Şimdi Ara

Corsair Carbide SPEC-06 RGB Kasa Detaylı İnceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çok detaylı ve aydınlatıcı bir inceleme olmuş sizi tebrik ederim.

• İnceleme harika emeğinize sağlık. Ama gözünü sevim bir nefes al. Çok yoruyor bu konuşma temposu. Arkadan atlı koşmuyor. Yavaş! sakin! Videonun sonunu getiremedim, özür dilerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

İnceleme harika emeğinize sağlık. Ama gözünü sevim bir nefes al. Çok yoruyor bu konuşma temposu. Arkadan atlı koşmuyor. Yavaş! sakin! Videonun sonunu getiremedim, özür dilerim.
    Yorumun için çok teşekkür ederim.
    Gerçi bende biraz hızlı konuşurum ama haklısın tabi. Arada nefes alıyorum fakat o nefes alma paylarını kırpıyorum bu sayede video süresi bayağı azalıyor. 3 dakika farkettiriyor :):)
    O 3 dakikadayı ise daha çok detayla dolduruyorum.
    Yani videolar uzun olmasın diye uğraştığım zaman böyle sorunlar oluyor. Herkesten daha uzun detaylı incelemeler yapmaya çalışıyorum bi yerden feraget ediyorum :):)
    Fakat bunu elbette dikkate alacağım.
  • oo levoncum DH ye transfer hayırlısı olsun inşallah
  • Güzel inceleme elinize sağlık kasayı beğendim corsair anakart cpu çıkarsın onuda alırım net
  • quote:

Orijinalden alıntı: StreamRolleR

oo levoncum DH ye transfer hayırlısı olsun inşallah
    Ohooooo şimdi mi gördün yaa :):) 6-7 ay oldu hatta 30 den fazla video çekmişimdir donanım habere :):):)

Nasılsın bu arada keyifler nasıl?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moslevon -- 30 Mart 2019; 11:2:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: moslevon

Ohooooo şimdi mi gördün yaa :):) 6-7 ay oldu hatta 30 den fazla video çekmişimdir donanım habere :):):)

Nasılsın bu arada keyifler nasıl?

Alıntıları Göster
    Evet

Allaha şükür, şu DH nin modding kısmınada bi el atsan Levon,forum gerçek kimliğine dönse patates soğan haberleri çıkıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: StreamRolleR

Evet

Allaha şükür, şu DH nin modding kısmınada bi el atsan Levon,forum gerçek kimliğine dönse patates soğan haberleri çıkıyor

Alıntıları Göster
    Ya bizim ülkede bitti o işler artık.
    Bak geçen yaptığım kasa modifiyesi Metro Exodus Temalı.

http://dhbr.co/bsMs

Ama doğru düzgün ilgi bile çekmedi. Yabancılar daha çok izledi.
    Yani mesele sırf forumluk değil insanlarımız değişti. Herkes paramız yok niye yapalım niye uğraşalım gözüyle bakar oldu. İnsanlarda artık bi hobi bi tarzda kalmadı.

Yoksa bilgisayarda aslında bi tarzdır fakat dediğim gibi bizim ülkede insanların çoğu bilgisayarım olsun pubg cs lol açsın yeter diyip 2-3k fiyata pc alıp yetiniyor :) Bide modla mı uğraşacaklar.

• moslevon kullanıcısına yanıt
    Bir Metro Serisi hayranı olarak; güzel bir çalışma olmuş, elinize sağlık. Ülkemizden böyle bir çalışma görmek cidden memnuniyet verici.

İncelemeniz için de teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.