Şimdi Ara

GeForce GTX 1050 oyun bilgisayarına yeter mi? | Monster Abra A5 v13.2 incelemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Monster'ın güncel ürün ailesindeki fiyatı en erişilebilir oyun dizüstü bilgisayarlarından Abra A5 V13.2 bu videomuzun inceleme konuğu oluyor. Hem bilgisayara yakından bakıyor hem de beraberinde gelen GeForce GTX 1050 ekran kartının oyun yeteneklerini değerlendirip, genel özelliklerle ilgili yorumlarımızı yapıyoruz.  

• "Oyuncu Bilgisayarı - Oyun Bilgisayarı" terimleri oldukça aşağı seviyelere kadar geldi.

Gerçekten oyuncu olan kişiler zaten genellikle 60 fps altında oyun oynamayı tercih etmez. Bu tabiki oyununua göre değişir fakat yinede genel geçer bir kavramdır.

Ben şahsen bu tarz bilgisayarlara oyuncu bilgisayarı yerine - "Oyun da oynatabilen bilgisayar" denilmesini daha doğru buluyorum.
    3500'e bu laptopdan çok daha iyi bir masaüstü pc tercih edilebilir.ha ben ille de laptop istiyorum diyorsan marka vermek istemiyorum ama dev markalar ile aynı fiyattan satmaya çalışıp sonra da biz ucuz laptop satıyoruz sloganı yapıyorlar.o kadar iyi markalar varken aynı fiyata kimse Monster Notebook'u tercih etmez.
  • masaüstü versiyonu yetmiyor mobil versiyonu hiç yetmez.

• Millet belki en yeni ama vasat performansı istemiyor. Bilgim yok soket konularında ancak uyum varsa gtx1050 yerine gtx980m seçilebilirdi benzer fiyatlara. İşte bunu akıl edip yapacak bir firma lazım. Benim şirketim sermayem olsa bu işi yapardım. Hem alıcı hem satıcı kazanırdı saçma sapan bilgisayarlara tonla para verilmezdi.

• yetmez

• yetmez , güya benim laptopta 1070 var bi halta yaradığı yok. ( msi ge73vr 7rf )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qoqoCAN -- 20 Mart 2019; 21:3:44 >
  • ramler yanlış görmediyse cl19, ekran kontrast ve renk üretimi de berbat (renk olarak gerçek renk üretimin ancak yarısını verebiliyor). oyun pcsi değil bu pc.

• quote:

Orijinalden alıntı: maxmania

masaüstü versiyonu yetmiyor mobil versiyonu hiç yetmez.
    Mobil aslında daha iyi, 4gb vram var.
  • Dizüstü bilgisayarla oyun oynanmaz hem maliyetli
    hemde konforlu bir oyun deneyimi vermez

• Tamamen oynanacak oyuna bağlı ve ayarları ne seviyede tuttuğuna.

Örneğin Dota2'yi Vulkan ile i7 7700HQ- GTX 1050 4GB laptopla tüm ayarlar fullde 109 fps civarında oynuyorum. TF'de 80 küsürleri görüyorum en düşük olarak.

1050 bu tarz oyunlar için yeter de artar bile. Ha keza single player tarafında da Witcher 3'ü high preset ile ( Hairworks kapalı ) 37 fps ortalama ile oynuyorum. Pek ideal gelmeyebilir masaüstü pc'lere göre ama yine de oynatıyor yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1050 ILE OYUN BILGISAYARI MI
    :D Komik.. 1050 eskimistir gecen yila ait orta seviye grafik kartidir...

• Laptop piyasasında 1060’tan altı yalan. Ayrıca bu devirde Türkiye’de laptop almak hepten yalan. Fiyat olarak en kötüsü 6,5K. Biraz model yükselttin mi 8-9-10-12 havada uçuyor!!!

• herkez çok anlıyor ya

• "Oyuncu Bilgisayarı - Oyun Bilgisayarı" terimleri oldukça aşağı seviyelere kadar geldi.

Gerçekten oyuncu olan kişiler zaten genellikle 60 fps altında oyun oynamayı tercih etmez. Bu tabiki oyununua göre değişir fakat yinede genel geçer bir kavramdır.

Ben şahsen bu tarz bilgisayarlara oyuncu bilgisayarı yerine - "Oyun da oynatabilen bilgisayar" denilmesini daha doğru buluyorum.

• hocam ! reklam bu reklam ... anlatmak istemişsin tabi çok iyi bir gazetecisin ama bu reklam S:ADA

• şu laptopu dolar düşükken aldınız mazemeyi aldınız fiyatta yani 2k ile 3k arası fiyatlarında satmayıp döviz yükseldi diye fiyatları artırıp 5k 6k fiyatlarında satmaya çalışırsanız olacağı bu.noldu şimdi? GTX 1050 artık yeni nesil oyunları kaldırmıyor çöp oldu.sizin elinizde ki laptoplar noldu? ÇÖP OLDU.bir laf var aza kanaat etmeyen çoğu bulamaz diye.oh oldu iyi oldu şimdi elinizde kalmış çöp laptopları aldınız 3.5 dolar kurundan satmayıp da şimdi ki dolar kurundan satmaya çalışıp yüksek kar etmeye çalışırsanız olacağı bu olur.şimdi kıvranın bakalım kime satabileceksiniz monster notebook larınızı.insanlar eskisi gibi değil bilinçlendi toplum.gtx 1050'nin artık beş para etmiyeceğini her kullanıcı ve oyuncu biliyor.

• Vegeta38 V kullanıcısına yanıt
    Herkes beş para etmeyeceğini biliyor da, kimse de bir ton para verip 1080 almak istemiyor. Fiyat neredeyse iki katı.
  • 3500'e bu laptopdan çok daha iyi bir masaüstü pc tercih edilebilir.ha ben ille de laptop istiyorum diyorsan marka vermek istemiyorum ama dev markalar ile aynı fiyattan satmaya çalışıp sonra da biz ucuz laptop satıyoruz sloganı yapıyorlar.o kadar iyi markalar varken aynı fiyata kimse Monster Notebook'u tercih etmez.
  • sis651 kullanıcısına yanıt
    2 katı olsa iyi 5 katı. Millet mecburiyetten alıyor..

• 5k ya 1050ti satıyorlar çift fanlı arkadaşlar alternatif gösterin alalım ben aranıyorum 1 haftadır ama pek bir şey bulamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gtx 1050 ve 1050ti bitmiştir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.