Şimdi Ara

Avengers: Endgame'in süresi nihayet belli oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Avengers: Endgame'in süresi nihayet belli oldu

Son yıların en merakla beklenen filmi olan Avengers: Endgame için artık yalnızca bir ay gibi çok kısa bir süre kaldı. Heyecanlı bekleyiş devam ederken Disney ve Marvel Stüdyoları her geçen gün yeni bilgiler de ortaya çıkmaya devam ediyor. Nihayet filmin süresi de belli oldu.

ABD'nin AMC sinemaları ve IMDb'de yer alan bilgilere göre Avengers: Endgame tam 182 dakika uzunluğunda olacak. Yani Marvel sinematik evreninin önemli bir farkla en uzun filmini izleyeceğiz. Burada hemen bir karşılaştırma yapacak olursak geçtiğimiz yıl vizyona giren Avengers: Infinity War filmi 149 dakika uzunluğundaydı.

22 filmlik dev bir seriyi sona erdirecek olan Avengers: Endgame'in işlenecek çok fazla konu olması nedeniyle üç saate yaklaşan bir uzunluğunun olması zaten bekleniyordu. 182 dakikalık film süresi bu anlamda hayranların da hoşuna gitmiş gibi görünüyor.

Yenilmezler ekibini çılgın titan Thanos'a karşı bir kez daha bir araya getirecek olan Avengers: Endgame, 25 Nisan 2019'da ülkemizde vizyona girecek. Anthony ve Joe Russo'nun yönetmenliğini üstlendiği filmin, oyuncu kadrosunda Robert Downey Jr., Chris Evans, Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, Elizabeth Olsen ve Josh Brolin yer alıyor.

• Sinemaya yatak yorgan gider sanırım..

• Hayranları için 3 saat çok uzun değil. Serinin bitiminde üzülecek hayran kitlesi çok ki, bunuda gişe rakamları doğruluyor..

• Birde 3 d dayatması olmasa illa gold class mı izlemek gerekiriyo 2 d olması için bu ne saçmalık Bu arada internetten bilet almayı düşünmüyorum gittiğim yerde sinema seyircisi fazla yok cap Marvel filminde boştu inşallah bu filmde boş olur gittiğimde çoluk çocuk ile izlemeyiz umarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 saat çok az değil mi ? bence hikaye havada kalacak. Konuları hızlı hızlı geçiştirip bize aksiyonu bol bir film izletecekler. yada filmden çıkanlar bişey anlamadan evine dönecek.

• Su film ciksa da kurtulsak artik aylardir her yerde avengers haberi gina geldi

Not: Marvelciyim

• exdanples E kullanıcısına yanıt
    C. Marvel i IMAX te izledim full doluydu . Bence bu sefer dehset dolu olacak gibi. Isi saglama almak online bilet erkende en mantiklisi.

• WB kullanıcısına yanıt
    Marvelci olmayana eleştiri yasak mı?? Millet ne kadar cahil ve sadılgan değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

C. Marvel i IMAX te izledim full doluydu . Bence bu sefer dehset dolu olacak gibi. Isi saglama almak online bilet erkende en mantiklisi.
    İş veya okulun yoksa cuma günü Sabah Seansına bilet al çok kişi olmuyor ben sırf Avengers 4 için işten izin alacağım sırf bebelerle beraber izlemeyeyim diye

• Süre iyi gibi ama doyurucu olur umarım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 saaten aşa beklemezdim

Hocam biz ilk gün ilk seans aldık az kişi olur diye, oturacak yer yoktu salonda. Bekleyenler direk ön siparişi geçsin bence yoksa spoilerdan filme gitmeye gerek kalmaz.

Orasi oyle . Ben Cumartesi gitmistim 2. gundu .

Issiz veya okulun vs olmamasinin avantajlari .

Bazen hafta sonu da bombos seanslara denk gelmisligim vardir. Yilmaz Erdogan in yonettigi oynadigi son BKM filminde oyle idi benzer seyler yillar once de denk gelmistim . Ilginc ta olabiliyor :) .
  • 5 saat de olsa izler insanlar.

• 22 tane film hangileri??

• 3.30 Saat olsaydı daha iyi olurdu

• ve.. tüm evren bir anda yok oldukta sonra..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProjectMan -- 27 Mart 2019; 9:1:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: V4LKyR

22 tane film hangileri??
    Avengers: Endgame'in süresi nihayet belli oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tahir40 -- 27 Mart 2019; 13:59:23 >
  • tahir40 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
  • tahir40 kullanıcısına yanıt
    Bu sıraya göre izlerse daha 2. Filmden 20. Filmin spoilerını yer

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.