Şimdi Ara

Microsoft, PC ve mobil cihazlar için Forza Street oyununu duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Konsol yapımcıları genellikle kendi platformlarına özel oyunlar geliştirirler. Bu da konsollar arasında karar vermeye çalışan oyuncular için platformu seçmeye teşvik etmek için yapılıyor. Örneğin Sony'nin  God of War, Nintendo'nun  The Legend of Zelda ve Microsoft'un Forza oyunları gibi.

Windows 10'da indirilebiliyor

Ancak tam da bu noktada Microsoft radikal bir karar aldı ve sadece Xbox platformunda yayınladığı Forza adlı yarış oyununu Windows 10 ve mobil platformlara da getirdiğini duyurdu. Ücretsiz oynanabilen bu yarış oyunu şimdilik Windows 10 işletim sisteminde indirilebiliyor ve önümüzdeki günlerde de Android ve iOS platformunda indirmeye sunulacak.

Microsoft'un Forza Street oyunu ile ilgili açıklamalarında ise: "Forza Street oyununda, yeni Forza hayranları ve deneyimli pilotlar esanevi otomobillerini oluşturabiliyorlar. Oyuncular hızlı modda bir dakikalık oyunlar oynayabildiği gibi, hikaye modunda da yarışabilecekler." ibareleri yer alıyor. Oyunun Android ve iOS versiyonlarının ne zaman yayınlanacağına dair net bir tarih henüz verilmedi.

• Real racing ayarında olur inş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oynanış ve fizikler iyidir umarım, güzel gözüküyor..
    Edit: oynanış yok, csr racingin sinematik versiyonu.
    Gerçek forzayı ne zaman göreceğiz mobilde acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EuronGreyjoy -- 16 Nisan 2019; 16:24:8 >
  • Daha önce bununla ilgili yazmıştım, muhtemelen drag tarzında olur diye. Yanılmadım. Yani Forza Horizon serilerini oynayan ve seven biri olarak ben bu tarzından hoşlanmadım.

• Oyun drag yarışı öyle gözüküyor Real racing gibi olsa neysede böyle tutmaz gibime geliyor.

• oyunu indirmeye koydum sonra yorumları okudum dragmıs iptal ettim.

• Drag yarışı olduğunu duyduğum an gelmese de olur.

• İndiriyorum bakalım.

Ekleme: İndirdim, tutorial'i bitirdim. Bence mobil için baya iyi olmuş. Değişik bir bakış açısı getirmişler yarış oyunlarına. Oyunda yine haritalar var ama sağ sol kendi dönüyor, sadece gaz ve fren var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Biyturs_OnSr -- 17 Nisan 2019; 0:1:15 >
  • Asphalt gibi olmaz inşallah

• Asphalt gibi arcade değilde Real Racing gibi biraz daha Sim’e kayan bir oyun olsa keşke. Real racing’de en sevmediğim kısım aşırı kasıntı bölümler yani ben Formula 1 sürmek için 28282828282 tane stage geçmek zorundamıyım..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.