Şimdi Ara

Sekiro: Shadows Die Twice - PS4 Pro İlk 30 Dakika

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu videomuzda, Demon's Souls, Dark Souls ve Bloodborne gibi yapımlarıyla tanıdığımız From Software'in yeni oyunu Sekiro: Shadows Die Twice'a yakından bakıyoruz. 

• Ps2 grafikleri mevcut oyunda.. Gerçi ps4 anca kaldırır.

• Generali çabuk bile geçmişsin o sevinç normal :) Ben 3 gündür kelebek teyzeyi geçemedim. Bu kadar ölünce tekrar dönüp giresim gelmiyor ne yalan söyliyim.

• Kaydı izleyemedim o nasıl takılma

• Gözlerim ağrıdı izlerken. pro bile bu şekilde takılıyorsa bilemedim yani. sorun oyunda mı yoksa ps nin gücünde mi acaba ?

• grafikler neden cok kotu duruyor ? umarım iyilestirilerek cıkarırlar

• hakkaten takılıyor..

• kendini sürekli tekrar eden çok dandik bir oyun 30 dk zor dayandım sonra sildim

• dere.beyi kullanıcısına yanıt
    Dandik ? Piyasada böyle yakın dövüş mekanikleri içeren kaç tane oyun var ? Oyunu souls tarzından dolayı beceremeyip boş yapmışsınız. Verelim size yine far cry vari open world 50 saat bom boş lootlayın.

• Oyun tenchu ps1 ps2 ye çıkan oyunun geliştirilmiş hali ama oyunu tam yapamamışlar tenchunun devamını yapsalardı daha iyiydi.
    https://www.youtube.com/results?search_query=tenchu

• Arkadaslar cogu kisinin belirttigi gibi konsolda fps ve grafikler istenildigi gibi degil. PC versiyonu (gtx 1060 +) cok daha iyi bir deneyim sunuyor. Sadece buradaki videoya bakarak oyunu degerlendirmeyin.
    Daha once Dark Souls serisini oynayip keyif aldiysaniz mutlaka deneyin.

• Bu adamların GodOfWar'a bakmasını önermek lazım.

• dere.beyi kullanıcısına yanıt
    Bende aynı fikirdeyim. Belki oyun tarzı bize uymamıştır orasına birşey diyemem ama. Ben 30 dk bile dayanamadım
  • Oyunlarda kolay kolay sinirlenmem ama bu oyuna sağlam sövdüm . Bu nedir arkadaş birde baştan oynatıyor.
    Oyunun bence eksi yanları kaplamalarının iyi olmayışı ve zorluk seviyesinin olmaması.

• Oynamayı beceremeyince çok dandik gelir tabi.
  • Oyun o kadar çok takılıyor ki seyretmek bile eziyet oldu. PS4'de böyle ise varın siz düşünün bu oyunun optimizasyon problemini. Oyunun fazlasıyla zor olduğu ve kolay modu olmadığı da söyleniyor ki insanların oyun oynamayı bir eğlence değil işkence olarak görmesi bence oyun firmalarının yapacağı en büyük hatadır. Kolay mod yap veya geçemiyor ise geçmesine yardım et ama puanını kır, sanki ömrümüz oyun oynayarak geçiyor işimiz gücümüz yok gibi davranıyorlar. Çalışan bir insanın bir oyuna ayıracağı zaman en fazla 2 saattir, bunun 1 saatini de bir savaş sahnesinde yenilmeyi bilmeyen bir düşman ile harcıyor isen o zaman ömrünün iki yılını bir oyuna harcayabilecek kadar mal olmamız mı bekleniyor acaba? Biraz insaf biraz mantık lütfen. Oyuncuları kendileri gibi 24 saat oyun ile yaşayan insanlar olduğunu düşünmekten ne zaman çıkacaklar. Kaybediyorsunuz bizleri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: petitcoeur

Dandik ? Piyasada böyle yakın dövüş mekanikleri içeren kaç tane oyun var ? Oyunu souls tarzından dolayı beceremeyip boş yapmışsınız. Verelim size yine far cry vari open world 50 saat bom boş lootlayın.
    hayatta becerdiğin daha iyi şeyler yok mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sturmgewehr44 -- 17 Haziran 2019; 8:2:29 >
  • sturmgewehr44 kullanıcısına yanıt
    Sizin gibi aylar önceki konuya kendini yansıtan vasıfsız ve bomboş bir post atmıyorum. Bence bu yeterli bir cevap size.
  • quote:

Orijinalden alıntı: petitcoeur

Sizin gibi aylar önceki konuya kendini yansıtan vasıfsız ve bomboş bir post atmıyorum. Bence bu yeterli bir cevap size.
    sizin yasi kucuk bir arkadas oldugunuz avatar resminizden bile anlasiliyor sizinle luzumsuz muhatap olup zamanimi harcamak istemiyorum bu da size yeterli bir cevap olmustur sanirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.