Şimdi Ara

Ubisoft Notre Dame Katedrali için €500,000 Bağışta Bulunuyor, Assassin's Creed Unity PC'de Ücretsiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Fransa'nın başkenti Paris'te bulunan dünyaca ünlü kültürel miras Notre Dame Katedrali pazartesi gecesi çıkan bir yangında büyük oranda hasar gördü ve katedralin restorasyon çalışmaları için dünya genelinde bağış kampanyaları başlatıldı.

Fransa merkezli yayıncı ve geliştirici oyun stüdyosu Ubisoft da Notre Dame Katedrali'nin restorasyon çalışmaları için 500 bin euro bağışta bulunacağını duyurdu. (Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un "ulusla miras için fon oluşturma" görevine atadığı Stephane Bern, Katedrali'nin restorasyonu için toplamda 995 milyon dolar bağış yapıldığını açıkladı.)

Ubisoft ayrıca "Notre Dame Katedrali'nin görkemini ve güzelliğini deneyimleme şansı sunmak" için Assassin's Creed Unity'i PC kullanıcıları için kısa bir süreliğine ücretsiz yaptı. Assassin's Creed Unity 17 Nisan - 25 Nisan tarihleri arasında ücretsiz olarak dağıtılacak.

Uplay PC için buradan indirebilirsiniz: http://assassinscreed.com/unity-notredame/ veya doğrudan Ubisoft Store'dan alabilirsiniz: https://store.ubi.com/ 

• Kaptım, teşekkürler ubiciğim.
  • Konsol içinde ücretsiz olsa iyiydi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyunu PS4 için almıştım zamanında... Oynasın diye bir arkadaşıma verdim. Birkaç defa istedim oynamak için bugün yarın derken alamadım. Daha sonra aramız bozuldu, geri isteyemedim. Yıllar geçti... Şimdi bedava olmuş güzel oldu bu :)

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • ULAN BE NE ZAMANDIR İSTİYORDUM ALAMIYORDUM GÜZEL OLDU BU
  • quote:

Orjinalden alıntı: saidturkoglu

Oyunu PS4 için almıştım zamanında... Oynasın diye bir arkadaşıma verdim. Birkaç defa istedim oynamak için bugün yarın derken alamadım. Daha sonra aramız bozuldu, geri isteyemedim. Yıllar geçti... Şimdi bedava olmuş güzel oldu bu :)

O arkadaşına bir daha bırak oyunu, selam bile verme.
  • En son severek oynadığım AC oyunuydu Unity keşke bu yapıya geri dönseler origin ve oddysey i sevemedim bir türlü.
  • Güzel de o paralar hep bizden çıkıyor demek ne kadar kar yapıyorsa adamlar 500 milyon euro az para değil. Kaldı ki biraz da reklam gibi geliyor bu hareketler. tek ubi değil diğer fransız şirketleri de hep açıklıyor şu kadar yaptık diye.
    Bir de batı trakya dimetoka ilçesindekiÇelebi Sultan Mehmet Camii çatısı komple yandı 2 yıl önce hiç haberlerde gördünüz mü? Hiç türk şirketlerden yardım haberi gördünüz mü? Bizim insanımız ne kadar duyarsız ve ne kadar insan işte buradan anlıyoruz.
  • AC'nin en iyi parkur sistemine sahip olan oyunu.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Güzel de o paralar hep bizden çıkıyor demek ne kadar kar yapıyorsa adamlar 500 milyon euro az para değil. Kaldı ki biraz da reklam gibi geliyor bu hareketler. tek ubi değil diğer fransız şirketleri de hep açıklıyor şu kadar yaptık diye.
    Bir de batı trakya dimetoka ilçesindekiÇelebi Sultan Mehmet Camii çatısı komple yandı 2 yıl önce hiç haberlerde gördünüz mü? Hiç türk şirketlerden yardım haberi gördünüz mü? Bizim insanımız ne kadar duyarsız ve ne kadar insan işte buradan anlıyoruz.

500.000 hocam 500 milyon degil. Bu arada bahsettiginiz olay bir zamanlar bizde de vardi. 90larda golcuk depremi vs insanlar birbirine yardim ediyordu milli birlik beraberlik vardi. Su aralar ortadan kayboldu malesef.
  • Güzel oldu bu. Alacam diyip diyip almıyordum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler ubi bir ara oynamak istiyordum ama para vermek istemiyordum iyi oldu bedava olması

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • londra yı da ateşe versinler de syndicate tı da nasiplenelim. diyerek terörirstvari bir yorumda bulunmuş oluyorum. evet. ıhi.

• Ubisoft Fransız şirketi olduğu için böyle bir hareket yaptı hocam. Boşuna umutlanmayın

• Yeni kullanıcı oluşturdum adres bilgileri bölümünü geçemiyorum. Bilgisi olan varmı arkadaşlar
  • Unity ve Syndicate merak ediyordum. Denemiş olacağız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Güzel de o paralar hep bizden çıkıyor demek ne kadar kar yapıyorsa adamlar 500 milyon euro az para değil. Kaldı ki biraz da reklam gibi geliyor bu hareketler. tek ubi değil diğer fransız şirketleri de hep açıklıyor şu kadar yaptık diye.
    Bir de batı trakya dimetoka ilçesindekiÇelebi Sultan Mehmet Camii çatısı komple yandı 2 yıl önce hiç haberlerde gördünüz mü? Hiç türk şirketlerden yardım haberi gördünüz mü? Bizim insanımız ne kadar duyarsız ve ne kadar insan işte buradan anlıyoruz.</blockquote>
    500.000 hocam 500 milyon degil. Bu arada bahsettiginiz olay bir zamanlar bizde de vardi. 90larda golcuk depremi vs insanlar birbirine yardim ediyordu milli birlik beraberlik vardi. Su aralar ortadan kayboldu malesef.

Şimdi deprem olsa dış güşler deyip devlet yardım bile göndermez oraya :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.