Şimdi Ara

God of War PS4 Birinci Yıl Dönümünü Kutluyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    20 Nisan 2018'de PlayStation 4 için çıkış yapan yeni God of War neredeyse birinci yılını doldurdu ve geliştirici SIE Santa Monica Studio bunun şerefine bir teşekkür videosu paylaştı ve ücretsiz PlayStation 4 dinamik teması yayınladı.

Temayı PlayStation Store üzerinden indirebilirsiniz. İndirdikten sonra kullanmak istediğiniz temayı PlayStation 4 sisteminin Ayarlar menüsündeki Temalar seçeneğinden belirleyebilirsiniz.

Ayrıca Çarşamba günü de ücretsiz God of War avatar seti yayınlanacak.

Stüdyo patronu Shannon Studstill: "Oyun endüstrisindeki diğer birçok kişi gibi, Santa Monica Studio'da oyunlar yapıyoruz ve güçlü, duygusal olarak bağlanan hikayeler anlatmaya çabalıyoruz. Bu yıl stüdyomuzun kuruluşunun da 20. yılı. Eğer Santa Monica Studio'nun önümüzdeki 20 yılını tahmin etmek zorunda olsaydım zerre kadar şüphe duymadan; sanatın hayatı yansıttığı, hayatın sanatı yansıttığı yıllarca bahsedilecek hikayeli oyunlar yaratmaya devam edeceğimizi söyleyebilirim."

"Yeni God of War'u kucakladığınız ve Santa Monica Studio'nun yeni bir başlangıç yapmasına yardım ettiğiniz için sizlere kalbimizin derinliklerinden teşekkür ederiz. Tüm ekibimizden size kadar, bu bizim için her şey demek. Şimdi, önümüzdeki uzun bir yolculuk var."

• Gow, Uncharted 4, The Last Guardian ayrıca Last of Us 2 ile Death Stranding çıksaydı bu 5 oyunu art arda bitirmeyi düşünüyordum halen beklemedeyim.
  • oyun gibi oyun. oyunu yapanlar arasında türklerin olması beni ayrı sevindirdi thank you for everything santa monica !

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Teşekkürler avatarı indirdik çok güzel oldu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir sonraki oyun için çok büyük bir motivasyon ve geliştirme arzusu vardır şimdi iş yerinde. Bu gazla GoW(5) çıkacağı dönemin en çarpıcı oyunu olacaktır. Daha geniş bir ekip ile o özel olarak hazırlanan boss savaşlarının sayısını da artırırlarsa sen gör şöleni.
  • Hikaye, grafik ve oynanış. Hepsi bir arada mükemmel bir oyun. Özellikle hikayesi beklediğimden çok daha iyi çıktı. Umarım devam oyunu 5 yıl bekletmez yine.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyiki doğdun Goty of War!
  • Ayni yoldan gidiyoruz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fahiş fiyatlar yüzünden değil bir yıl, rahat 3 sene daha oynayamayacağım oyun.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Oyun gibi oyun be!!! oyunullah!

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • İyi ki doğdun diyelim. Müthiş oyun, ilk çıktığı gibi bitirdim, silemiyorum, silmem de sanırım. Game Plus modunda sıfırdan oynayacağım hatta :D
  • Leş kütük gibi kontroller,ayni dusmanlar,ayni tip bosslar,yari acik sıkıcı oyun yapisiyla the most overrated oyun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Funder

Fahiş fiyatlar yüzünden değil bir yıl, rahat 3 sene daha oynayamayacağım oyun.

Plus ile 110TL'ye kadar indi. Alaydın hocam? Beleşe dağıtmazlar bunu en az 7-8 yıl haberin ola ha
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Leş kütük gibi kontroller,ayni dusmanlar,ayni tip bosslar,yari acik sıkıcı oyun yapisiyla the most overrated oyun.

deme öyle deme:(
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Leş kütük gibi kontroller,ayni dusmanlar,ayni tip bosslar,yari acik sıkıcı oyun yapisiyla the most overrated oyun.

Boss dışındakilerin hepsine, Yav he he....
  • Çok güzel olmuş tema. Yılın oyununa yakışır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kral 1 yaşında
  • Sadece 2018 in goty si değil yüzyılın oyunudur açık ve net !!
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.