında indirmeye sunulan oyun, bazı iddialara göre restorasyon çalışmalarında dahi kullanılabilir. Tabi restorasyonu geliştirecek ekibin elinde çok daha faydalı olacak yüksek çözünürlüklü görüntüler vardır ancak 3D bir model olarak oyun belki değerlendirilebilir.

500 000€ bağış  

Ubisoft Notre-Dame yangını üzerine Assassin’s Creed: Unity’i ücretsiz dağıtıyor| 500 000€ yardım 

Ayrıca restorasyon çalışmaları için 500 000€ yardımda bulunan Ubisoft’un herhalde yardımcı olacağı en büyük kısım burası olsa gerek. Bir oyun firmasının meydana gelen bir olayda duyarlı bir harekette bulunması sevindirici. Son olarak buradan edinebileceğiniz oyunu önümüzdeki 1 hafta içerisinde kütüphanenize eklediğiniz takdirde istediğiniz zaman Uplay üzerinden indirip oynayabileceksiniz

Minimum sistem gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows ® 7 SP1, Windows 8 / 8.1 ® (Sadece 64-bit)
    İşlemci: Intel Core® i5-2500K @ 3.3 GHz veya AMD FX-8350 @ 4.0 GHz veya daha yükseği
    RAM: 6 GB
    Ekran Kartı: NVIDIA GeForce® GTX 680 veya  AMD Radeon HD 7970 (2 GB veya daha fazla)
    Sabit Disk: 50 GB

Önerilen sistem gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows ® 7 SP1, Windows 8 / 8.1 ® (Sadece 64-bit)
    İşlemci: Intel Core® i7-3770 @ 3.4 GHz veya AMD FX-8350 @ 4.0 GHz veya daha yükseği
    RAM: 8 GB
    Ekran Kartı: NVIDIA GeForce® GTX 780 veya AMD Radeon R9 290X (3 GB veya daha fazla)
    Sabit Disk: 50 GB

• valla ben alamadım
    bilgileri girdiğim kasa kısmında en alttaki kabul ediyorum şartları ama bunu aktifleştirme butonu aktif olmuyor basılmıyor ki bütün satırlar yeşil yanlış bilgi girmiyorum

benim gibi bu sorunu yaşayan var ise bu linkten alsın ben aldım işe yaradı https://register.ubisoft.com/acu-notredame-giveaway/en-GB
  • Konsolada ücretsiz olsa fena olmazdı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turk.Navy -- 17 Nisan 2019; 22:11:4 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • valla ben alamadım
    bilgileri girdiğim kasa kısmında en alttaki kabul ediyorum şartları ama bunu aktifleştirme butonu aktif olmuyor basılmıyor ki bütün satırlar yeşil yanlış bilgi girmiyorum

benim gibi bu sorunu yaşayan var ise bu linkten alsın ben aldım işe yaradı https://register.ubisoft.com/acu-notredame-giveaway/en-GB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karaköy_soğancısı -- 17 Nisan 2019; 22:49:33 >
  • kütüphaneye ekledim, bulunsun

• Güzel bir kampanya olmuş.
  • Allah bereket versin , bedavadan oyun almış olduk

• plusa olur en azından yakında. Biriyle ortak almayı denemiştim oyunu bir süre oynadım sonra patlamıştı konsolda. Şimdi oynar mıyım bilmiyorum artık.
  • karaköy_soğancısı K kullanıcısına yanıt
    ödeme yöntemini seçin altta kredi kartı skrill falan var. ben de çıldırdım site bozuk diye

• Yeni bilgisayar aldıracaklar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ps4 için olsaydı

• Ubisoft bu kadar büyük bütçede bir yardım ve bağış yapıyor ise bence keşke oyunu 5 veya 10 lira gibi cüzi miktarda veya temsili küçük bir miktarda satıp oyun üzerinden bağış toplayabilirdi dünya üzerinde. Bedava dağıtması bir bağış kampanyasına yararı olan bir şey olmadı, sadece katedrali yangından önceki hali ile gezmek nasip olacak oyun sayesinde orası güzel.

Ayrıca oyunun Steam üzerinden değil Uplay üzerinden ücretsiz dağıtıldığını da belirteyim. Keşke steam üzerinden de yapılabilseydi. Uplay üzerinden indirmek isteyenler için Uplay programını indirdikten sonra kayıt olmak ve ardından oyunu bedava indirmek mümkün ancak.

• iyi bari diger eselerinde yanmasını bekliyoruz :))
    bi oyuna satarım böyle

• bende windows 10 var abi indiremicem mi şimdi :(

• allah senden razı olsun be kardeşim.

• Assasin's Creed 1'i de ücretsiz versin. Nede olsa ortadoğuda yıkmadıkları cami, medrese kalmadı.

• türkiye' de bu kadar aç susuz insan varken banane notre dame dan. haberi duyduğum günden beri hiçbir şey hissetmedim.

BİR TÜRK DÜNYAYA BEDELDİR. BİR TÜRK YOK OLANA KADAR FRANSA KÖKTEN HARİTADAN SİLİNSİN KULAĞIM DUYMAZ.

• yeni yerler yanması dileğiyle.

• ne salak saçma yorumlar bunlar ya bir bitmediniz.
  • Bir Türk böyle düşünmez!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serafon

Bir Türk böyle düşünmez!
    Turkum ve gayet boyle dusunuyorum. Bence ulkenin geri kalanida uyansa ve boyle dusunse ulkede biseler degisir.

Yillarca olmayani harcamis ve zaten olmayani tuketmisiz bana ulkem ve milletim lazim.

Fransadaki tarih degil benim halkimin mutlulugu onceligimdir ve endisem olmustur.

Bi tarafimizdan borc akarken ve cocugumun gelecegi ni dusunurken hayatimda gormedigim, beni zerre kadar ilgilendirmeyen tas yigini acikcasi hic dikkatimi cekmedi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.