Şimdi Ara

eMule de sıra beklemekten bıktım.Sırasız ve hızlı bir dL için napcaz?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
2.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • zoomx4 ile adsl 256kb baglantım var.port forwarding yaptım ve emule highid olarak gözüküyorum.ama hic bisey indiremiyorum.
    hep waiting , on queing.bi yerde yanlış bi ayarmı yapıyorum adam gibi server mi bulamıyorum anlayamadım.
    alternatif paylaşım programlarında randıman almak için ne yapmak lazım ya da hangi payşaşım prog. kullanmak lazım.

port forwarding i anladık.netlimiter da kullanıyoz.uploadımızı snırlıyoz ama sıra beklemeyi engelleyen bişey degil tabi.
    önerilerinizi ve yorumlarınızı yazın lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chillout -- 22 Kasım 2004, 21:55:48 >

• Torrent dene birde...
  • evet torrent çoook daha kral, sıra bekleme derdi falan da yok.. çook da hızlı torrent'lar var, yeter ki aramayı bil.
  • program olarak ne tavsiye edersiniz
  • Portlarını ayarlamassan Low ID olursun buda zaman kaybı tabiki onun için portlarını aç emule dende ayarla bunun için forum açıldı cogu kez arama yaptırırsan gerekli bilgilere ulaşırsın
  • su an high id yim.ama degisen bisey yok hep sıra var.
  • emule de dosya indirirken dikkat edeceğin "availability". Eğer indireceğin dosya çok kişide yoksa sıra bekler durursun.
  • ya 100 , 150 kişiliklerde de bekliyoz.anlamadım gitti.
    kazaa daha iyiydi sanki
  • yok abi emuleden hiç bi halt çekilmiyo.
  • emulenin olayı o zaten,çok sıra var.ama torrente göre daha geniş arşivi var.torrentte eğer güncel dosya indireceksen tamam ama onun dışında pek bişi çekemezsin.

en kralı dc.
  • dc nedir?
  • omermu eğer emuLe ile sağlam dL yapmak istiyorsan kullanıcısı fazla olan dosyaları seç. 8-9 tane dosya indr. tam randımanına gelmesi için 2-3 saatin sırada gider ama yawaş yawaş hızlanırsın.. razorback2 server'ına gir.

bu arada fiLm indrmek istiyorsan http://forum.divxplanet.net/index.php?s=36222b35ddac13f02e011baaadfcf652&showforum=87 burda arkadaşların tespit ettikleri sağlam divx linkleri war

bu arada hangi mod'u kullnanıyorsun?
  • quote:

Orjinalden alıntı: omermu

dc nedir?

dc++ kullanımı diye bi başlık var ona bi göz at istersen.

o da paylaşım programı.mantığı emuleden falan farklı.

direct connect-dc
  • quote:

Orjinalden alıntı: memosss

omermu eğer emuLe ile sağlam dL yapmak istiyorsan kullanıcısı fazla olan dosyaları seç. 8-9 tane dosya indr. tam randımanına gelmesi için 2-3 saatin sırada gider ama yawaş yawaş hızlanırsın.. razorback2 server'ına gir.

bu arada fiLm indrmek istiyorsan http://forum.divxplanet.net/index.php?s=36222b35ddac13f02e011baaadfcf652&showforum=87 burda arkadaşların tespit ettikleri sağlam divx linkleri war

bu arada hangi mod'u kullnanıyorsun?

biraz sabır istiyo galiba bu program.
    mod olarak neyi kastettin?

• kuyruk olayı kotu ya.
    aresi deneyelim bide
  • bugün emule gökhan moddan overnet 0.52 ye geçtim.. yanında upload u sınırlandırmaya yarayan bi crack iyle kullanıyorum. upload u 1kb ayarladım . çok ama çok memnunum ..tevsiye ederim
    bağlantım adsl 256 . port açmak da lazım tabi..

• Bu resimdeki anlık birşeydir.50 kb gösterse bile aslında o kadar indirmiyordur ve hemen düşer.(256kda)
  • quote:

Orjinalden alıntı: omermu
    biraz sabır istiyo galiba bu program.
    mod olarak neyi kastettin?

değişik wersiyonLarı gbi düşün. emule'ü açtığında üstte sol tarata ne yazıyor ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: dc.frost

Bu resimdeki anlık birşeydir.50 kb gösterse bile aslında o kadar indirmiyordur ve hemen düşer.(256kda)

zaten orda yanlış görmüyorsam bi anlık bi sıçrama war. gerisi yerde sürünüyor.
  • v0.44b yazıyo
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.