Şimdi Ara

Windows 10 Mayıs 2019 Güncellemesi test kullanıcılarına sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
19
Cevap
0
Favori
648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yazılım devi Microsoft, önümüzdeki ay yayınlayacağı Windows 10 Mayıs 2019 Güncellemesi'ni Release Preview kanalındaki test kullanıcılarına sundu. Windows 10 için hazırlanan büyük güncelleme, Mayıs sonunda genel kullanıma sunulmadan önce sadece Insider'lar tarafından erişilebilir olacak.

Ayrıca Bkz.WhatsApp'ın yeni güncellemesi, ses dosyası paylaşımını iyileştiriyor
    Kullanıcıların kişisel verilerinin silinmesine neden olan Windows 10 Ekim 2018 Güncellemesi'nden ders çıkaran şirket bu kez işi sıkı tutuyor. Bir daha böyle bir sıkıntı yaşamak istemeyen Microsoft güncellemenin tamamen hatasız bir şekilde yayınlanması için son derece titiz bir test süreci yürütüyor.

Mayıs sonunda kademeli olarak yayınlanacak

Release Preview kanalında olanlar en son 18362.30 sürümünü Windows Update aracılığıyla indirebilirler. Söz konusu güncelleme Kaomoji desteği, sandbox özelliği ve Cortana ile Windows'un arama fonksiyonlarının ayrılması gibi özelliklerin yanı sıra yeni bir açık (light) temayı da beraberinde getiriyor.

Bir aylık test sürecinden sonra daha da pişecek güncelleme önümüzdeki ayın sonuna kadar genel kullanıma hazır hale gelmiş olacak. Windows 10 Mayıs 2019 Güncellemesi'nin Mayıs ayı sonlarında tüm kullanıcılara kademeli olarak dağıtılması bekleniyor.

• Yanlış bilgi. Full sürümü (insider preview) olmayan sürümü internette mevcut dün kurdum şuan kullanıyorum. Sürüm 18362.53

Windows 10 Mayıs 2019 Güncellemesi test kullanıcılarına sunuldu Windows 10 Mayıs 2019 Güncellemesi test kullanıcılarına sunuldu Windows 10 Mayıs 2019 Güncellemesi test kullanıcılarına sunuldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blue7 -- 10 Nisan 2019; 20:48:7 >
  • blue7 kullanıcısına yanıt
    performans nasıl

• quote:

Orijinalden alıntı: Prinergy

performans nasıl
    İlk kurduğumda biraz saçmaladı sistem, hafif takılmalar, donmalar vs. Birkaç güncellemesi vardı onları yapınca düzeldi. 1809'dan biraz daha iyi gibi performansı ama öyle aşırı farkedilir bir fark hissedemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blue7

İlk kurduğumda biraz saçmaladı sistem, hafif takılmalar, donmalar vs. Birkaç güncellemesi vardı onları yapınca düzeldi. 1809'dan biraz daha iyi gibi performansı ama öyle aşırı farkedilir bir fark hissedemedim.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler
  • Super

• Sunucu modeline kadar derleyeli çok oldu günaydın.
  • Bende bugün kurdum 1809 a göre cok daha iyi stabil ve seri calısıyor görsel olarak başlat cubugunun yanına google arama bölümü yerleştirilmiş stabilite ve kararlılık gözüme carpan ilk unsur oldu ilerleyen zamanlarda dahada ögreniriz yenilik varmı yokmu

• Prinergy P kullanıcısına yanıt
    i9 işlemci, 64gb ram ile sıkıysa yavaş çalışsın.

• Kurdum performansı daha iyi sevdim güzel.

• Enterprise LTSC kurun rahat edin
  • dostum enterprise kullandığın için olabilirmi o :D pro ve home için gelmedi çünkü daha :D

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

dostum enterprise kullandığın için olabilirmi o :D pro ve home için gelmedi çünkü daha :D
    Pro kurup Key ile Enterprise sürümüne yükselttim, tam tersi Enterprise bulamadım :)

Yanlış anlaşılma olmasın Microsoft güncelleme olarak sunmadı daha, yalnız isteyen internetten bulup kurabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blue7 -- 11 Nisan 2019; 20:46:58 >
  • 1903 Yazılmış ama 1905 olacak, ne hayal kırıklığı beee

• Yükleyenler yine birkaç özellik için yandım anam diyecekler.
    Ülen sürekli yeni yapı çıkaracağına üzerine ekle ama önce hataları düzelt, performans getir.

Ve en önemlisi Windows kurulurken sor kardeşim sade modmu istersin yoksa windows 10 modern mod mu?

Adam sade modu seçerse gereksiz ne varsa yükleme. Bunu yapana kadar kimse memnun olmayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eteksen -- 12 Nisan 2019; 16:4:12 >
  • nerden indirdin acaba link atabilirmisin

• windows 10 Mayıs 2019 temiz kurulumunu bu günden itibaren yapabilirsiniz.https://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows10

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.