Şimdi Ara

Oppo Reno’nun ilginç ön kamera tasarımları karşınızda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Oppo’nun gelecek ay lanse edeceği ve Reno adında yeni bir seri altında toplanacak olan akıllı telefonları merak uyandırmaya devam ediyor. Sızdırılan kılıf görselleri birden fazla ve bir o kadar da ilginç ön kamera tasarımlarına işaret ediyor.

Farklı tasarımlar

Oppo Reno serisi altında birisi amiral gemisi olmak üzere birden fazla akıllı telefon olacak. Tüm serinin mekanizmalı ön kameraya sahip olacağı ifade ediliyor. Bununla birlikte firmanın pek çok tasarım üzerinde çalıştığı anlaşılıyor.

Ayrıca Bkz.İki kişilik Spotify Premium Duo abonelik seçeneği testlere başladı

Bilindik tasarımlardan birisi kızaklı arka yapı. Oppo dahil Xiaomi ve Huawei gibi pek çok firmanın amiral gemilerinde bu tasarımı görmüştük. Bu yapı üreticilere biraz daha fazla kullanım alanı sunuyor. Diğer tasarım yine üst kısımdan çıkan mekanizmalı yapı. Bunu da pek çok firmanın ürünlerinde görüyoruz.

Bugüne kadar görmediğimiz ise üçgen tarzda ön kamera modülü. Üzerine basılarak çıkarıldığı tahmin edilen modül ayrıca ahizeyi de barındırıyor. Ahizenin sesi iletmesi için üst kenarda delikler bırakılmış.

İkinci ilginç tasarım ise yan kısımdan çıkan ön kamera modülü. Genelde hep üst kısma doğru çıkan modüller görüyoruz ancak yan mekanizma ne kadar kullanışlı olacak merak konusu. Anlaşılan firma telefonun her kenarını kamera modülü için deniyor.

Bu tasarımların hangisi veya hangileri gerçekleşecek belli değil ancak hepsini görebilme ihtimalimiz de var. Net olan şu ki Reno serisinde standart bir ön kamera göremeyecek gibiyiz.

• Bence ön kamera böyle olmalı daha korunaklı geldi bana

• Ya arkadaş ne kadar meraklıyız tam ekran olmasına yahu. İyice delirttik üreticileri.
  • Tasarım olarak hiç güzel olmamış

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bence güzel olmuş. Kendine has bir tarzı var.

• Merakla bekliyoruz. İnovasyonun hastasıyız, umarım alt çerçeveyi de yok ederler.

• Sanki her dakika kamerayı kullanıyoruz. Bence gayet güzel olmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilginc tasarim. farkli ozellik kullanilmis. tutarsa, bundan sonra boyle gider.
  • çok mantıklı. Beğendim...

• Bir an pili çıkabiliyor sandım. Çıkarılabilir pilleri geri istiyorum.

• Nokia n95deki muzik tuslarinin ortaya çıkışı gibi hafif kaydirarak ortaya ciksa kamera en temizi o

Sondan ikinci konsept gayet iyi yani

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkaya basit bir ekran koysalar ana kamera selfie kamerası olur bu kadar uğraşmaya da gerek kalmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.