Şimdi Ara

Intel’in yeni grafik ara yüzü indirmeye sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Oyuncuların daha fazla etkileşim içerisinde olmasını sağlamak ve gelecek bağımsız grafik birimine hazırlık yapmak için yeniden tasarlanan Intel grafik kontrol ara yüzü indirmeye sunuldu.

Intel Grafik Kontrol Merkezi neler sunuyor?

Intel Grafik Kontrol Merkezi bilgisayarınızda varsayılan kontrol birimi olmayı hedefliyor. Yeniden tasarlanan ara yüz daha sade ve kolay bir deneyim sunarken pek çok konuda oyunculara yol göstermeyi amaçlıyor.

Ayrıca Bkz.Intel de hile yapanların peşine düşüyor

Açılış ekranına mevcut oyunlarınızı ekledikten sonra buradan çalıştırabiliyorsunuz. Ayrıca Intel tarafından grafik birimlerinde en iyi sonuçları veren oyunlar da üst kısımda sunum şeklinde geçiş yapıyor.

Sol taraftaki panelden ana sayfa dahil tüm seçeneklere ulaşılabiliyor. Ekran, video, sistem, destek ve tercihler bunlar arasında. Ayrıca içeriklerin otomatik olarak dengelenmesi de buradan mümkün oluyor.

Tema seçenekleri de olan kontrol birimi önümüzdeki dönemde güncellenmeye devam edecek. Intel yeni ve ilgi çekici özellikleri kontrol birimine ekleyeceğini ifade ediyor.

• Bu da windows 10 istiyor ve 5. nesil üzeri işlemci.

• Sonunda akıl edebildi intel.

• Celeron olmuyor yani? :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yine baslangicta acilan brogramlar listesinden biri kaldirilacak bi yazilim :)

• windows 10 i7 2600k'da intel grapichs 3000 i görmüyor :(

• Peki oyun ayarlarını intel grafik işlemcisine göre mi yoksa ekran kartına göre mi yapıyor?

• intel grafik merkezinin sunduğu en iyi şey arka planda topladığı kişisel verileriniz.

• İndirip kurdum arayüz hoş görünüyor ama geliştirilmedi lazım.

HD 505 ile 1366*768 çözünürlükte 50-60 arası fps aldım Lol de enteresan değerler gerçekten, oynanabilir seviyede 1600 liralık laptopla oyun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Suppordle

İndirip kurdum arayüz hoş görünüyor ama geliştirilmedi lazım.

HD 505 ile 1366*768 çözünürlükte 50-60 arası fps aldım Lol de enteresan değerler gerçekten, oynanabilir seviyede 1600 liralık laptopla oyun.
    Öncesinde kaç fps alıyordunuz?
  • metallurgy kullanıcısına yanıt
    Açıkçası denedim o ara kurulu değildi. Bir artış olduğunu düşünmüyorum pek grafik işlemcinin gücü beni şaşırttı ziyadesiyle.
  • hd 530 i5 6500 cs go 1366x768 75-80-95-100 fps ler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.