Şimdi Ara

Microsoft E3 2019 Basın Konferansı 9 Haziran'da Düzenlenecek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Microsoft, E3 2019 basın konferansı tarihini ve saatini doğruladı. 9 Haziran'da Türkiye saati ile 23:00'da başlayacak ve Microsoft'un YouTube, Twitch, Mixer, Twitter ve Facebook kanalları üzerinden canlı olarak izlenebilecek.

Bir gün sonra, 10 Haziran'da, E3 2019 Inside Xbox bölümü düzenlenecek ve orada da özel duyurular, oyun demoları, röportajlar, hediyeler ve daha fazlası olacak.

Microsoft dışında Bethesda Softworks ve Ubisoft da E3 2019 basın konferansı tarihlerini ve saatlerini duyurdu. Türkiye saati ile Bethesda Softworks E3 2019 basın konferansı 10 Haziran 03:30'da, Ubisoft E3 2019 basın konferansı 10 Haziran 23:30'da düzenlenecek.

Electronic Arts ise E3'ten birkaç gün önce gerçekleştirecekleri EA Play 2019 etkinliğinde bir basın konferansı düzenlemeyecek onun yerine yeni oynanış videoları ve Electronic Arts'ın geliştirici ekiplerinin yaptığı oyunlar ile ilgili yeni detaylar içerecek bir canlı yayın yapılacak.

Sony Interactive Entertainment'ın E3 2019'a katılmayacağını tekrar hatırlatalım.  

• efsaneyi analım

• Bakalım Aldıkları stüdyolar neler yapmış...
  • Yine 3.parti firmaların oyunlarıyla şov yapacaklar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu yıl meydan Microsoft’a kaldı en az 10-15 yeni oyun duyururlar.

• Firmalara o kadar para gömdüler.Insallah sağlam kendilerine özel AAA yapımlar görürüz.
  • bakarsınız yeni konsol tanıtırlar 8k60 fps 20 tlfop gücünde 4 terabayt ssd artık pil çıkarmadan bile şarj etme sesli komutla konsolu yönetme peh peh peh :D oyunu kalmadı artık bu nesilede yeni ex oyunları yapacak değiller ama gelecek nesilede pek umutlu değilim

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Persona_Non_Grata

Yine 3.parti firmaların oyunlarıyla şov yapacaklar
    Elin emanetiyle çapkınlık yapmaya kalkacak Microsoft diyorsun
  • Çok iyi stüdyolar aldılar , artık şov yaparlar .

• Halo Infinite'ı çok merak etmeye başladım gelen bilgilere bakarsak acayip bir oyun yapıyorlar.
  • Sony nin yoklugunda firsati degerlendirip ellerinde ne varsa gostereceklerdir.Halo Infinite 500 milyon dolardan buyuk bir butce ile cikacak deniliyor ki inanilmaz bir para bu.

www.digitaltrends.com/gaming/halo-infinite-most-expensive-video-game-project/%3famp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Dark Poison- -- 16 Nisan 2019; 21:9:7 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: JESKO

Bu yıl meydan Microsoft’a kaldı en az 10-15 yeni oyun duyururlar.

Yok 50 - 60 tane duyururlar.

• Multiplatform veya iptal duyurusu bekliyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: -Dark Poison-

Sony nin yoklugunda firsati degerlendirip ellerinde ne varsa gostereceklerdir.Halo Infinite 500 milyon dolardan buyuk bir butce ile cikacak deniliyor ki inanilmaz bir para bu.

<a data-test="test" rel="nofollow" style="word-wrap: break-word; text-decoration: underline;" target="_blank" onclick="return dhExternalLinkRedirect(this)" href="/ExternalLinkRedirect?module=pgdcode&messageId=137936663&url=http://www.digitaltrends.com/gaming/halo-infinite-most-expensive-video-game-project/%3famp" data-href="http://www.digitaltrends.com/gaming/halo-infinite-most-expensive-video-game-project/%3famp">www.digitaltrends.com/gaming/halo-infinite-most-expensive-video-game-project/%3famp</a>

ex oyunlarından bir forza 3/4 diğeri quantum break oyunu sevmiştim microsoft ex konusunda sonyi örnek alması gerek sony hollywood yıldızlarıyla şahaser ex oyunları yapıyor film tadında oyunları severim ama boş uzay savaş oyunu olan haloyu hiç sevemedim kötü değil ama sevilecek bir tarafını göremiyorum zevk meselesi belki kör eder ama bu oyuna 500 milyon harcamak yerine gtayı aşacak seviyede bir oyun yapsalar daha makul bence red 2ye bakarsak daha anlaşılır dimi

• quote:

Orjinalden alıntı: Shingeki

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: -Dark Poison-

Sony nin yoklugunda firsati degerlendirip ellerinde ne varsa gostereceklerdir.Halo Infinite 500 milyon dolardan buyuk bir butce ile cikacak deniliyor ki inanilmaz bir para bu.

&lt;a target="_blank" href="http://www.digitaltrends.com/gaming/halo-infinite-most-expensive-video-game-project/%3famp"&gt;www.digitaltrends.com/gaming/halo-infinite-most-expensive-video-game-project/%3famp&lt;/a&gt;</blockquote>

ex oyunlarından bir forza 3/4 diğeri quantum break oyunu sevmiştim microsoft ex konusunda sonyi örnek alması gerek sony hollywood yıldızlarıyla şahaser ex oyunları yapıyor film tadında oyunları severim ama boş uzay savaş oyunu olan haloyu hiç sevemedim kötü değil ama sevilecek bir tarafını göremiyorum zevk meselesi belki kör eder ama bu oyuna 500 milyon harcamak yerine gtayı aşacak seviyede bir oyun yapsalar daha makul bence red 2ye bakarsak daha anlaşılır dimi

Halo'ya bende hiç alışamadım. Bence böyle bir markaya o para, hiç normal değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manhunt Three -- 17 Nisan 2019; 2:39:41 >

• Her nesilde olduğu gibi GOW, The Last of Us 2 engelini aşamayacaklar.
  • Sıradan bir DH PS fanı, konsolda geçirdiği toplam 100 saatin 5’ini exclusive oyunda, 50’sini multiplatform oyunda, geri kalan 45 saatini bir gözü PS’in mavi arayüzüne; diğer gözü DH’nin turuncu sayfalarına bakarak geçirir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.