Şimdi Ara

Zalman Fatal1ty Ultimate FS-C77 CPU soğutucu video incelemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
4.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu videomuzda Zalman firmasının FATAL1TY etiketi ile piyasaya sürdüğü "fatal1ty ultimate" işlemci soğutucusunu inceliyoruz. İşin içinde Zalman ismi olduğu zaman kullanıcıların aklına hemen yüksek performans ve sessizliğin bir arada sunulduğu bir ürün gelecektir. Bu ürünün de Zalmanın bu özelliklerini taşıyıp taşımadığını videomuzda inceliyoruz.

Testimizde Fatal1ty'i hem normal, hemde hızaşırtılmış işlemci ile test ediyoruz.

Test Sistemi :

• Anakart : Asus Commando
    • İşlemci : Intel Core 2 Duo X6800
    • Bellek : 2x512MB Geil DDR2 1000 MHz
    • Ekran kartı : Asus 7900 GS
    • Güç Kaynağı : Be Quiet Dark Power Pro

Zalman "FATAL1TY" Ultimate teknik özellikleri:

• Soğutucu Boyutu : 136(L) x 136(W) x 67(H)mm
    • Soğutucu Materyal :Saf bakır
    • Ağırlık : 918g
    • Uyumluluk: P4 478, LGA 775, AMD K8
    • Fan hızı : 2400 rpm +- %10
    • Ses: 42.5 dB +- %10

Satış Fiyatı :

Sayfanın Linki : http://www.editorunsecimi.com/asp/show_stock.asp?product=Zalman-FS-C77

• Ürün bekleneni verememiş anlaşılan hem sesli hemde performanssız glb taht yine TT Bigtyphoon' un
  • ya abi şu zalman iyi hoşta bide şu ses sorununa çare bulsa bu dönüş hızına bu ses çekilmez gider stok fan kullanırım daha iyi hiç deilse marka deil içimde kalmaz...

harbi bu soğutma için tt biçilmiş kaftan
  • quote:

Orjinalden alıntı: murders

ya abi şu zalman iyi hoşta bide şu ses sorununa çare bulsa bu dönüş hızına bu ses çekilmez gider stok fan kullanırım daha iyi hiç deilse marka deil içimde kalmaz...

harbi bu soğutma için tt biçilmiş kaftan

+1Soğutucunun görüntü güzel ama performan batmışaçıkçası ben zalmandan daha iyi bir ürün beklerdim.o çıkardığı ses ne biçim yaabüyükannemin milattan önce kalmış süpürgesi gibi ses çıkarıyo

• Bence cpu soğutucularını uzay montajda değilde kasanın yan kapağı kapalı iken test etseniz daha iyi olur..

Thermaltight XP120, TT Big Typhoon ve Ninja gibi bir çok soğutucuyu kullanan biri olarak en zahmetsiz ve en yüksek performans bence NİNJA ' da..

Big Typhoon' nun bence kutusuna yazılması gereken ve gözden kaçmış dip not '' performans almak istiyorsanuz lütfen kasanın yan kapağını açık tutunuz '' olmalıydı...
  • Ürün hoşuma gitmedi.ZALMANIN FATALİTY SERİSİ HEP BÖLE OLUYOR.AMA ORJİNAL ZALMANLAR SÜPER.
  • quote:

Orjinalden alıntı: alpermeric

Bence cpu soğutucularını uzay montajda değilde kasanın yan kapağı kapalı iken test etseniz daha iyi olur..

Thermaltight XP120, TT Big Typhoon ve Ninja gibi bir çok soğutucuyu kullanan biri olarak en zahmetsiz ve en yüksek performans bence NİNJA ' da..

Big Typhoon' nun bence kutusuna yazılması gereken ve gözden kaçmış dip not '' performans almak istiyorsanuz lütfen kasanın yan kapağını açık tutunuz '' olmalıydı...

Bu konu daha önce de konuşuldu ve en iyi yöntemin uzay montajda test etmek olduğuna kanaat getirdik çünkü kullanıcılarda çok fazla sayıda farklı kasa, egzost fanları vs var. ve bunlardan oluşan kombinasyonları göz önüne aldığınız zaman çok değişik sonuçlar çıkıyor ortaya.

• 42.5 dB yuh yani.
  • test esnasındaki motaj videoda gördüğümüzmü yoksa o sadece göstermelik bir montaj mı?
  • Onu bunu bırakında "fatal1ty" tam köşe.
  • quote:

Orjinalden alıntı: CoxeD

test esnasındaki motaj videoda gördüğümüzmü yoksa o sadece göstermelik bir montaj mı?

Göstermelik olması için bir neden var mı?
  • fanın görüntüsü güzel ancak ses konsuna gelince işler değişiyor ses sorunu gitse erlade zalman bir tane daha fabrika açardı..
  • İlk çıkan fatality yi kullanıyorum ama +5v bağladım ses yok ama +12v ta malum ses çok. Buna rağmen vga ya OC yapılmayacaksa +5v sessiz kullanılabiliyor. Kasanız 'zar' gibiyse +12 işkence gibi olabilir...
  • http://www.tomshardware.com/site/flash_videos/tech_darling_1_sexy_new_phones.html

boyle video incelemeler bekliyoruz
    canim benim, pek de sirin...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozturert

http://www.tomshardware.com/site/flash_videos/tech_darling_1_sexy_new_phones.html

boyle video incelemeler bekliyoruz
    canim benim, pek de sirin...

ben bu kıza aşık oldum tanıttığı ürünleri boşver

• quote:

Orjinalden alıntı: RISE OF APOCALYPSE

42.5 dB yuh yani.

100db lik delta fanları kullandığımız günleri hiç unutmam soğutucularda thermalrigh tı yanlış hatırlamıyosam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.