Şimdi Ara

Enjektor temizleyici ürünler hk. yardım edermisiniz..

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
104
Cevap
1
Favori
142.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Aracım 26.800 de Opetten yakıt alıyorum Yakıtından da performansından da memnunum aracım VW Caddy 2005 1.9TDI 105hp

Carbon temizleme yapmak istiyorum ama aracımda temiz yakıt kullandığım için çok fazla bi farkı olacağını sanmıyorum. Zira sabahları en soğuk havalarda bile aracıma gaz basmadan sorunsuz bi şekilde çalıştırabiliyorum. Yani sizin anlayacağınız kurum temizleme safhasına henüz gelmediğimi düşünüyorum onun için Opet istasyonunda satılan enjektor temizleyici ürünlerden alıp denemek istiyorum. 50lt. yakıta katılıyor..

Şimdi... bu temizleme aparatlarını yakıtına katıp deneyen memnun kalan veya kalmayan arkadaşların görüş ve önerilerini bekliyorum. Forumda bir arkadaş daha yazmıştı enjektor temizleyeyim derken başka parça veya aksamlara zararı olur diye.

Bu konuda bilgisi olan varsa beni aydınlatırsa sevinirim
    katılımlarnız için Şimdiden teşekkürler

• www.444.com.tr orda iyisi var dene
  • WURTH konusunda "uzman" profesyonel bir firmadır.
    Hangi ilde olduğunu söylersen sana yardımcı olurum.
    Ayrıca www.wurth.com.tr adresinden ürün incelemesi yapabilirsin.
    Tartışmasız ve sorunsuz ürün/ürünler istiyorsan WURTH den temin etmen en doğru tercih olacaktır.
    "Ayrıca herkese tüm würth ürünleri hakkında yardımcı olmaktan ve bilgilendirmekten onur duyarım."
    Saygılarımla,
    Hakan.(Würth Türkiye/Ankara)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakanuzay -- 3 Mayıs 2007; 11:44:17 >
  • Ben Rize'de oturuyorum. İşlerim bu aralar çok yoğun bu yüzden de geç çıkmak zorunda kalıyorum. O saatten sonra da doğru eve gidiyorum. Rize'de bu ürünü satan bir firma varsa adını söylemeniz yeter. Ne de olsa küçük bir şehir herkes birbirini tanır burda..

Teşekkür ederim..

quote:

Orjinalden alıntı: hakanuzay

WURTH konusunda "uzman" profesyonel bir firmadır.
    Tartışmasız ve sorunsuz ürün/ürünler istiyorsan WURTH den temin etmen en doğru tercih olacaktır.
    "Ayrıca herkese tüm würth ürünleri hakkında yardımcı olmaktan ve bilgilendirmekten onur duyarım."
    Saygılarımla,
    Hakan.(Würth Türkiye/Ankara Böl.Müd.)
  • quote:

Orjinalden alıntı: hakanuzay

WURTH konusunda "uzman" profesyonel bir firmadır.
    Saygılarımla,
    Hakan.(Würth Türkiye/Ankara Böl.Müd.)

Eskişehir ve Balıkesir genelindeki bayilerinizi öğrenebilirmiyim
  • Sizlerer artık bu bölümde yardımcı olmaya çalışacağım.
    Saygılarımla,

http://forum.donanimhaber.com/m_14031726/mpage_1/key_//tm.htm#14031944

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakanuzay -- 4 Mayıs 2007; 16:58:54 >
  • ENJEKTÖR TEMİZLEMEDE PROBLEMİ OLANLAR ÜRÜN ADI : FC 101
    ÜRETİCİ: BURSAN KİMYA
    tel: 0224 441 4425
    www.bursankimya.com
  • Enjektör Yakıt Sistem Temizleyici

Technolit Yakıt Sistem Temizleyici 29,43 Tl
    http://www.e-teknolit.com.tr/asp/product/224/Enjektor-Yakit-Sistem-Temizleyici#.VGX9jPmsVDA
    -Bütün akaryakıt sisteminde, kurum haline gelmiş artıkları çökelmiş kurumu ve reçineleşmeyi,tankın içinden yanma odasına kadar çözer.

Bir Konuyuda hortlattım hadi bakalım
  • Ben ve arkadaşım bir kutu alıp yarım depo+ yarım kutu şeklinde kullandık. Zaten 100-150 km de etkisini gösteriyor. Sadece enjektör temizleyicisi de var komple yakıt sistemi temizleyicisi de.

LPG için iki çeşit ürün var biri benzin deposuna katılıyor. Piyasada bluması kolay. Tunap 163 veya Würth LPG katkısı

Diğeri ise LPG tankı tamamen boşken depoya sıkılıyor. Galiba BRC servislerinde kullanılıyormuş. Bana bu daha mantıklı geldi. Piyasada bulan varsa haber etsin.
    Tunap 164
    http://www.tunap.com.tr/urunler.html
    http://www.niramuhendislik.com.tr/Urunler/21/LPG-Benzin-Katki-Ma-
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.