Şimdi Ara

Avengers: Endgame internete sızdı 'Sosyal medyaya dikkat'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
2.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Avengers: Endgame internete sızdı 'Sosyal medyaya dikkat'
    Son yılların en merakla beklenen filmi Avengers: Endgame, vizyona girmesine yalnızca bir hafta kala internete sızdı. Disney ve Marvel Stüdyoları tarafından tam bir yıldır tüm detayları sır gibi saklanan film, bugün itibarıyla maalesef sosyal medyaya sızmış durumda.

DonanimHaber ekibi olarak sızan görüntüleri izlemediğimiz için videonun tam olarak neler içerdiğini bilemiyoruz. Ancak yapılan yorumlarda videoda filmin tüm önemli detaylarının gösterildiği belirtilmiş. Sızan görüntülerin dört dakika uzunluğunda olduğu ve kesit kesit olacak şekilde filmin en çarpıcı sahnelerini içerdiği söyleniyor.

Avengers: Endgame son 10 yılın en merakla beklenen filmi olduğu için aslında bu tarz bir sızıntı durumunun oluşması hali hazırda bekleniyordu. Zira film bildiğiniz gibi şu anda ABD dışındaki ülkelere de dağıtılmış durumda. Disney'in tüm dünyayı kontrol etmesi ve sızıntılara engel olması tahmin edebileceğiniz gibi biraz zor.

Avengers: Endgame ülkemizde 25 Nisan'da vizyona girecek. Yani sadece dokuz gün gibi epey az bir zaman kaldı. Spoiler yemek istemiyorsanız sosyal medyadan uzak durmanızda fayda var. 

• Gerçek film meraklısı insanlar zaten izlemez. O yüzden bir cacık çıkmaz. Ben şahsen şuanda Türkçe dublaj orijinal bile çıksa torrentte düşse falan asla indirip izlemem. Bazı şeylerin bazı güzel yanları vardır. Bunları birkaç edepsizin bozmasina ben şahsen göz yummam.. Zamanı gelene kadar bekler filmi yapanların da hakkını kendi payıma düşen şekilde ödeyerek izlerim. İzleyenler de zaten filmi bekleyen asıl kitle olmayacağı için onlara çok birşey ifade etmez. İçiniz rahat olsun :)
  • Spoiler yemek istemiyorsanız Ekşisözlük'e girmeyin film çıkana kadar. Geçen sene spoilerlı başlıklar gündeme girmişti.

• nasıl sızar anlamıyorum arkadaş.Ekşiye giremez olduk spoiler yememek için.
    Dh deki endgame konusunu da girmeyin.

• hiç bir end game linkine tıklamayın spoiler yememek için. sosyal medya, youtube, reddit farketmiyor, tıklamayın.

• Sızdıranların umarım evini ocağını elinden alirlar. Sözleşmede çok ağır şartlar olduğuna eminim. Bunca insanın heyecanıni ve hevesini kursağında bırakmak kimsenin hakkı değil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: behemodh

Sızdıranların umarım evini ocağını elinden alirlar. Sözleşmede çok ağır şartlar olduğuna eminim. Bunca insanın heyecanıni ve hevesini kursağında bırakmak kimsenin hakkı değil.
    Hiçbir şey olmayacak maalesef. Çünkü sızdıran Arap.
  • Tanos'un öleceğini bilerek filmi izlemeye gidiyorsun, nerde kaldı filmin heyecanı.. Paylaşmayın yazmayın film çıktıktan sonra istediğinizi yaparsınız

• Bu nasıl habercilik. Spoiler var diye biz de bakmadık ne demek 😄

• Bakmadım.

• Gerçek film meraklısı insanlar zaten izlemez. O yüzden bir cacık çıkmaz. Ben şahsen şuanda Türkçe dublaj orijinal bile çıksa torrentte düşse falan asla indirip izlemem. Bazı şeylerin bazı güzel yanları vardır. Bunları birkaç edepsizin bozmasina ben şahsen göz yummam.. Zamanı gelene kadar bekler filmi yapanların da hakkını kendi payıma düşen şekilde ödeyerek izlerim. İzleyenler de zaten filmi bekleyen asıl kitle olmayacağı için onlara çok birşey ifade etmez. İçiniz rahat olsun :)

• IMAX'te efsane olacak.

• Bu sızma olaylarıda birnevi reklamdır. Adını duyurmadır. Yemeyin bunları.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sırf spoiler için tarayıcı eklentisi gibi bir şey yok mu ya? yazalım kelimeleri otomatik gizlesin. youtube ta direkt başlığa spoiler yazdıkları için görmemek imkansız. diğer internet siteleri için de geçerli.

• Yetiskin filmlerinde sonuc ne hocam? 😂

• Anaaaaaa izledimmmm hahahah fena

• Tabi bunca zamanlık bekleyişin ve heyecanın içine etmek isteyenler izleyebilir. Ben sabrımı imax'e saklıyorum

• fena
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.