Şimdi Ara

Aktris Janina Gavankar Horizon Zero Dawn 2'nin Geliştirildiğini Söyledi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Guerilla Games, Horizon Zero Dawn 2 için çalışmalara başlamış gibi görünüyor.

Star Wars Celebration 2019'da bir cosplay ile konuşan aktris Janina Gavankar (Star Wars: Battlefront 2 - Iden Versio / Horizon: Zero Dawn - Tatai) Horizon Zero Dawn'un devam oyununun geliştirildiğini söyledi.

Janina Gavankar: "[Oyun] inanılmaz, devam oyununu görene kadar bekle. Bazı sırlar biliyorum, kalbin duracak."

Guerilla Games 2019 itibarıyla 7300 metrekare beş katlı bir binaya taşınarak çalışan sayısını 250'den 400'e çıkarmayı umduklarını belirtmişti. Şirketin genel müdürü ve ortak kurucusu Hermen Hulst hem yeni oyunlar hem de mevcut başlıklara dayalı oyunlar çıkaracaklarını bir röportajda söylemişti.

Guerilla Games devam oyununun geliştirildiğini direkt olarak doğrulamadı fakat ilk oyunun başarısından sonra herkesin beklentisi geleceği yönünde. İki ay önce açıklanan raporda oyunun satışlarının 10 milyonu aştığı duyurulmuştu.

• İkinci bir ac far cry klonu senelik seri hayırlı olsun o halde oyun dünyasına
  • birinci oyun çok iyiydi. bu da iyi olacaktır diye tahmin ediyorum.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

İkinci bir ac far cry klonu senelik seri hayırlı olsun o halde oyun dünyasına
    senelik seri diyorsun fakat haberde geliştirilmeye başlandı deniyor. ne yapsın adamlar 10 sene mi koysun her oyun arasına? ilk oyun çıkalı 2 sene olmuş zaten, yenisi de 3 senede geliştirilse 5 sene olacak arada.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kollaps

senelik seri diyorsun fakat haberde geliştirilmeye başlandı deniyor. ne yapsın adamlar 10 sene mi koysun her oyun arasına? ilk oyun çıkalı 2 sene olmuş zaten, yenisi de 3 senede geliştirilse 5 sene olacak arada.

Hocam boş ver sen bunları. Beyinleri bazı şeylerden dolayı yanmış.

• Muhteşem Playstation exclusivelerinden biridir tadından yenmez. Guerilla games e güvenimiz tam 2. oyunda çok iyi olacaktır yeniden tatlı Alloy ile buluşmak harika olacak.
  • BSC Misafiri B kullanıcısına yanıt
    Ne sığı bi düğünce bu horizon zero efsane oyundu hikayesi çok iyidi senaryo yarım kalmıştı zaten çıkıcağını biliyorduk

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben sıkıldım açıkçası yarıda bıraktım
  • oyunu 6 ayda bitirdim okdar sıkıcı oyun oda sırf sony oyunu diye bitirdim yoksa bitirmezdim.

• Far cryda 2 senede bir çıkıyor kastettiğimi çok iyi biliyorsunuz içi boş birbirinin aynısı görevlerle dolu piyasada yüzlercesi olan bir oyun işte bu oyuna efsane diyen hiç adam akıllı oyun oynamamıştir muhtemelen ya da fanboydur
  • PS5 için yapılıyorsa zaten inanılmaz gözükür..
  • PS5'in ilk oyunlarından olur büyük ihtimal. Guerilla'nın ilk açık dünya oyun deneyimiydi daha önce Killzone ile FPS'de neler yapabileceklerini gördük geçen nesilde. İlk oyun ortalama üstüydü bu oyunda eksikleri giderip PS5'in önemli oyunlarından biri olabileceğini düşünüyorum.
  • Bu neslin açık ara en iyi grafikli açık dünya oyunu. 2.si Ps5 e çıkacaktır hayal bile edemiyirum grafiklerini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ps 5 çıkış oyunlarından biri olacaktır ilk oyunda gizemi olsun hikayesi olsun çok iyiydi ama çeşitlilik azdı özellikle silahlarda 2.oyunda bunu aşıp çok güzel şekilde devam ettireceklerdir
  • umarım ps4e gelir. İlk oyuna bayılmıştım (kabile halk dışında)

• ne gerek var..
  • Bu firmayi takdir etmek gerekiyor. Çünkü Ps4 gibi bir cihaza böyle bir grafik yapabilmek gerçekten başarıdır, keşke multiplatform oyun geliştirseler de grafiksel açıdan neler yapabileceklerini görmek isterdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 13 Nisan 2019; 20:46:26 >
  • Adam arıza beyler

• Playstation 4'de oynarken belki de en çok eğlendiğim oyundu Spider-man ile birlikte. İnanılmaz grafikleri vardı ve oynanış çok zevkliydi. 30 FPS olmasına rağmen bu durum gözümü çok yormuyordu bu oyunda ayrıca.

• İlk oyunu çok tekrar eden bir yapıya sahipti umarım bunda öyle bir hataya düşmezler. Oyun uzun olacağına az ve öz olsun.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.