Şimdi Ara

LG V50 ThinQ 5G’nin fiyatı ve çıkış tarih belli oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Güney Koreli LG, 2019 Mobil Dünya Kongresi kapsamında LG G8 ve LG V50 ThinQ 5G olmak üzere iki telefon tanıtmıştı. Şirket kısa süre önce LG G8'in 11 Nisan'da satışa sunulacağını açıkladı. Şimdi ise 5G bağlantısını destekleyen LG V50 ThinQ'nun fiyat etiketi ve ilk etapta nerede piyasaya sürüleceği belli oldu.

Ayrıca Bkz.Samsung Galaxy S10 5G'nin fiyatı belli oldu
    Akıllı telefon 19 Nisan tarihinde Güney Kore’de satışa sunulacak. Fiyat etiketinin ise 1.050 dolar olacağı belirtildi. Bu arada Samsung'un 5 Nisan'da Güney Kore'de Galaxy S10 5G modelinin 256 GB'lık varyantını 1.225 dolar fiyatla piyasaya süreceğini de belirtelim.

İkinci ekran aksesuarı Mayıs'a kadar ücretsiz

LG V50'nin benzersiz özelliklerinden biri de ikinci ekran takılarak katlanabilir telefona dönüştürülebilmesi. Akıllı telefona özel bir kılıfla tutturulan bu aksesuar ayrı olarak satılıyor.

Ancak LG'nin sunduğu promosyon kapsamında 6.2 inçlik 2160 x 1080 piksel çözünürlüğündeki bu ikinci ekran Mayıs ayına kadar LG V50 ThinQ 5G satın alanlara ücretsiz olarak verilecek. Akıllı telefonun Mayıs ayı içerisinde de Avrupa'ya gelmesi bekleniyor.

• 1.050 Dolar fiyatla çıkarsa zaten aksesuarın parasını da eklemiştir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bizde ki fiyatı ne kadar olur acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8000 9000 civarlarında olur bu fiyat satmaz

• Ağır Çöp diyenler +

• TITAN kullanıcısına yanıt
    Neresi çöp

• 7000 civarında çıkar satmayınca 4-5 arasına düşer sonunda 3-3.5 arasında alınır. Lg de durum bu maalesef.

• Bu fiyatlara zor bizde satılması. Tabi ister istemez düşecek satılmayınca.

• LG ve Sony telefonlar Amerikan arabaları gibi,

*** Bir alırken sevinirsin birde satarken ! ***

• LG G Pro, G2 , G4 kullandım. LG nin bana bir daha telefon satabilmesi için çok ekmek yemesi lazım. Yanında 2. değil, 5 ekran verse yemezler...

• daha V40 ı göremedik V50 bizim neyimize. v40 gelse helalinden 3000 veririm şahsen. duy beni LG
  • quote:

Orijinalden alıntı: l.a.c.i.w.e.r.t

daha V40 ı göremedik V50 bizim neyimize. v40 gelse helalinden 3000 veririm şahsen. duy beni LG
    Batarya için v50 bekle derim.

• kreat kullanıcısına yanıt
    Eşime v30plus aldım kendimde v50 yi veya 5g li bir telefon bekliyorum zaten. iPhone 5s bana daha 1,5 yıl daha gider

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.