Şimdi Ara

Borderlands 3 Çıkış Tarihi 13 Eylül, PC'de Epic Games Mağazasına Özel Olacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yayıncı 2K Games ve geliştirici Gearbox Software, Borderlands 3'ün 13 Eylül'de PlayStation 4, Xbox One ve Epic Games Store üzerinden PC için çıkış yapacağını duyurdu. Nisan 2020'de diğer PC dijital mağazalarına gelecek.

Oyunun tanıtım yazısı ve sürümlerin içerikleri:

Eşya toplamaya dayalı orijinal nişancı oyunu tonlarca silah ve yıkım dolu yeni bir macerayla geri dönüyor! Her biri derin yetenek ağacına, becerilere ve özelleştirme seçeneklerine sahip olan dört yeni havalı hazine avcısı Vault Hunter'dan birini seçerek yeni dünyalar ve düşmanlarla karşılaşın. Çılgın düşmanları alt etmek, tonlarca ganimeti ele geçirmek ve gezegeninizi galaksinin en zalim tarikatının liderlerinden kurtarmak için tek başınıza oynayın veya arkadaşlarınıza katılın.

Yıkımla Ortaya Çıkan Heyecanlı Bir Yolculuk
    Fanatik Calypso İkizlerini haydut klanlarını birleştirmeden ve galaksinin en büyük gücünü ele geçirmeden önce durdurun. Heyecan arayan bir Vault Hunter olarak cephaneliğiniz ve müttefiklerinizle onları sadece siz durdurabilirsiniz.

Senin Vault Hunter'ın, Senin Oyun Stilin
    Her biri eşsiz yeteneklere, derin yetenek ağacına ve tonlarca kişiselleştirme seçeneğine sahip dört harika Vault Hunter'dan birini seçin. Her bir Vault Hunter tek başına yıkım getirme becerisine sahiptir; ancak güçlerini birleştirdiklerinde durdurulamaz olurlar.

Şarjörleri Doldurun ve Yağmalayın
    Tonlarca silah ve aletin yardımıyla her bir savaş, yeni ekipman elde etme şansı sunuyor. Kendisi için kalkan oluşturan silahlar? Tamam. Ateş püsküren volkanlar çıkaran tüfekler? Tabii ki. Bacakları çıkan ve düşmanları aşağılayıcı şeyler söyleyerek kovalayan silahlar? Onlar da tamam.

Yeni Borderlands
    Pandora'nın ötesinde her biri keşfetmeyi bekleyen benzersiz mekanlara ve yok edilmeyi bekleyen düşmanlara sahip yeni dünyaları keşfedin. Tehlikeli çölleri aşın, savaşta yıkılmış şehirlerde savaşın, ölümcül bataklıklardan geçin ve daha fazlasını yapın!

Standard Edition ($59.99)

- Ana oyun 

Deluxe Edition ($79.99)

- Retro Kozmetik Paketi: Vault Hunter kafa ve kostüm (her karakter için birer tane), Echo Device kaplaması, silah kaplaması
    - Neon Kozmetik Paketi: Vault Hunter kafa ve kostüm (her karakter için birer tane), Echo Device kaplaması, aksesuar
    - Gearbox Kozmetik Paketi: silah kaplaması, aksesuar
    - Toy Box Silah Paketi: 2 Oyuncak silah, Oyuncak bomba modu, aksesuar
    - Kuşanılabilir XP ve Ganimet Düşürme Artış Modları

Super Deluxe Edition ($99.99)

Season Pass:

- 4 senaryo DLC paketi yeni hikayeler, görevler ve meydan okumalar içerir
    - Butt Stallion silah kaplaması, silah aksesuarı ve bomba modu

Deluxe bonus içeriği:

- Retro Kozmetik Paketi
    - Neon Kozmetik Paketi
    - Gearbox Kozmetik Paketi
    - Toy Box Silah Paketi
    - Kuşanılabilir XP ve Ganimet Düşürme Artış Modları

Yeni fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.  

• Hiç şaşırmadım.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Güzel. Steam biraz rakip görsün. Kış ve yaz indirimleri eskisi gibi olsun mesela .
  • Artık bu oyun benim için bisey ifade etmiyor.
  • 400 veya 500 olur standart fiyatı
  • Al hadi buyur.. Başladık gene.
  • Şu exclusive mantığını Steam e rakip görenler oyunların fahiş fiyattan satılmasını hakediyor direk. İstesen de ön sipariş veremiyorsun "This product is currently unavailable in your region.". Bölgesel fiyatlandırma Epic'in işine gelmiyor çünkü. Tekel rakip(!) mağazanızda 400-500 Tl lik oyunlarla iyi eğlenceler.
  • Sıkıntı yok ilaçlı kullanırız,ayrıca denuvo yüzünden ilaçlı sürümler orjinalinden daha performanslı çalışıyor.d

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bu kaçıncı epic store özel oyunu? Steam iyice darbe yemeye devam ediyor durum vahim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Epic sayesinde bir oyuna daha para vermekten kurtuldum. Göz bandını ve tahta bacagımı takmanın vaktı geldi.
  • Grafik yine aynı artık ilerde indirime girince alırız.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Eyyyyy steam sen kimsin
  • pc'de bi oyun daha ertelenmiş kötü oldu

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • İkiyi, sıkılıp yarıda bırakmıştım. Üç bambaşka olsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • zaten 5 liralık oyun. salın gitsin. paramız bizde kalır işte ne güzel.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Epic sayesinde bir oyuna daha para vermekten kurtuldum. Göz bandını ve tahta bacagımı takmanın vaktı geldi.

Onun yeni adı ilaç hocam. İlaçlı sürüm deniyor :)
  • Steamde 2. Oyun full paket 12 tl ye satilior.Ikinci ve bunu ardarda koysan hangisi yeni anlasilmaz zaten.2. Yi oynayin gitsin.500 tl ayni oyuna vermekten iyidir.
  • "PC'de Epic Games Mağazasına Özel..." heyecan ile bekliyordum bir de... Benden kuruş yok!
  • Epic'e özel gelmesine özellikle sinir oldum ama her şekilde alacağım, bu oyunu kardeşimle oynuyoruz dehşet keyifli.. ama bu dayatma bir yerde sıkıntı yaratacaktır.. yayıncılar oyuncu sayılarının düştüğünü görünce akılları başlarına gelecek.. bakınız metro..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.