Şimdi Ara

The Outer Worlds ve Control PC'de Epic Games Mağazasına Özel Olacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Epic Games, Obsidian Entertainment'ın tek oyunculu birinci şahıs bilim kurgu rol yapma oyunu The Outer Worlds ve Remedy Entertainment'ın doğaüstü üçüncü şahıs aksiyon oyunu Control'ün PC'de bir yıl boyunca Epic Games Store'a özel olacağını duyurdu.

Sadece The Outer Worlds ve Control değil. Aşağıdaki oyunların da bir yıl boyunca Epic Games Store'a özel olacağı duyuruldu:

Ancestors: The Humankind Odyssey
    Afterparty
    Industries of Titan
    Journey to the Savage Planet
    Kine
    Phoenix Planet
    The Sinking City
    Soul Ash

Buna ek olarak, Ubisoft Epic Games ile olan anlaşmasını genişleterek The Division 2'den sonra da oyunlarının PC versiyonlarını Epic Games Store ve Uplay üzerinden satışa sunacağını açıkladı. Ayrıca Ubisoft'un daha önce çıkmış olan bazı oyunları Epic Games Store'a geldi ve indirimli olarak satılıyor. Watch Dogs 2 46,35 TL, Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands 90,65 TL ve Far Cry Primal ise 51,80 TL.

• Fiyatlar çok iyi ama control için üzüldüm umarım onun fiyatıda iyi olur almayı düşündüğüm oyundu
  • Epic Games çok sert gidiyor. Bu virajları bu araba alamayabilir. Bu kadar sert saldırması normal değil.. Steam ise hala sessiz. Fırtına öncesi sessizlik var gibi. Ama Epic Games'in yol alması gereken çok şey var. Örnek PC format yedi geçenlerde benim ama diğer HDD de Epic'den aldığım oyun duruyordu. Epic Launcher'a oyunun kurulu olduğu HDD yi gösterdim. Burada işte dedim ne dese beğenirsiniz. " Oyunun kurulacağı klasörün BOŞ OLMASI GEREKLİDİR!! " .. Yani oyunu bir daha download et başka yere kur diyor salak. Aynı şeyi Steam Laucnher'ında yaparsanız direk oyunları KÜTÜPHANEYE EKLER. Bunlar basit şeyler ama Epic daha bunu yapamıyor. Bırakın Steam'e rakip olmayı.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Sony oyunları olan detroid heavy rain'de Epic store geliyor.Bu hamlesi beni bile kazandırdı.
  • Arkadaşlar, dostlar, romalılar

Half Life 3 yakındır.
  • Evet Epic Store'u yüklemenin zamanı gelmiş artık
  • Epic bey ne yapıyorsunuz?
  • Bu gazla benim jrpg oyunlarımı da pc ye getirt yıllarca beklemek gerekmeden kurayım anında.

• Bir hafta önce yazmıştım,artık bütün Pc oyunları malesef sadece Epic store'a çıkcak.Mech Warrior 5 ve Dying Light 2'de bunlardan olabilir,yapçak bişey yok.
  • Benim için bitmiş olan oyunlardır kendileri. Zaten Cyberpunk vs varken bunlara sıra da gelmez.

• Epic veriyor mehteri, sitimciler bir kösede ağlıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dark dragon -- 20 Mart 2019; 22:19:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyiki konsola geçmişim takıyorum kredi kartını alıyorum indiriyorum kafam rahat ne yavaşlaması ne bilmemne launcheri işim bitiyor kapatıyorum birdaha "pc" tövbe

• Yavaş Epic bi nefes al

• Steam'e iyi oluyor. Devam epic.

• Steame mustehak.Beter oksun bu kadar salinmaz.Cs Go ile oyunlarda kutu sandik actirma vb mikro odeme illetini bunlar getirdi yillarca harac keser gibi komisyon aldi.Belasibi buldu sonunda.Konsolda da gamepass gucleniyor steamin isi bubdan sonra zor
  • Çok güzel böyle devam bide fiyat politikası biraz değişirse tamam
  • Hmm Devler oyunu Epic'e vermeyi tercih ediyorsa, ben de zamunda'dan indirmeyi tercih ederim olur biter Destekliyorum
  • Torrent kullanmayalı uzun zaman olmuştu.Oyun parasından kurtuldum iyi oldu
  • Epic durmuyor rdr 2 de buraya özel olursa şaşırmam
  • Steam’e vuran vurana

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.