Şimdi Ara

Samsung Galaxy Fold'un katlama testi videosu yayınladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Katlanabilir telefonlar sızıntı olmaktan çıkıp raflardaki yerlerini almaya başladılar. Gördüğümüz ilk katlanabilir telefonlardan biri ise Samsung’a ait. Galaxy Fold isimli bu model içe doğru katlanan ekran ile geliyor. Kullanıcıların aklını en çok kurcalayan sorulardan biri de uzun süreli kullanımlarda katlanabilir telefonların zarar görmesi ihtimali. Samsung bu konuya açıklık getirmek için yeni bir video yayınladı.

Galaxy Fold 200.000 katlanmaya dayanabiliyor

Galaxy Fold’un özel cihazlarla katlandığı videoya ek olarak bazı değerler de verildi. Firmanın belirtiğine göre Galaxy Fold 200.000 defa katlanmaya dayanabiliyor. Yani günde 100 kere cihazı katlayıp açsanız bile beş yıl boyunca sıkıntı yaşamadan Galaxy Fold’u kullanabileceksiniz. Samsung’un hazırladığı özel cihaz Galaxy Fold’u bir hafta içerisinde 200.000 defa katlayıp açabiliyor. Videosuna da haberimizin sonundan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Bkz.Koçsistem ve Samsung arasında stratejik iş birliği

Kısacası Galaxy Fold’u gönül rahatlığıyla katlayıp açabiliyorsunuz. Özellikle 2000 dolar civarındaki oldukça yüksek fiyatını düşündüğümüz zaman cihazın dayanıklılık konusunda soru işaretleri barındırmaması oldukça önemli.

• ver benim elime 15 dakkada bozarım

• hadi gelsin bizim kezbanların tiriplerine katlansın bakam, ya da ülkedeki siyasilere :)

• quote:

Orijinalden alıntı: DreamSs

hadi gelsin bizim kezbanların tiriplerine katlansın bakam, ya da ülkedeki siyasilere :)
    Değişik bir bakış açısı
  • Gerçek dünya daha sert, daha acımasız.

• böyle kırılmayan ekranlar vardı da niye şimdiye kadar hiçbir katlanmayan telefonda kullanılmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faniseyler -- 28 Mart 2019; 16:56:7 >
  • daha katlanırken çok yere düşücek o çok

• Hayran kalmamak elde değil..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Valla izlerken bir şey olacak diye içim acıdı güzelim telefonlara :)

• Daha vakti var belli ki. Bu bir kilometre taşı. Devamında daha olgun hale gelmiş şekilde kullanılabilir elbette.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whippoorwill -- 28 Mart 2019; 17:37:2 >
  • Çok saçma bir tasarım, 2 telefonu birleştirmişler gibi. Mate X bence çok daha iyi.

• Temperli ekran koruyucu üreticileri bu işe hiç sevinmeyecek

• Ekran ortasında potluk göremedim ben.

• Kocaman telefon, estetik sıfır

• Vaoooow mu demeliyiz şimdi

• fazla tutacağını sanmıyorum. çok kaba duruyor. ayrıca bu kadar büyük ekran ihtiyacı olan tablet almayı tercih edecektir. çok nadir ikisini tek cihazda kullanayım diyen olur birde en yenisi bende olsun diyenler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.