Şimdi Ara

Hakan: Muhafız'ın ikinci sezon fragmanı yayınlandı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Netflix’in ilk Türk dizi olan Hakan: Muhafız ilk sezonuyla özellikle ülkemizde kendinden sıkça söz ettirmeyi başardı. Arada fazla zaman bırakmadan dizinin ikinci sezonunun yayınlanacağı biliniyordu. An itibariyle Hakan: Muhafız’ın ikinci sezonunun resmi fragmanı yayınlandı.

Ölümsüzler diriliyor

Geçtiğimiz sezonun sonunda “ölümsüzler” olarak isimlendirilen yedi kişinin dirildiği sahne ile bölüm son buldu. Dizinin ikinci sezonunda yeniden dirilen Ölümsüzler’e karşı zorlu bir mücadeleye girişen Hakan ve Sadık olanlar Ölümsüzler’in şehri ve tüm insanlığı yok etme planlarına engel olmaya çalışacak.

Başrolünde Çağatay Ulusoy’ın oynadığı dizide Hazer Ergüçlü, Okan Yalabık ve Ayça Ayşin gibi önemli isimler bulunuyor. İlk sezonda bulunan bu oyunculara Engin Öztürk, Boran Kuzum, Ayşe Melike Çerçi  ve Burçin Terzioğlu katılıyor. Fragmanda da oynayacakları roller hakkında bir takım ipuçları bulunuyor.

Ayrıca Bkz.Netflix’in Beren Saat’li dizisinin ismi “Atiye” olarak açıklandı

Dizinin ikinci sezonu 26 Nisan tarihinde platformdaki yerini alacak. Netflix’in Beren Saat’li Atiye dizisi hakkında bazı detaylarda geçtiğimiz günlerde ortaya çıktı. Ayrıca “Ottoman Rising” isimli farklı bir yapımında duyumları geliyor. Kısacası Netflix, Türk yapımı dizilerle ülkemizdeki popülerliğini artırmaya devam ediyor.

• İlk ;d

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2

• Çöp 2

• Bu dizinin nesini beğeniyorlar anlamıyorum.Tamam Netflix'in ilk Türk dizisi ama maalesef çok kalitesiz.Merak ediyorum acaba bu dizi eğer bizim değil de başka bir ülkenin yapımı olsaydı ne kadarı izlerdi?En fazla %1-2'si izlerdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi temhemrime -- 27 Mart 2019; 19:34:9 >
  • temhemrime kullanıcısına yanıt
    Netflix kullanıyor musun

• 40 yaşında gelmesi gereken bir mehdi olayı var !

bununla ilgili çok derin araştırmalar yaptım

tarih 2019

Evet dizi pek iyi degil ama netflixteki dizilerle karsilastirilirsa cogundan iyi. 1 aylik deneme surumu aldim hic bisey izlemeden bitti.

• Hayır

Belki insanlar bu diziyi netflix ten izleseydi dizi daha kaliteli olabilirdi internetten izliyorsunuz ve diziye hiçbir katkınız olmuyor sonra dizi bütçesi düşük kalıyor

• Dediğiniz gibi olduğunu düşünmüyorum.Dizinin ilk iki sezonu önceden çekildi ve belli ki bütçe düşük tutulmuş.Dediğiniz gibi olacaksa 3.sezonda kalitenin artması lazım çünkü bayağı izlenmiş sonuçta.

Zaten genel olarak netflix dizilerinde olağanüstü bütçe görülmez ya ortalama ya düşük tutulur türkiyeden üye sayısı fazla olursa hem özel içerikler artar hem de bütçeleride etkiler ama bizim içimizden yapılmış diziye biz katkı sağlamazsak kim sağlamalı

• Senin mantığına tersten bakarsak dizinin bütçesi düşük olduğu için az izlendiği sonucuna varabiliriz. Belkide insanlar bu dandik diziyi izlemek için para vermek istemiyorlardır?

Diziye gelirsek ilk sezonu izledim. 30 dk lık kısa bölümlerle akıcı ilerledi. İlk sezon pek güzel değildi umarım 2. sezon daha iyi olmuştur.

Ayrıca netflix bu diziyi sadece ülkemize özel yayınlamıyor başka ülkelerde de yayınlıyor. Yani netflix dandik dizi çekerse kendi ayağına sıkar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 27 Mart 2019; 19:48:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben dizinin iyi olduğunu iddia etmiyorum ama dizinin yapılma sebebi zaten insanların diziyi merak edip netflix almasını sağlamak ama internetten izledikten sonra adamlar diziyi bedava yapmıyor ve senin tek katkın izlediğin site oluyor kimse netflixten izlemezse o zaman türkiyeden dizi çıkmaz

• Hadi ben netflixten izledim ama şu diziyi izlemek için kim niye netflix alsın? Güzel dizi çekeceksinki insanlar para verip üye olsun değil mi? Ben gelişsin diye bakıp dandik işleri desteklemem. Artık teknoloji gelişti, çocuklar bile kaliteli efekt yapıyorken bunların koyduğu kol kırılma sahnesine bak. Bence 2. sezonda ilk sezon gibi kötü olacak çünkü bu sezonlar art arda çekildi diye biliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence her türlü türk dizilerine bin basar 2 saat bakışma izlemektense 30 dakika gerçek diziyi izlerim daha iyi belki bu televizyonlarada örnek olur ve bu kadar sıkıcı dizi yapmayı bırakıp 1 saat ama adam gibi. Dizi yaparlar

• quote:

Orijinalden alıntı: boldpilots

Bence her türlü türk dizilerine bin basar 2 saat bakışma izlemektense 30 dakika gerçek diziyi izlerim daha iyi belki bu televizyonlarada örnek olur ve bu kadar sıkıcı dizi yapmayı bırakıp 1 saat ama adam gibi. Dizi yaparlar
    İşte sıkıntı burada, dizi 1 saatten kısa ama adam gibi değil. Senaryo kötü, oyunculuklar kötü, efektler kötü (ki efekt var mıydı el kırmadan başka onu bile hatırlamıyorum).. Başlıbaşına kötü bir çalışma. 2.Sezon fragmanında bana efekt gösterin var mıydı? Fantastik dizi değil mi bu? Fantastiklik 7 ölümsüzün insanlığı yok etmesi mi? Ya da bu ölümsüzlerin sadece muhafızın elinde tuttuğu hançerle öldürülebilmesi mi?

Len verilen bütçenin alayı oyunculara gitmiş gibi ya da 1 sezonluk bütçeyle 2 sezon çekmiş gibiler 20-30 dk lık bir diziye ne kadar düşük bir bütçe verdiler ki ortaya böyle bir şey çıktı?

• .Meraxes. kullanıcısına yanıt
    Ben oyunculukları beğendim efekt i yok sayıyorum el kırmada çöptü zaten klasik 2 saat bakışmalı türk aşk dizilerinden iyidir herhalde

• .Meraxes. kullanıcısına yanıt
    Zaten türkiyede dizi kalitesi o kadar düşük ki bu onların yanında iyi kalıyor

• Acem/ Farsi uydurma inanislarindan. Olsa olsa Iran'n ic karisikligi yikilisi filan icin cuk gibi oturur ama Mehdi filan degildir. Oyle algida olusturulabilir ama onemli olan sonuc ne olacagidir. Hersey kontrol altinda ;)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.