Şimdi Ara

Samsung yeni bir telefon etkinliği yapacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Samsung’un amiral gemisi akıllı telefonları haricinde etkinlik yaptığına pek şahit olmuyoruz. Sadece önemli bir yenilik sunan veya yeni bir stratejinin ürünü olan akıllı telefonlar için etkinlik yapılıyor. Diğerleri ise web sitesi üzerinden veya fuar sergilerinde resmiyet kazanıyor.

Galaxy A90 geliyor

Galaxy S10 serisini ve yeni Galaxy A telefonlarını MWC 2019 fuarında tanıtan Samsung aradan uzun bir zaman geçmeden yeni bir etkinlik daha düzenliyor. 10 Nisan itibariyle yeni bir Galaxy telefonu daha göreceğiz.

Ayrıca Bkz.Xenon flaşlı ve yan kızaklı ZTE Axon S ortaya çıktı

Henüz etkinlik ile ilgili detaylar mevcut değil ancak önceki iddialara bakarak lansmanın Galaxy A90 üzerinde odaklanacağını söyleyebiliriz. Galaxy A90 modelinin mekanizmalı ve 180 derece dönebilen bir kamera modülü ile geleceği gündemdeydi. Böylece çift kamera hem ön hem de arka kamera işlevi görüyordu.

Diğer bir iddia ise telefonun Snapdragon 855 ve Exynos 9820 yonga seti ile geleceği yönünde. Samsung’un 600$ altında amiral gemisi telefon projesi kapsamında ilk örnek Galaxy A90 olacak. Dayanıklı polikarbonat gövde, düşük RAM ve depolama kapasitesi sayesinde amiral gemi özellikleri daha uygun bir fiyata sunabilecek. Firmanın Çinli fiyat-performans amiral gemileri ile bu şekilde başa çıkmak istediği konuşuluyor.

Diğer taraftan 5.7 inçlik çentikli AMOLED ekran, Exynos 7885 yonga seti, 4GB RAM, 4000mAh kapasiteli batarya, 24MP çözünürlüğünde arka kamera gibi özelliklere sahip Galaxy A40 modeli ile daha düşük donanımlı Galaxy A20e modelinin de etkinlikte tanıtılması bekleniyor. Tanıtım materyalindeki 3 telefon muhtemelen buna işaret ediyor.

• Artik 10 kamerali olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Samsung özellikle bu sene Çinin rekabetçi piyasa
    pazarını yıkmak için inanılmaz bir çaba sarfediyor.

• Çinlilerin f/p ürünlerine gerçek bir alternatif çıkarmadığı sürece telefon pazarında liderlik şansı yok

• ynsemre1 kullanıcısına yanıt
    Dünya üzerinde satış rakamlarını vereyim. Hacı sen çok yanlış gelmişin.
    https://businesstech.co.za/news/mobile/262671/top-10-best-selling-smartphone-brands-in-the-world-right-now/

• Abi. Ne olursa. Olsun samsung. Bence 5 Para etmez

• Aether kullanıcısına yanıt
    Ben gelecek açısından söyledim onu zaten şuan açık ara önde olduklarını biliyorum ama yakın çevrelerinizden de görüyorsunuzdur artık millet çinli markalara büyük ilgi duyar oldu farklı markalara çekimserlik bayağı azaldı ve samsungun alt segmente ki sınıfları artık çinliler kapatmaya başlıyor hemde çok ucuz fiyatlardan o anlamda yani. Zaten samsung telefon satışlarının büyük kısmı giriş ve orta seviye telefonlardan sağlıyor.

• Çok büyük heyecan var. Bakalım hangi harfi kullanacak Samsung?

• quote:

Orijinalden alıntı: metehanturt

Abi. Ne olursa. Olsun samsung. Bence 5 Para etmez
    Bende hastasi degilim :). Ama su s10'lar guzel. Neden guzel? Bir ton yenilik getirdi telefonlara. Odada ki hava kalitesini bile olcuyor artik. Huawei' ve xiaomi hastasiydim oncesinde fakat bu arkdaslar bir tik geriden geliyor. Cok geri degil apple gibi. 3-5 ay geriden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ynsemre1

Ben gelecek açısından söyledim onu zaten şuan açık ara önde olduklarını biliyorum ama yakın çevrelerinizden de görüyorsunuzdur artık millet çinli markalara büyük ilgi duyar oldu farklı markalara çekimserlik bayağı azaldı ve samsungun alt segmente ki sınıfları artık çinliler kapatmaya başlıyor hemde çok ucuz fiyatlardan o anlamda yani. Zaten samsung telefon satışlarının büyük kısmı giriş ve orta seviye telefonlardan sağlıyor.
    Dogrudur. Bizde sirket telefonlarini aliyoruz kendilerinden. Milletteki alginin kirilmasi guzel birsey. Eskiden Samsung'a bile dandik derlerdi ona alistilar simdi xiaomi normal geliyor.

Kime hangi telefon iyi ise markasina bakmadan alabilmesi iyi. Ben sahsen s10e'ye bayildim. p30 pro huawei nin cok iyi...
  • Aether kullanıcısına yanıt
    S10e benimde çok hoşuma gitti ama maalesef parmak izi çok yukarda olmuş bunun dışında samsung amiral gemisi telefonlarda s7 den bu yana kaliteli bir çıta yakalamış tek sıkıntısı fiyatı sonuç olarak bir çok malzemesini kendisi üretiyor daha düşük fiyata satabilir.

• NOTE 10 der geçerim.s10 ile aynı şeyin laciverti ama sağ altta kalemi var.uuuuuu efsane offff ahhh ohhhhh kesin kullanmalıyım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.