Şimdi Ara

Octopath Traveler PC için Duyuruldu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
91
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Square Enix, Octopath Traveler'ın PC versiyonunu resmi olarak duyurdu. 7 Haziran'da çıkış yapacak. Steam ve Square Enix Store üzerinden satışa sunulacak.

RPG Octopath Traveler Temmuz 2018'de Switch'e özel olarak çıkmıştı. Octopath Traveler'ın öncesinde yaşanan olayları konu alacak Octopath Traveler: Champions of the Continent akıllı telefonlar için geliştiriliyor.

Oyunun Nintendo.com üzerindeki tanıtım yazısı:  

Sekiz gezgin. Sekiz macera. Square Enix'in hayata geçirdiği yeni bir dünyada oynamak için sekiz rol. Bu sekiz gezginin rolünü üstlenerek her birinin hikayesini yaşayın ve Orsterra dünyasını özgürce keşfedin. Seçimlerinizi ve maceranızı kayıt veri transferi ile ana oyuna taşıyın.

Her bir karakterin özel yeteneklerini savaşta ve savaş dışında kullanın. Düşmanın zayıf yönleri keşfederek ve hedefleyerek savunmalarını kırın. Her elde aldığınız Boost puanlarını yeteneklerinizi güçlendirmek, zincir saldırıları yapmak veya yardım sağlamak için stratejik zamanlarda kullanın. İlerlemek istediğiniz yolu seçin ve ufkun ötesinde ne olduğunu keşfedin.

• Steam ve Epic Store diye okudum bir an. Hayret önceliği epic store'a vermeyen bir firma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sarohan -- 11 Nisan 2019; 20:8:14 >
    < Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Zaten çöp bir oyun bide epicte satmaya çalışırlarsa ellerinde patlar
  • incelemeleri güzeldi pc'ye çıkınca göz atılır :)

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Switch için alıp, almama kararsızlığı içindeydim. Oyunu beğeniyorum ama fiyatı bayağı tuzlu e Shop ta. Muhtemelen PC için daha uygun bir fiyattan satışa sunulacaktır. Beklemeye devam...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: d3vstator

Switch için alıp, almama kararsızlığı içindeydim. Oyunu beğeniyorum ama fiyatı bayağı tuzlu e Shop ta. Muhtemelen PC için daha uygun bir fiyattan satışa sunulacaktır. Beklemeye devam...

Square Enix çıkış fiyatı açısında bir güzellik yapmaz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.