Şimdi Ara

Call of Duty'nin battle royale modu 1 ay ücretsiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Tek oyunculu senaryo kısmını tamamen es geçip çoklu oyuncu tarafına yönelen Call of Duty: Black Ops 4 Blackout battle royale modu yeni haritasına bugün itibariyle kavuşuyor. Rakiplerimizi kıyasıya avlayacağımız harita ise bir zamanların meşhur hapishanesini barındıran Alcatraz adası.

Bir oyunca ücretsiz deneme şansı

Aynı isimli harita öncelikle PS4 için çıkacak. Xbox One ve PC oyuncularının harita için bir süre daha beklemesinin gerekeceği ifade ediliyor. Oyunun battle royale modu Blackout ise bu kapsamda bir ay süreyle tüm platformlarda ücretsiz oynanabilecek.

Kötü bir şöhrete sahip Alcatraz hapishanesi ise Call Of Duty serisine yabancı bir isim değil. Black Ops II’de karşımıza çıkan The Mob of the Dead haritası da aynı adada geçiyordu. Benzer şekilde, yeni haritada da zombilerle karşılaşma fırsatı bulabileceğimiz paylaşılan bilgiler arasında yer alıyor.

Bir ay boyunca ücretsiz olarak deneyebileceğiniz Blackout için konsol sahiplerinin, Xbox Live veya PlayStation Plus üyeliği bulunması gerektiğini hatırlatıyor ve sizleri Alcatraz tanıtım videosu ile baş başa bırakıyoruz.

• Call of Duty serisi hikaye özelliğini bitirdiği için benim içinde bitmişti. Call of Duty serisini özel kılan şeylerden biri hikayesinin oynanışıydı zaten. Battle royale olsa kaç yazar.

Multiplayer modunda ise ne zaman ki görünmezlik gibi saçma sapan uzaysal moda döndüler tadı kalmamıştı.

• Apex var bu oynanmaz.

• Buda cs go battle royal gibi küçücük haritada battle royale görünümlü team death matchPugb şuan rakibi yok piyasada çünkü tamamiyle ücretsiz bir yapısı var oyunda para verenin benim karşımda bir üstünlüğü yok o yüzden pugb en iyisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galatas4ray -- 2 Nisan 2019; 14:40:26 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bizim gerçek battle royale oyunumuz cod 2 di :)

• Komple ücretsiz yapın ki millet oynasın oyunu. 1 ay oynayacağım sonra para isteyecek hadi bay bay deyip Apex, Fortnite oynamaya döneceğim. (Ücretsiz oyunlar dikkate alındı) Bunun yerine o 1 ayda yine Apex, FN oynarım sonrasında da oynarım niye böleyim oyunu.
  • Alcatraz diyince aklıma crysis geldi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyuncuyu en hızlı ve en verimli nasıl soyarız mantığı hakim oldukça oyunların tadı kalmadı hiç.

• bir an heves ettim sonra 85gbı görünce caydım zira diskte 5gb boş alan var :D

• 5 kuruş etmez bi oyun. ilk çıktığında fullünü aldım. 3 gün oynadım. BİR DAHA DA YÜZÜNE BAKMADIM.

PubG dururken bunun yüzüne bile bakılmaz. Hadi PUBG yi geçtim, BFV in battle royale i bile bundan iyidir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.