Şimdi Ara

Netflix, uygun fiyatlı mobil paketini Türkiye’de test etmeye başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
3
Favori
18.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Netflix, uygun fiyatlı mobil paketini Türkiye’de test etmeye başladı

Netflix, geçtiğimiz hafta yurt dışında test etmeye başladığı mobil abonelik paketini şimdi de Türkiye’de kullanıma sundu. Bazı kişiler için kullanıma sunulan bu paket, oldukça uygun fiyatı ile dikkat çekiyor.

Mobil paket, adından da anlaşılacağı üzere Netflix’i yalnızca telefon ve tabletten izleme imkanı sunuyor. Mobil paket 7,99 TL fiyat etiketine sahip. PC ve TV’den Netflix izleyebileceğiniz ‘Temel Paket’ ise 16 TL fiyat etiketine sahip.

Netflix, uygun fiyatlı mobil paketini Türkiye’de test etmeye başladı 

Müzik servislerinden daha ucuz 

Netflix’i yalnızca mobilden izleyecekler için yeni paketin fiyatı epey uygun görünüyor. Hatta Spotify ve Apple Music gibi müzik servislerinden bile uygun fiyata satılıyor.

Netflix’in yaptığı açıklamaya göre mobil paket henüz test aşamasında. Şimdilik sınırlı sayıda kullanıcının kullanıma sunuluyor. Pakete abone olmayı düşünüyorsanız fakat paketi göremiyorsanız farklı tarayıcılardan şansınızı deneyebilirsiniz. Netflix, mobil paketin hiçbir zaman genel kullanıma sunulmama ihtimalinin olduğunu da açıklamasında belirtiyor.

Öte yandan Netflix bugün ABD'deki kullanıcılarına zam yapacağını duyurdu. Kullanıcılara gönderilen bilgilendirme e-postasına göre tüm paketlere 2 dolar zam uygulanacak. Türkiye'ye zam gelip gelmeyeceği bilinmiyor.

• Tableti televizyona bağlayıp izleyebiliriz. Umarım fiyatı bu civarda kalır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VYC Majoris -- 4 Nisan 2019; 19:13:5 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mobil paket alıp telefondan tv ye aktarim yapıp izleyebilecek miyiz

• Özel paketi alıp 4 kişinin ortak kullanması daha mantıklı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HD yok 4k yok. 144p ile mi sunuyorlar millet tv ekrani ile paylaşmasın diye çok düşük yapmışlar sanırım çözünürlügu.

• Bari 720p olsaydı. O zaman tadından yenmezdi. 1080p ekranda 480p görüntü çok kötü gözüküyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FameHooker -- 4 Nisan 2019; 21:43:40 >
  • Içinde adam akıllı ailecek izlenebilecek bir tek diriliş var gerisi leş olan bir kapitalizm aracı.

• Fiyat bence çok uygun olmuş ama dedikleri gibi çözünürlük olayı da gelmeli yani temel mobil 7 tl olsun HD mobil versiyonu da olsun o da 14-15 TL falan olsun alınır yine :)

• 480p nedir yaa 720 olsa direk alırdım ah ulan ahh yandırdın beni Netflix 40 nedir

• İçeriği kötü ama dünyanın en ucuz netflixini kullanıyoruz.

• Benimde direk dikkatimi çekti müzik den ucuz🤣 spotify bu fiyata olsa premium alırdım

• Aile paketi alın 4 arkadaş kullanın. Hemde 4k. Enpara ile öderseniz her ay 15 tl iade. 4 kişi 25 tl ye geliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • netflixde yemez öyle şeyler drm korumaları var
  • seksenyedi.87 kullanıcısına yanıt
    Ayda 3.5 liraya Spotify Premium kullanabiliyoruz da Netflix içeriği az olduğu için üye olmayı düşünmedim hiç.

• 0quz28 0 kullanıcısına yanıt
    Hdmi kablo ile bağlanıp görüntü aktarılamıyor mu yani?

• Aktarirsin hocam bende Dex Station var mesela TV'ye taksam tv'de izlerim.Ama goruntu 480P.Suanda S10 ile 480P kullaniyorum telefonda sorun olmuyor fakat buyuk ekran 120 ekranda nasil olur bilemiyorum denemek lazim.
    Mobil paket guzel olmus enpara ile vs %50 indirimle 4 liraya gelir.

• Netflix Türkiye'de adamakıllı içerik yok ki sıcak fırsat olsun.
    Fiyat iyi duruyor; ama hizmet kötü, bu yüzden almıyorum işte.

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    Evet telefonda yüksek ppi ile fena durmuyor, telefonda cam gibi görüntü beklentim de olmuyor zaten ama televizyonda nasıl duracağını bilemiyorum.

Gerçi geçenlerde OZ'u indirdim, 97 yapımı dizi olunca bulabildiğim en iyi görüntü 384p ve görüntü bilgisayarda izlemek için berbat ama televizyonda oynatıp 3-4 metreden izleyince gayet iyi gözüküyor.
  • Spotify ne ya? Normal özellikleri kullanmak ve müzik dinlemek için para mı verilir?
    Spotify kullanıcıları hâlâ SoundCloud'u keşfetmedi mi? 🤔

• quote:

Orijinalden alıntı: VYC Majoris

Evet telefonda yüksek ppi ile fena durmuyor, telefonda cam gibi görüntü beklentim de olmuyor zaten ama televizyonda nasıl duracağını bilemiyorum.

Gerçi geçenlerde OZ'u indirdim, 97 yapımı dizi olunca bulabildiğim en iyi görüntü 384p ve görüntü bilgisayarda izlemek için berbat ama televizyonda oynatıp 3-4 metreden izleyince gayet iyi gözüküyor.
    Aynen tv'nin oyle bir avantaji var uzaktan o kadar detay belli olmayacak iyi bir goruntu ortaya cikabilir.Zaten netflix'in 480P si 720P'ye yakin.Onumuzdeki hafta tv'ye goruntu aktarip deneme yapacagim bakalim nasil durucak

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.