Şimdi Ara

RAGE 2, Wolfenstein: Youngblood, Fallout 76 ve DOOM Eternal Steam'e Gelecek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
97
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bethesda Softworks, resmi twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, RAGE 2, Wolfenstein: Youngblood, Wolfenstein: Cyberpilot ve DOOM Eternal oyunlarının PC'de Bethesda.net'in yanı sıra Steam üzerinde de satışa sunulacağını duyurdu.

Ayrıca Kasım 2018'de çıkış yapan Fallout 76'nın da bu yılın sonlarına doğru Steam'e geleceği duyuruldu.

Bethesda Softworks oyunundan elde ettiği gelirin %30'unu Valve'a vermek istememesinden ve kendi mağazasının bilinirliğini arttırmak için Fallout 76'yı PC'de sadece Bethesda.net üzerinden satışa sunmuştu ve hatta RAGE 2'nin de Steam'e gelmeyeceği açıklanmıştı ve Wolfenstein ile DOOM gibi diğer oyunlarda da benzer bir yol izleneceği düşünülüyordu.

Ancak Bethesda Softworks geri adım attı ve tüm yeni oyunlarını Steam'e de getirecek. Bu geri adım da Fallout 76'nın düşük satışlarının ve oyunculardan gelen tepkilerin büyük bir payı var gibi görünüyor.

• Hahaha

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Yorumları okumak için fallout 76 mağaza sayfasına bakarım artık :D
  • Zaten seni seviyordum Bethesda, şimdi de saygımı kazandın :)

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • sevindim bu habere cidden

• ağla bethesda
  • Bathesda ile Steam anaşıp epic'in yaptığı gibi exclusive olacak diye biliyorum.

• %30 ne be.. gözün doysun şişko
  • %30 bu noktada kesinlikle fazla ama, steam pc oyunculuğunu bu noktaya getirmese şimdi ağlayan şirketler uğraşıpta pc portu yapmayacaklardı bile. Zamanında bi çoğu oyunun pc ye gelmediği, gelse bile şirketlerin lütfetmiş havasında çıkarıp update ten uzak emek verilmemiş pc portlarını unutmadık daha.

• steam etrafında gerçekleşen olayları sadece izlemekle yetiniyor doğru mu yanlış mı ilerleyen günlerde göreceğiz bakalım
  • Güzel haber artık ilerde güzel bide indirim geldi mi hepsini alırız fallout 76 hariç 15 tl falan düşerse bakarım o ayrı :D

• Bu arada Epic Game Store spyware diyorduk. Daha beterini Steam yapıyor. Google da bir oyun arattırın mesela. Steam hemen o oyunu size ana sayfada önermeye başlıyor. Hiç olmadı günlük kuyruğunuzda gösteriyor mutlaka... Ula Steam...

• Satmadı galiba

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.