Şimdi Ara

Capcom Home Arcade Tak Çalıştır Cihazı Duyuruldu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
92
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Capcom, 16 klasik Capcom arcade oyununu içerecek ve tek ve çok oyunculu oynanışı destekleyecek tak çalıştır arcade oyun cihazı Capcom Home Arcade'i duyurdu. 25 Ekim'de €229.99 fiyattan satışa sunulacak. Şu anda Capcom Store Europe üzerinde ön siparişe açılmış bulunuyor.

Kurulumu ve çalıştırması oldukça basit. HDMI kablosunu Capcom Home Arcade cihazından televizyona, USB kablosunu da herhangi bir USB güç kaynağına bağlayarak cihazı çalıştırabileceksiniz.

Cihazın içereceği 16 oyun şu şekilde:

1944: The Loop Master
    Alien vs. Predator
    Armored Warriors
    Capcom Sports Club
    Captain Commando
    Cyberbots: Fullmetal Madness
    Darkstalkers: The Night Warriors
    ECO Fighters
    Final Fight
    Ghouls ‘n Ghosts
    Giga Wing
    Meta Man: The Power Battle
    Progear
    Street Fighter II: Hyper Fighting
    Strider
    Super Puzzle Fighter II: Turbo

Tanıtım videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.  

• Pahalı ve gereksiz bence
  • 299.99€ mu? Altı üstü bir kontrolcü nasıl bu kadar pahalı olabilir? Altın ve elmastan mı yaptınız bunu?
  • Avrupalı TL maaş almıyor Euro alıyor para birimi olarak 229 euro nun karşılığı 229 TL adamlar için çerez parası güzel ülkemizde hobi edinmek bile zehir oldu

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Pahalı ve gereksiz bence

Kendi kıytırık ülke koşulların ve sözde hükümetin verdiği az maaşı düşünüp kıyaslarsan bunu demen normal.Lakin adamlar da seni düşünmüyor zatetn bunu çıkarırken.Dünya'yı düşünüyorlar ve bizim ülkemiz haricinde diğer tüm ülkeler için ideal ve çerez bir fiyat bu.
  • Capcomun Facebook sayfasına bakarsan yabancılarında pahalı ve gereksiz bulduğunu görürsün hükümeti eleştirmek için her yolu deniyorsunuz .sizin desteklediğiniz parti başta olsa dolar 1 TL olacak sanki
  • 1- Berbat bir tasarımı var tuşlar görünmüyor bile.
    2- Az oyun olduğu için yetersiz bir cihaz.
    3- Fiyatı çok pahalı. Bu fiyat ülkemiz dışında da çoğu yerde çerez parası ddeğil. Avrupa'da ekonomisi iyi olan ülkelerde yaşayan insanlar için gayet ucuz olsa da Avrupa'nın geneli için ucuz bir cihaz değil. AB ülkelerinin ortalama asgari ücreti 687 euro. Bu cihazın fiyatı bu ücretin yarısından biraz azına tekabül ediyor. Tabi bizde kurlar yüzünden durum daha vahim.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Capcomun Facebook sayfasına bakarsan yabancılarında pahalı ve gereksiz bulduğunu görürsün hükümeti eleştirmek için her yolu deniyorsunuz .sizin desteklediğiniz parti başta olsa dolar 1 TL olacak sanki

Baktım merak etme.Senden çok yabancı oyun ve basın organlarını takip ediyorum.Elbet beğenmeyen ve pahalı bulan olur lakin bu ufak kısımdır.Bunun o veya şu partiyi desteklemek ve başta olmasıyla alakası yok.İnsanlarla alakası var.Dolar 1 tl olmaz ama emin ol şuankinden çok çok düşük olur.O hükümeti savunacağınıza biraz gözünüzü açsaydınız şu an ülke olarak daha iyi noktada olurduk!
  • Dolar 1.5 TL olacak hadi iyisiniz her oyunu 75tlden alacaksınız
  • Gözümü açıyorum merak etme .Açmayanlar düşünsün senin gibi Çok düşük olacakmış kaç lira olmasını bekliyorsun :D neyse senin gibilerle tartışmıyorum sana ne desem kendi bildiğinden şaşmayacaksın nasıl olsa devam doğruları yanlış görmeye devam et
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.