Şimdi Ara

Mortal Kombat 11 Kitana Oynanış Fragmanı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yayıncı Warner Bros. Interactive Entertainment ve geliştirici NetherRealm Studios, bu haftanın başında doğrulanan Mortal Kombat 11 karakteri Kitana için ilk oynanış fragmanını yayınladı.

NetherRealm Studios'un Kitana için paylaştığı tanıtım yazısı:

10,000 yaşındaki Edenia prensesi Kitana, Shao Kahn'ın biyolojik kızı olduğuna inanarak büyüdü ve ona en ölümcül savaşçılarından biri olarak hizmet etti. Kitana gerçeği öğrendiğinde, Shao Kahn'ın Earthrealm'i fethetme girişimlerine karşı savaştı ve sonucunda savaşta öldü. Eski halinin kötü bir versiyonu olarak dirildikten sonra, Kitana şimdi Liu Kang ile birlikte Netherrealm alemini yönetiyor. 

Mortal Kombat 11 PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC platformları için 23 Nisan'da çıkış yapacak. Premium sürümü ana oyunun yanında Kombat Pack (6 yeni indirilebilir içerik oynanabilir karakteri, indirilebilir içerik karakterlerine bir hafta erken erişim, 7 kaplama ve 7 teçhizat seti) içerecek.

Fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.  

• böylece Bug V'orah'ın kim olduğunu da öğrenmiş olduk. D'Vorah ölünce Bug V'orah çıkıyor sanırım içinden. geriye iki karakter kaldı. Ama Mileena zor ihtimal. Kitana Mileena'nın hareketlerini yapıyor çünkü.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Hareketler combolar her şey efsane duruyor
  • dvorah daha güzel geldi bana kitana olmamış bu sefer
  • Kitananı neden asiyalı tip olarak yapmışlar? Beyenmedim ben
  • quote:

Orjinalden alıntı: mehmetalpertr

böylece Bug V'orah'ın kim olduğunu da öğrenmiş olduk. D'Vorah ölünce Bug V'orah çıkıyor sanırım içinden. geriye iki karakter kaldı. Ama Mileena zor ihtimal. Kitana Mileena'nın hareketlerini yapıyor çünkü.

O camış dişlerine rağmen hep aşırı çekici gelmiştir Mileena bana hocam. Her gördüğümde Tekken'deki Christie'yi görmüş gibi olurum..
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: mehmetalpertr

böylece Bug V'orah'ın kim olduğunu da öğrenmiş olduk. D'Vorah ölünce Bug V'orah çıkıyor sanırım içinden. geriye iki karakter kaldı. Ama Mileena zor ihtimal. Kitana Mileena'nın hareketlerini yapıyor çünkü.</blockquote>

O camış dişlerine rağmen hep aşırı çekici gelmiştir Mileena bana hocam. Her gördüğümde Tekken'deki Christie'yi görmüş gibi olurum..

yapma yaw :)))) Mileena iyidir. Candır. Ama sanırım bu oyunun ana roaster'ında yok. Bir ihtimal DLC ile gelirse ne ala ..

• quote:

Orjinalden alıntı: mehmetalpertr

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: mehmetalpertr

böylece Bug V'orah'ın kim olduğunu da öğrenmiş olduk. D'Vorah ölünce Bug V'orah çıkıyor sanırım içinden. geriye iki karakter kaldı. Ama Mileena zor ihtimal. Kitana Mileena'nın hareketlerini yapıyor çünkü.</blockquote>

O camış dişlerine rağmen hep aşırı çekici gelmiştir Mileena bana hocam. Her gördüğümde Tekken'deki Christie'yi görmüş gibi olurum..</blockquote>

yapma yaw :)))) Mileena iyidir. Candır. Ama sanırım bu oyunun ana roaster'ında yok. Bir ihtimal DLC ile gelirse ne ala ..

Bence DLC diye bize kakalayacaklar hocam.. Ne yapalım bekleyeceğiz dönmeyecek sevgili gibi..

• Hiç olmadığı kadar güzel olmuş tüm karakterler. Hele MK9 dan sonra.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.