Şimdi Ara

Huawei Mate X'in piyasaya çıkış tarihi belli oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Huawei'nin 5G desteği de sunacak olan ilk katlanabilir akıllı telefonu olan  Huawei Mate X modelinin ne zaman piyasaya sürüleceği belli oldu. Şirketin resmi satış sitesinde listelenen cihaz Haziran ayında kullanıcılarla buluşacak.

Fiyatı göz korkutuyor 

Dilerseniz konuya en can sıkıcı noktayla başlayalım. Huawei Mate X'in fiyatı ne doğrulandı, ne de reddedildi. Ancak büyük bir ihtimalle şirketin ilk katlanabilir akıllı telefonu 2.299 Euro (bugünkü kurla 14.658 TL) fiyat etiketi ile satışa sunulacak. Huawei'nin çevrimiçi mağazası olan Vmall'da listelenmeye başlanan cihaz için yaklaşık iki ay daha beklenmesi gerekiyor.

Ürünün ilk olarak Çin pazarında mı satışa sunulacağı ise şimdilik net değil. Huawei Mate X, Kirin 980 yonga seti, 5G Balong 5000 modem, 55W hızlı şarj, katlanabilir OLED ekran, EMUI 9.1 arayüz ve Android 9 Pie işletim sistemi ile kutudan çıkacak. Cihazın Türkiye'de ne zaman satışa sunulacağını kestirmek ise şimdilik oldukça zor.

• temmuz sonu da TR ye gelir.

• Yanında hediye olarak ütü verirlerse çok kullanışlı olur

• Ortamlarda şanımız yücelsin, herkes telefonumuza bakıp bize hayran kalsın ve önümüzde diz çöksün diye alacağız artık ne yapalım...
    Acaba 512GB iPhone Xs Max sahibinden daha havalı olur muyum ki? :(

• 2 yıllık donanıma da bu fiyatı istemek gerçekten takdire şayan :D

• V4LKyR V kullanıcısına yanıt
    Daha havalı olmasını geçtim İphone sahiplerine "Sen bi sus fakir!" bile diyebilirsin :D

• Sıkıntı değil. Benim 1 bilemedin 2 maaşım kadar. Bence fiyatı ucuz. Almanya'ya gelsin hemen alırım.

• alaz1903 kullanıcısına yanıt
    oley be :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.