Şimdi Ara

Huawei, GPU Turbo 3.0 ile oyun performansını daha da artırıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Huawei geçtiğimiz yıl GPU Turbo'yu oyunlar için yazılım tabanlı bir performans iyileştirme teknolojisi olarak tanıtmıştı. Çinli şirket o zamandan bu yana çok sayıda Huawei ve Honor marka cihazda kullanılan bu teknolojiyi daha iyi hale getirmeye çalışıyor. Şimdi ise GPU Turbo'nun 19 farklı Android oyun desteğini de beraberinde getiren üçüncü versiyonu duyuruldu.

Ayrıca Bkz.Facebook, yeni kayıt olan kullanıcılardan e-posta şifrelerini istedi
    Yeni ve geliştirilmiş GPU Turbo, Huawei P30 ve P30 Pro ile birlikte çıkış yapan Android 9 Pie tabanlı EMUI 9.1'in bir parçası olarak sunuluyor. Huawei’ye göre GPU Turbo 3.0, pil tüketimi konusunda %10 tasarruf sağlıyor. Ayrıca, sorunsuz ve pürüzsüz bir oyun deneyimi sağlamak için sistem performansını optimize ettiğini belirtelim.

Desteklenen oyun sayısı 25'e çıktı

Şu an itibariyle, GPU Turbo 3.0 teknolojisi sadece Huawei P30 ve P30 Pro modellerinde mevcut. Bununla birlikte diğer Huawei ve Honor telefonlar EMUI 9.1 yazılım güncellemesini aldıklarında bu özelliğe sahip olacaklar.

EMUI 9.1 sadece beraberinde GPU Turbo 3.0'ı getirmekle kalmıyor, aynı zamanda daha fazla sayıda Android oyununun bu özellikten faydalanmasını sağlıyor. Daha önce 6 oyun desteklenirken bu sayı tam 25'e yükseldi.

Bunlar arasında Crazy Taxi, Real Racing 3, Into the Dead 2, NBA 2K19, Dragon Nest M, Duel Links, PES 2019, Brawl Stars ve Plants vs. Zombie Heroes gibi çok sayıda popüler oyun bulunuyor.

• Ulan iyice milliyet mynet falan gibi sitelere döndünüz....
    ALOOO NE OLUYOR SİZE...
    Bütün yazılanı okudum ama nedir bu "GPU Turbo 3.0" açıklayan tek bir satır yok?
    Ulan sizin var oluş amacınız bu zaten. Donanım veya yazılımın neyi nasıl yaptığını açıklamak. Bunu yapmayacaksanız hiç haber yapmayın gerek yok. İnsanı gün geçtikte soğutuyorsunuz siteden.
  • yeminle yakacaklar cihazı en sonunda yav
  • Sırf oyun oynayacaz diye cihazlar elimizde patlayacak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • GPU Turbo dediği mevzu cihazı benchmark testinde overclok eden yazılım değil miydi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulan iyice milliyet mynet falan gibi sitelere döndünüz....
    ALOOO NE OLUYOR SİZE...
    Bütün yazılanı okudum ama nedir bu "GPU Turbo 3.0" açıklayan tek bir satır yok?
    Ulan sizin var oluş amacınız bu zaten. Donanım veya yazılımın neyi nasıl yaptığını açıklamak. Bunu yapmayacaksanız hiç haber yapmayın gerek yok. İnsanı gün geçtikte soğutuyorsunuz siteden.

• IceRulez kullanıcısına yanıt
    Yanmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

GPU Turbo dediği mevzu cihazı benchmark testinde overclok eden yazılım değil miydi?
    Hayır tabikide

• Normalde bu turbo olayının gpu gücünü olması gerektiği gibi kullanması gerekiyor. Mesela ben hungry shark world oynarken 30 fps sınırında kalıyor oyun, daha fazlasını vermiyor, ben de xiaomi'nin game turbo uygulaması ile kontrol ettim ekran kartımın %40'ı kullanılıyor oyun da 30 FPS'de sabit kalıyor. Pubg'yi gfx tool ile açıp kare hızını en üste alınca ekran kartı kullanıma sınırlama gelmiyor ve akıcı şekilde oyun oynayabiliyorum. Yani yapmaları gereken şey cihazın ısısı, gpu kullanımı ve kare hızını dengede tutmak. Miui 11 çıkınca gerçek game turbo'yu deneyimleme şansım olacak. Bakalım gerçekten yapıyorlar mı

• alın bir ps yada xbox bizide böyle gereksiz buluşlardan nasıl kulanırız gibi boş boş muhmet dinlemeyiz madem tel aldın o zaman oyun git konsulda oyna yok ikisinide aynı perfomas bekliyorsan konsulunu bir elektronic çi götür baglasın bir birine birde taşıyaçak keriz bul .k.g

• yüzde 10 tasarruf mu hsfafagcsbsbs

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.