Şimdi Ara

Xenon flaşlı ve yan kızaklı ZTE Axon S ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Son dönemde kameraları ve çeşitli bileşenleri mekanizmalı modüllere veya kızaklı arka kısma yerleştiren akıllı telefonlar popüler olmaya başladı. ZTE ise bu konsepte çok etkileyici bir yaklaşım sergilemiş.

ZTE Axon S özellikleri

ZTE Axon S adıyla 3 boyutlu çizimleri sızdırılan yeni amiral gemisi tasarımıyla çok konuşulacak gibi görünüyor. Dikey açılan günümüz kızaklı yapılarından ziyade telefon yana doğru bir kızağa sahip. Kızak açıldığında ön ve arka kombinasyonu ortaya çıkıyor.

Ayrıca Bkz.Yeni nesil Samsung Notebook 9 Pro satışa çıkıyor

Uzaktan bir bas-çek kamera izlenimi veren telefonun kızağı açıldığında çift ön kamera sizi karşılıyor. Burada dokunmatik bir yüzey sayesinde yakınlaştırma yapabiliyorsunuz. Arkasını çevirdiğinizde ise bu kez üçlü kamera kombinasyonunu görüyorsunuz. Xenon flaş ile desteklenmiş kombinasyon 5x optik yakınlaştırma yapabiliyor. Diğer iki kamera 48MP ve 19MP çözünürlüğünde.

Telefonun ön kısmı tamamen çerçevesiz ve parmak izi okuyucu ekrana entegre edilmiş. 6.8 inçlik ekranın yüzde 95 civarında ekran-kasa oranı sunduğu ifade ediliyor. Snapdragon 855 yonga seti, 5G, 6GB RAM, 128GB depolama kapasitesi ve kablosuz şarj da yine dikkat çekici özellikler arasında.

ZTE Axon S modelinin şimdilik ne zaman piyasaya çıkacağı bilinmiyor ancak 5G özelliği nedeniyle yaz aylarından sonra ve belirli ülkelerde tecrübe edileceğini söylemek yanlış olmaz.

• Tasarım efsane olmuş, işte yenilik budur.

• Kamerada xenon flaş görmeyi özledim yahu. Son xenon flaşlı telefon Lumia 1020 idi. Apple, Samsung ve Huawei kıytırık LED flaş koyacaklarına adam gibi xenon koysunlar da bir işe yarasın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdiye kadarki en akıllıca çözüm bu olmuş gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Kamerada xenon flaş görmeyi özledim yahu. Son xenon flaşlı telefon Lumia 1020 idi. Apple, Samsung ve Huawei kıytırık LED flaş koyacaklarına adam gibi xenon koysunlar da bir işe yarasın.
    Bunu yazmaya girmiştim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Muhteşem tasarım. Akım başlatabilir.

• Tasarim orijinal olmus, farklilik yaratmislar. Bana Nokia'nin N serisi tasarimlarindan fikir edinildigini dusunduruyor.

• Uzun zaman sonra bi cihaz bana premium hissi verdi.

• Biri inovasyon mu dedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seneye büyük ihtimalle büyük firmalar bu tasarımı kullanır. Tasarım efsane yalnız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende herkese katılıyorum. Cidden telefon ateş ediyor...

• harika...

• Çözüm çok mantıklı olmuş, altta üstte gereksiz çerçeve mesafesi de bırakmamışlar ideal olmuş.
  • Xenon flaş deyince hep Sony Ericsson aklıma geliyor ??

• quote:

Orijinalden alıntı: kreat

Xenon flaş deyince hep Sony Ericsson aklıma geliyor ??
    K790 Çentiğinden, deliğinden tiksinti gelmişken ZTE hızır gibi yetişti.
  • Çinli markalar özellikle bu sene çok can yakacak gibi!

• Birde su gecirmez olsa varya 100yil koy sat ayni tasarimi

• Gayet güzel gözüküyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EF SA NE !!!

• bu telefon Türkiye ye gelirse eğer çok satar

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.